ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Simulátor jako ztráta času?

Goto down 
+14
kohout57
bejbik007
honmon
misk
kropic77cz
alpa53
magor13
MaňaSS
GREG
m4rt!n
satanek
jindar-cz-
Snekyno
Zohan
18 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptySat Mar 24, 2012 8:40 pm

Ahojte, chtěl bych se s vámi podělit o své zážitky z této hry a zjistit, zda v tom nejsem sám.
Simulátor hraji třeba měsíc a pak mě to přestane bavit. Měsíc mam pauzu a potom zase.
ALE! Když to začnu hrát, napadá mě, co bych si tam asi tak dal... No jelikož u nás máme Agrochov Sobotka, tak si chci pořídit věrné modely podle tohoto družstva. Hlavně tedy, když se pracuje na polích a ty stroje denně potkávám.
TAKŽE začnu hledat a testovat! Bohužel je to zdlouhavý proces, to máte Postřikovač, pluh, kultivátor, atd... A ještě nějakou mapu.
Teď to nefunguje, nebo se mi to nelíbí, tak jdu hledat dál a nakonec se na to uplně vykašlu podívám se na hodiny a řeknu si "A °°°°!" Tolik času jsem proseděl u kompu a nic jsem neudělal! Takže si nakonec ani nezahraji, jdu od počítače se špatným svědomím a štve mě to.
Jak to děláte vy? Také chcete mít přesné a 100% funkční modely a nemáte čas je hledat a zkoušet?
Návrat nahoru Goto down
Snekyno
štamgast 6
štamgast 6
Snekyno


Počet příspěvků : 90
Registrován : 31. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptySat Mar 24, 2012 9:44 pm

súúhlasim.....a ja to iste Very Happy ... pokial najdem mod ktory sa mi pači alebo mapu tak to už je vela hodin takze
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptySun Mar 25, 2012 7:06 am

U mě to byjeden z hlavních důvodů, proč jsem se začal učit ty stroje opravovat a pod... takže já s tím teď už nemám problém směju se ti
Návrat nahoru Goto down
satanek
štamgast 4
štamgast 4
satanek


Počet příspěvků : 49
Registrován : 09. 03. 12

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptySun Mar 25, 2012 9:23 am

Jo taky jsem na tom podobně. upravy opravy a stale hledání novinek Smile
Jen s tím když mě to přestane bavit vemu všechno z mods a DĚLEJTE Surprised a začnu pěkně od znova. většinou při tom změním styl hry (např od Zetoru na JD nebo claas) jinou mapu i stroje a jedu zas dál a baví mě to. To je asi taky důvod že už nehraju nic jinýho a hraju jednu stejnou hru(ls09 a ls11) už pár let. většinou mě všechny PC hry po nějaké době nebo dohrání omrzely. To se mi u LS nestane, zaprví se dohrat do nějakýho konce nedá a je tak variabilní žem můžu hrát pokaždý jinak s jinými stroji a na jiné mapě.

Jinak to je strašnej žrout času!! asi si řeknu u doktorky o prašky proti závislosti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
m4rt!n

m4rt!n


Počet příspěvků : 6
Registrován : 06. 12. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptySun Mar 25, 2012 10:38 am

takto isto pri tejto hre to prežíva večšina hráčov a tu menšinu to prestane baviť lebo sa nezaujímaju a ich polnohospodárstvo/zemedelstvo v reále a povediasi ježiš toto je hra???? jazdiť si s traktorom jak imbecil a daju uninnstal směju se ti
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptySun Mar 25, 2012 1:45 pm

Tato hra je na tolik dobrá a má tolik možností úprav a vylepšení, že by se dala pořád dolaďovat. Ale to potom žere moc času.
Satanek: Ano, u mě je to přesně takto - najdu a postahuji dobré stroje podobné těm, co jsou u nás v Agrochovu Sobotka. Potom se objeví nějaká novinka, tak si ji stáhnu a ty mody, co mam, dám do složky "Mody do hry" A do mods si dám jenom to, s čím si chci hrát.
Takže teď mam 2 složky plné modů, které ani nepoužívám plus složku mods, do které dávám jen to, s čím si chci hrát.
Myslel jsem, že mě s tímto tématem pošlete do háje, ale jak vidím, tak v tom nejsem sám. Aspoň že tak Smile


Naposledy upravil Zohan dne Tue Jun 14, 2016 1:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
satanek
štamgast 4
štamgast 4
satanek


Počet příspěvků : 49
Registrován : 09. 03. 12

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptySun Mar 25, 2012 2:50 pm

No koukám že jsme tady partička k pohledání směju se ti

ALE co když jsme fakt nemocný?? Surprised ´´traktorysmus´´ existuje!!!! Shocked

Chce to Chocholouška!! nebo vejlet do Hoštic, ať víme do čeho jdem. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **
GREG


Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptySun Mar 25, 2012 3:23 pm

Ty mody co se vydávají,to je běs... Sad Na obr.pěkný a pak ve hře zjistím ,že je to šit.
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyMon Mar 26, 2012 5:37 am

Na to se tě tu ovšem nikdo neptal Very Happy


Naposledy upravil brano dne Mon Mar 26, 2012 5:48 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : predchádzajúci príspevok sa necituje! čítaj PRAVIDLA FÓRA!!!)
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **
GREG


Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyMon Mar 26, 2012 10:00 am

Reaguji na téme,víš člověče?
Zohan napsal:Také chcete mít přesné a 100% funkční modely a nemáte čas je hledat a zkoušet?

Tím jsem chtěl říct,že mi to také zabere spousty času,než najdu mod v té kvalitě,kterou budu akceptovat(polopatě pro tebe jindare v.i.p.).
Potrefená husa,.... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyMon Mar 26, 2012 4:56 pm

Po nástupu na střední školu toho moc nenapařim, a když už tak jenom na chvílu.
Kolikrát si řikám jestli jsem ještě normální já si radši pustim LSko než hry tipu dirt, CoD, battlefield, NFS, Mafii (vše nejnovější )


K modum svojí sbírku si natolik vážym že když dělám zálohu PC tak jako první jdou mody, hudba filmy hry vše jde stánout ale mody ktere mam některé poupravené, moje milovaná mapa.

Pokuď si bude stahovat mod tipu zetor XXX, foršit, Ursus tak ty budu mít vždy plno chyb ( neříkam že všechny ) díki tomu že tyto mody může kdokoliv a jakkoliv upravovat a dále je šířit....


K české produkci: Abych pravdou řekl tak v modech nemách ani jeden CzechMade, mody tipu Liaz, praga, JD mě se prsostě nelíbí a české mapy taky ne... Nechci hanobit jejich práci.
Jediný kdo podle mě opravdu něco přinesl "českému LS fan klanu" je maca a defender a to krmyným modem do 09, a abych nezapomněl na autora fruitimporteru...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
magor13
štamgast 5
štamgast 5
magor13


Počet příspěvků : 61
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyTue Mar 27, 2012 4:49 am

MaňaSS :tos řekl moc dobře, co se týče mddu mam jich taky plno ale mám je rozdělené do složek vleky traktory kombajny a tam si vždy najdu to co potřebuju, jinak co se týče českých madu stroje nejsou špatný,ale ty mapy mě moc nsedí, jediná kterou jsem měl rád byla czech map by trucker1245 v4. Jinak tento simulátor nemůže býti ztráta času, hodně lidí tohle začlo hrát, a potom jim to pomohlo k rozhodování třeba o škole, viz můj brácha. Ztráta času je to jen pro ty kteří chtějí dělat MP bordel.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyTue Mar 27, 2012 6:46 am

GREG napsal:
Reaguji na téme,víš člověče?
Zohan napsal:Také chcete mít přesné a 100% funkční modely a nemáte čas je hledat a zkoušet?

Tím jsem chtěl říct,že mi to také zabere spousty času,než najdu mod v té kvalitě,kterou budu akceptovat(polopatě pro tebe jindare v.i.p.).
Potrefená husa,.... Very Happy

směju se ti (děkuji za vysvětlení , jinak bych to nepochopil Laughing ) , pravda je, že najít Good mod je tak drsný problém, že jsem se vlastně díky tomu naučil komplet (na cca95%) opravpvat a editovat je tak, aby mi šly v poho , na z čehož teď těží i uživatelé FB, kde je vystavuji a někdy i linkuji....... Embarassed
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyTue Mar 27, 2012 1:33 pm

na z čehož teď těží i uživatelé FB, kde je vystavuji a někdy i linkuji...Hezkej slovní hlavolam. Jinak beru co jsi napsal. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyTue Mar 27, 2012 2:11 pm

žrout času je to obrovskej. Když budu mluvit za sebe mám manželku a dvě děti.Kolikrát jsem se načapal při myšlence : ty woe vypni to a běž si hrát s klukem !!!§ A to si řeknu jo ještě tohle pole zaseju a prdím na to. Na druhou stranu se snažím nesedět u toho dlouho. V zimě to si zahraju dostatečně.Je škaredě na TV mě čumět tak něják nebaví tak hraju.Horší to je jaro,leto. To vážně nemám čas a moc se ke hraní nedostanu. Nechci sám sebe omlouvat a vím ,že někdy to asi rodinku musí trochu štvát,ale mám to doma výborný.A vážně když už mi příjde že hraju dlouho vypnu to a jdu si hrát s dětma. Takže rodina až tak netrpí. Nejraději mám situace,kdy sedím u PC a musím něco dělat do práce.To necham jezdit traktory na helfra( třeba setí apd.) a hodím to na lištu.Parada.Hraju to už od 2008 a zjišťuji, že je to opravdu moje nejdele hrající gameska. asi tak
Návrat nahoru Goto down
misk
štamgast 3
štamgast 3
misk


Počet příspěvků : 39
Registrován : 14. 08. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyTue Mar 27, 2012 3:06 pm

Ztráta času to určitě není,každý člověk se potřebuje nějak odreagovat. a hrát hry kdy si to před nějakou akcí uložím,následně pak ten daný usek budu opakovat do té doby než ukol splním je nereálné a dnešní hry se musí podobat realitě,každý to tak chce(hráči,vyvojáři). já ted hraji mapu a dávám si tam reálné ceny,takže než ji "dohraji" mám ještě dost času. přestane mě to bavit vždy když má drustvo apson 4novékombajny,nějaké nové traktory a není problém si něco koupit(elektrárnu,nový stroj.......)
Návrat nahoru Goto down
honmon
Master
Master
honmon


Počet příspěvků : 103
Registrován : 30. 08. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyTue Mar 27, 2012 5:27 pm

Když sem s touhle hrou začínal tak to byl obrovský žrout času, musel sem vyzkoušet skoro každný nový traktor,kombajn mod co vyšel...samozřejmě ty měly svý chyby takže mi to třeba zkazilo celou týdení hru co jsem nahrál.....ale když si člověk stanový svoje pravidla tak hraje přesně kolik potřebuje....já třeba nikdy nezačnu hrát s novýma JD se super širokým příslušenstvím, to mě nebaví a právě nutí stahovat ty všechny někdy i zbytečný mody......mnohem víc mě baví začít s jednim polem, traktorem, vlekem a kombajnem,který mám vyzkoušený,a k těm novejm strojům se dopracovat (nastavit si jejich reálnou cenou)......viz třeba můj příběh tady na fóru, a takovej styl hraní jen tak neomrzí
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 7:01 am

alpa53 napsal:
na z čehož teď těží i uživatelé FB, kde je vystavuji a někdy i linkuji...Hezkej slovní hlavolam. Jinak beru co jsi napsal. Very Happy

To znamená, že na Facebooku dávám i linky na stroje , které se jinde neseženou Wink - opravené a leděné Fun Real......
Návrat nahoru Goto down
satanek
štamgast 4
štamgast 4
satanek


Počet příspěvků : 49
Registrován : 09. 03. 12

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 1:53 pm

nu a co my?? co FB nemáme??

TO zavání diskryminací!! Shocked

asi to sem nepatří, ale nedávno jsem hledal valník nejlépe HW80 na zrno, chtěl jsem aby měl plechové sajtny a dřevěnou nástavbu (aby mi pěkně pasoval k Z7745 nebo Z16145) stahnul jsem snad všechny co jsem tady na stránkách našel a pak začlo testování!! buď nebyly dle mích představ, nebo při vysypávání tam byl jen prach (pár obláčků) další šli pod DELETE po tom co jsem zjistil že mi při 20km/h za traktorem skákají jak nadmutá koza, až mi zbyly asi jen 3 modely (cca2dny), z nichž používám teď HW60-dirt-pack1 ,kterej jsem stáhl tady na stránkách. Je parádní. konečně když se sklápí, dokonce funguje ten mechanismus na sajtny Very Happy a z vleku se opravdu sype zrní jako lavina a práší se. opravdu skvělá práce. ALE (vždy je nějaký) když jedu přes bahno přední náprava valníku mi do bahna nezajede atak levituje ve vzduchu ( asi že voj nemá ´´povolený´´ pohyb nahoru, ALE to už jen maličkost! pokud by ste někdo věděl o valníku co je tomu podobný rád bych link. Děkuju.
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 2:36 pm

Satánku, hochu zlatý, ty jsi mi vnuknul nápad a jaký !!!
Co takhle udělat téma, kde by každý mohl doporučit ostatním, stroje, které opravdu fungují po všech stránkách (světla, dají se koupit, nedělají bordel ve hře). A taky by mohlo být druhé téma a tam by se zase popisovalo, které stroje mají nějaké chyby. A aby to nebyl jen holý seznam, tak by to vypadalo asi takto:
Přesný název stroje/modu, který je zde na webu A stručný popis stroje - např, "pevně sedí za traktorem i při 30 km/h."
Měl by tam hlavně být návod, jak mohou uživatelé doporučovat ostatním mody po vlastní zkušenosti s nimi!
- Nepište, že daný mod se nezobrazuje v obchodě (Může to být špatným názvem souboru, nebo jiným modem)


Naposledy upravil Zohan dne Wed Mar 28, 2012 3:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 3:08 pm

Zohan ono by to nebylo zase tak lehke jak jsi myslis, protoze muzes mit dva ruzne mody ktere budou samostatne dobre fungovat nebudou delat chyby, atd, ale pak je das spolu a jeden zacne hazet chyby a zase by tu byly hadky ze to stejne nejde, atd. to by musel byt k tomu popisu dlouhy seznem modu se kteryma se ten konkretni nema rad.
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **
GREG


Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 3:10 pm

Já jsem pro,klidně ať se vytvoří téma TOP mody nebo něco podobnýho.
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 3:32 pm

bejbik007: Ano, to máš pravdu, může se stát i toto.
Tak se tam jednoduše bude psát jenom to, co ostatní mody nemohou ovlivnit > Mod se ti nezobrazí ani v obchodu (může to totiž způsobovat jiný mod, nebo špatný název souboru)

Doporučuji: "-Nazev stroje- Tento traktor má odpruženou sedačku, kyvnou přední nápravu a fungují mu i kontrolky na palubce, která je podsvícená."
Nedoporučuji: "-Název stroje- Tento vůz se při rychlejší jízdě za traktorem zmítá jak splašená koza, nefungují mu světla a nezobrazuje se textura vysýpání."

Jen vás moc prosím, abyste k tomu přistupovali zodpovědně a popsali daný mod srozumitelně a logicky!
Návrat nahoru Goto down
satanek
štamgast 4
štamgast 4
satanek


Počet příspěvků : 49
Registrován : 09. 03. 12

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 5:12 pm

Zohan souhlasím, Like a Star @ heaven

bylo by dobrý,aby krytika byla někde jinde. tohle téma bych dal jen pro ty kteří chtějí doporučit nějaký stroj nebo mod ostatním hráčům.
Nebudu tam popisovat všechny mody co mam ve hře, kazdy jich má spousty. Ale každej z nás má jedem až tři který jsou pro ně TOP. u mě kupříkladu HW60-dirt-pack pak zetor5345 a ještě jedna ZTS (nevim název) tak jen takový bych tam psal, takový který bych rád doporučil ostatním hráčům.

Ještě by tam mohl být např: obrázek , link , odkaz na video aby ostatní hned mohly vydět jak přesně vypadá.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 5:21 pm

Jsem zvědavej jak vám to dloho vydrží Very Happy Doporučení to je sice hezká věc ale jak rovnou nepřiložíš LINK + obrázek tak to strácí smysl že...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 5:33 pm

MaňaSS napsal: Jsem zvědavej jak vám to dloho vydrží Very Happy Doporučení to je sice hezká věc ale jak rovnou nepřiložíš LINK + obrázek tak to strácí smysl že..
A s tím bys nám mohl pomoci právě ty! Like a Star @ heaven


Naposledy upravil Zohan dne Thu Mar 29, 2012 4:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 5:37 pm

No ale jestli sem budem davat link ,video a nebo obrazek to uz nebude zapotreby ls-novinky klasicke stranky pac by to bylo vsechno tady na foru. Nerikam ze je to spatny napad jen po zkusenostech odsud bych to radsi nedelal a) byly by tu casem stejne vsechny mody pac nekomu se liby napr. fialovy zetory a ruzne ty tzv. tuning nesmysly co jsou, takze by je sem nekdo stejne dal )b kazdy druhy by sem pak stejne psal nejake pripominky a dotazy, takze by v tom byl okamzite zmatek a zbytecne by se to tu zadelalo. Tot muj nazor.
Návrat nahoru Goto down
satanek
štamgast 4
štamgast 4
satanek


Počet příspěvků : 49
Registrován : 09. 03. 12

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 5:40 pm

jen nápad:
co udělat hodnocení přímo na stránkách? třeba jen -/+/nefunguje ??

Já bych byl pro to forum. když budem přemýšlet nad tím že tam někdo bude psát nesmysli, tak to holt bude psát do jinýho tématu. Kdo chce psát nesmysli tak je psát bude Sad je to smutný, ale je to tak.
Není to v tom :mě se líbí růžovej traktor. Ale jak psal zohan : přední náprava, světla, blinkry, otvírání dveří. Ne jen mě se líbí, ale popsat ho, proč se ti tak moc líbí. A hlavně funkčnost.

tak co to alespoň zkusit?? když to bude špatný tak se to dá vždycky zavřít?
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 6:25 pm

Zohane ty necituj předchozí příspěvek!!!!

bejbik007: jo tak to navrhni na webu at ho zrušej že tady bude dělat jinak!!!


satánek to samý to musíš na web

A můžete začít tady jsem vám založil tému: [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
satanek
štamgast 4
štamgast 4
satanek


Počet příspěvků : 49
Registrován : 09. 03. 12

Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? EmptyWed Mar 28, 2012 6:38 pm

děkujeme Maňásku Surprised Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Simulátor jako ztráta času? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simulátor jako ztráta času?   Simulátor jako ztráta času? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Simulátor jako ztráta času?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Simulátor ZETOR?
» TZS 2
» Agrar simulator 2
» podobna mapa jako central kansas
» Simulátor rolby

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: