ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ověřené stroje

Goto down 
+4
honmon
bjatskular
fent936
alpa53
8 posters
AutorZpráva
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyTue Feb 28, 2012 10:59 am

Po "odborném" překopání mýho PC na Win7, jsem se dostal z výchozí Visty na XP. Je to na prd, přišel jsem o všechny uloženy stroje, fotky atd. Sháním všechny stroje co jsem mněl zpátky, něco se mi podařilo i s přispěním vás, ale už mně přestává bavit zkoušet nové stroje. Mněl jsem pár oblíbených strojů (traktorů,kultivátorů). Byl bych vděčný za tipy na stroje, které fungují. Mám rád traktory a stroje bez nějakých extra funkcí. To myslím hlavně u traktorů a kombajnů.
Návrat nahoru Goto down
fent936
štamgast 5
štamgast 5
fent936


Počet příspěvků : 78
Registrován : 18. 10. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyTue Feb 28, 2012 11:53 am

Záleží na tom jak chceš velký ty stroje.
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyTue Feb 28, 2012 6:58 pm

Mám rád traktory ktery nepotřebujou závaží třeba Eurotrac, něco v tomto měřítku, bez zbytečnýho otvíání oken, dveří atd.
Návrat nahoru Goto down
fent936
štamgast 5
štamgast 5
fent936


Počet příspěvků : 78
Registrován : 18. 10. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyWed Feb 29, 2012 6:23 am

A to otevírání oken, dveří atd, je podmínka?
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyWed Feb 29, 2012 6:38 am

No není, ale mám slabší PC a pak se to dost seká. Mad
Návrat nahoru Goto down
fent936
štamgast 5
štamgast 5
fent936


Počet příspěvků : 78
Registrován : 18. 10. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyWed Feb 29, 2012 7:43 am

Aha tak já něco najdu.
Návrat nahoru Goto down
fent936
štamgast 5
štamgast 5
fent936


Počet příspěvků : 78
Registrován : 18. 10. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyWed Feb 29, 2012 8:05 am

Tak tady jsem něco vybral:
[You must be registered and logged in to see this link.]


tady je něco náročnějšího:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyWed Feb 29, 2012 10:29 pm

Díky za tipy všechno vyzkouším Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
fent936
štamgast 5
štamgast 5
fent936


Počet příspěvků : 78
Registrován : 18. 10. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyThu Mar 01, 2012 6:41 am

Kdybys ještě něco potřeboval tak si řekni.
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyThu Mar 01, 2012 12:34 pm

Zatím Ti děkuju, mám jinačí problém, po uložení hry se mi to nahraje bez obilí, slámy no zkrátka holy pole. Největší sranda je ta, že ani na ta posečená pole nejde nic zaset, ani nejdou nijak obdělat, už se mi to stalo podruhý a blbne to pořád, asi rozbiju ten zk... harapák.Hraju monopol, až navezu obilí do míchárny, pivovaru tak to klekne. Mám staženou tu druhou verzi a dčlá to ze mně úplnýho vola.Asi se na to ... a budu hrát piškvorky. Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
fent936
štamgast 5
štamgast 5
fent936


Počet příspěvků : 78
Registrován : 18. 10. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyThu Mar 01, 2012 1:08 pm

Jo tak to nevím já mám tyhle mody a normálně mi to šlape.
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyThu Mar 01, 2012 3:31 pm

Zdar, prosimvas, nevite nekdo o nejake doreudelane rezacce Claas Jaguar 850?? Chtel bych snesitelny zvuk, funkcnost, sapozrejme klasicke zelene claasove textury a dobre udelany interier Smile diky
Návrat nahoru Goto down
honmon
Master
Master
honmon


Počet příspěvků : 103
Registrován : 30. 08. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyThu Mar 01, 2012 3:41 pm

alpa53 napsal:
Zatím Ti děkuju, mám jinačí problém, po uložení hry se mi to nahraje bez obilí, slámy no zkrátka holy pole. Největší sranda je ta, že ani na ta posečená pole nejde nic zaset, ani nejdou nijak obdělat, už se mi to stalo podruhý a blbne to pořád, asi rozbiju ten zk... harapák.Hraju monopol, až navezu obilí do míchárny, pivovaru tak to klekne. Mám staženou tu druhou verzi a dčlá to ze mně úplnýho vola.Asi se na to ... a budu hrát piškvorky. Crying or Very sad

to se mi taky nedávno stal, mě pomohlo když sem z dokumentů vyndal savegame1, z modu sem vyndal mapu....pak sem to normálně zapnul hru, zase vypnul, překopíroval savegame1 nakopíroval znova mapu a už bylo vše ok
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyThu Mar 01, 2012 7:26 pm

No tak mně se to nějak nepodařilo, ale nevadí, zkusím co bude dělat jiná mapa, zatím díky.
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyFri Mar 02, 2012 3:19 pm

Zdarec. Znáte někdo nějakou odskoušenou řazačku která je good přes funkce a vypadá taky trochu k světu? Smile diky
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptyFri Mar 02, 2012 6:17 pm

Tak určitě: [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptySat Mar 03, 2012 6:00 pm

Fent 936 - Monpol jsem vyhodil, protože mně už nebavilo čtyřikrát za dva dny znova začínat s mapou. Teď to zkouším s Czech Country side V2, zatím všechno funguje už druhý den.
Návrat nahoru Goto down
kohout57
štamgast 3
štamgast 3
kohout57


Počet příspěvků : 37
Registrován : 03. 10. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptySat Apr 27, 2013 8:43 am

Hledám traktor Fend který mi zase neshodí hru nevíteo nějakém?
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptySat Apr 27, 2013 10:37 am

Jestli chcete stroje který jsou bez chyb a fungují na 100% tak si stáhněte mody tady [You must be registered and logged in to see this link.] cool
Návrat nahoru Goto down
kohout57
štamgast 3
štamgast 3
kohout57


Počet příspěvků : 37
Registrován : 03. 10. 11

Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje EmptySat Apr 27, 2013 11:52 am

Díky moc za odpověď.Josef
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ověřené stroje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ověřené stroje   Ověřené stroje Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ověřené stroje
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» stroje
» Staré stroje
» Sklápění stroje
» Textura stroje
» Hra je dobrá stroje nic moc

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: