ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 agrodružstvo Vítkov V2

Goto down 
+26
Jardahov23
M.Kalasek
meken
maros322
Peer
abraxik
raggazzo
Bohumil27
l.deutsch
miler
CZTomidlo
jaroslav-hynek
Peha761
Thrak
kropic77cz
PalkiS
kratos88
Jožka
MILDAS11
ledy
zuchla
jindar-cz-
axos340
BUS29
honza654
ramos4
30 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyMon Jul 09, 2012 6:35 pm

Zdravím,zkoušel někdo už tuto mapu? pokud ano napiště něco o ní dík
Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***
honza654


Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 10, 2012 5:49 pm

Je ůplně super nejlepší co jsem hrál a netrhá se. honza
Návrat nahoru Goto down
BUS29

BUS29


Počet příspěvků : 2
Registrován : 26. 09. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 10, 2012 7:15 pm

Potvrzuji je perfektní,paráda
Návrat nahoru Goto down
axos340
Lama
Lama
axos340


Počet příspěvků : 52
Registrován : 25. 10. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 10, 2012 7:22 pm

a hrajete ju někdo na MP že bych si zahrál sváma
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 10, 2012 7:58 pm

ty wole !! Téma Agrodružstvo Vítkov tu už je rozebrané jak siň ----> vlákno na asi 9 stran , coý je podle mě dost podrobné a MP se taky řeší jinde!!!!
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 10, 2012 8:17 pm

toho jsem si všiml už něco jsem si teda početl. a zkouším ji no
Návrat nahoru Goto down
zuchla

zuchla


Počet příspěvků : 3
Registrován : 11. 07. 12

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyWed Jul 11, 2012 1:19 am

Je ta mapa ke stazeni nekde jinde nez na "ul.to"? Me to nenecha stahnout z USA. "uloz.to" ceskej funguje fajn, ale ten druhej ani tuk.
TIA Jan
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptySun Jul 15, 2012 10:59 pm

Ahoj ted nekdy vyjde update na tu mapu uz je to rozepsane jinde ale to je jedno patri to sem.
Takze je odmazana Weed (plevel) nefungoval a je mozne ze zpusoboval ruzne veci lagy pady mapy a pod uvidime
pak pravena rampa v lisovne v pda zmizel cukrovar s cenami.
upravena mapa pda vlozeny stroj na brambory bolkov.
Melo by to makat i na stavajici save z predchozi verze par detailnich uprav tam je jako trava v jame na sekanou kukurci pro animacni kravy je smazana a tak nejak ale to se zmeni pouze s novou hrou ale je to detail ktery neprekazi puvodnimu savu.
Na posledni chvily udelame este z dlc 2 bga verzi.mno tak uvidime.

Pak kluci pripravujou nejaky pack stroju do teto mapy nic vic k tomuto packu nevim.
Update nekdy ted v tydnu a bude to na uloz to .

co se tyce otazek na velikost mapy a pomerne narocne obstaravani modu a dobytka jde prevazne o MP mapu nebo k tomu sme se snazily tu mapu delat.Jinak jatka fungujou nezavisle na dobytku kdyz dovezes kravy jatk pojedou tim chci rict ze se nemusite starat o vse.je tam proste vic moznosti :-D jako brambory jdou vyoravat na zem repa taky :-)
zkousejte neni to moc easy mapka.Vitkovaci maj vic prace vic polozek vic plodin vic starosti.Jak je psano je upravena z VIP A.Vitkov

Do nejaky doby vydame mensi mapu pro solo playery a mensi skupiny hracu kdy? podle casu .Je to dost narocne udelat neco podobneho o prijatelne velkosti zipu a mapy k tomu aby to hralo a ne stvalo :-) a taky mame omezene moznosti.


jinak zbytek pro vase otazky najde fotky videa ale piste sem tam to nepatri
tam jen fotky a videa

Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***
honza654


Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyMon Jul 16, 2012 1:48 am

Já ji hraji solo a je tam práce nad hlavu solo mapka by bodla.
Je ale stejně super. jestli bude update nebo pack stroju hoďte sem odkaz.
díky a jen tak dál Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyMon Jul 16, 2012 2:41 pm

čau je to špičková mapa jste prostě borci klobouk dolu
Návrat nahoru Goto down
Jožka

Jožka


Počet příspěvků : 7
Registrován : 24. 01. 12

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyMon Jul 16, 2012 3:12 pm

Zdar, mám dotaz. Když si v této mapě koupím krávy a ony vyrobí mléko tak se mi přičte do milchtanku. Ovšem o půlnoci mi všechno mléko z milchtanku zmizí a zároveň s tím mi přibydou peníze jakoby od mlékaře, který tady nemá jezdit. Co s tím? Jak se to dá upravit, aby mi to mléko z milchtanku nemizelo? Díky za odpověď.
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyMon Jul 16, 2012 5:47 pm

Ahoj jozko bohuzel tot jsme nedokazily nejak podchytit nejde to zatim .Proste po pul noci se ti to proste odecte.
Ale pokusime se an neco prijit treba na nejakou precepavacku aby se to nevykupovalo a treba si to mohl uskladnit ale bohuzel nejde to resit tento vykup to je dane hrou.
Návrat nahoru Goto down
kratos88
štamgast 2
štamgast 2
kratos88


Počet příspěvků : 31
Registrován : 11. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyMon Jul 16, 2012 7:18 pm

Zdarec ledy, kdy se můžeme těšit na ten update? Cool
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyMon Jul 16, 2012 7:40 pm


Robíme na tom ak to bude hotové hneď sa sem hodí link


Naposledy upravil CZTomidlo dne Fri Aug 03, 2012 4:18 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Necituj předchozí příspěvek)
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyMon Jul 16, 2012 10:00 pm

Máme dobru správu pre tých, ktorý sa nevedeli dočkať... Tak tady to máme urobili sme pre Vás dve verzie máp:

mapa Agrodružstvo Vítkov Update + DLC Vitkov

kód:
http://www.uloz.to/xJaADaz/agrodruzstvo-vitkov-update-rar

mapa Agrodružstvo Vítkov + DLC2 BGA + DLC Vitkov

kód:
http://www.uloz.to/x43AcRd/agrodruzstvo-vitkov-dlc2-bga-rar

Na videu pre prezentáciu strojov a prislušenstva v DLC Vitkov sa pracuje...


Naposledy upravil PalkiS dne Tue Jul 17, 2012 3:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
kratos88
štamgast 2
štamgast 2
kratos88


Počet příspěvků : 31
Registrován : 11. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 17, 2012 6:49 am

juhu jupi No už ať jsem doma a můžu začít hrát diky
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 17, 2012 6:57 am

diky kluci za dobrou práci.
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 17, 2012 7:04 am

My taky dekujeme.Ledy
Návrat nahoru Goto down
Thrak
štamgast 5
štamgast 5
avatar


Počet příspěvků : 63
Registrován : 02. 08. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 17, 2012 11:15 am

PalkiS napsal:
Máme dobru správu pre tých, ktorý sa nevedeli dočkať... Tak tady to máme urobili sme pre Vás dve verzie máp:

mapa Agrodružstvo Vítkov Update + DLC Vitkov

kód:
http://www.uloz.to/xJaADaz/agrodruzstvo-vitkov-update-rar

mapa Agrodružstvo Vítkov + DLC2 BGA

kód:
http://www.uloz.to/x43AcRd/agrodruzstvo-vitkov-dlc2-bga-rar

Na videu pre prezentáciu strojov a prislušenstva v DLC Vitkov sa pracuje...



Jaky je medzi tym rozdil?
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 17, 2012 11:28 am

Update. je ppuvodnui mapa ale opravena.A normalni bga volne dostupne.Jde s ni hrat na puvodni save.

A DLC 2 BgA je ta sama opravena ale z rozdilem bga TAdy v te verzi je pro hrace kteri maji dlc pack2 S officialnim bga.
Návrat nahoru Goto down
kratos88
štamgast 2
štamgast 2
kratos88


Počet příspěvků : 31
Registrován : 11. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 17, 2012 1:07 pm

Zdarec, u verze s DLC 2 BGA v PDA nesedí ikona BGA s mapou. Jen tak, abyste věděli, hrát budu tu s normální BGA, líbí se mi více Smile
Návrat nahoru Goto down
Thrak
štamgast 5
štamgast 5
avatar


Počet příspěvků : 63
Registrován : 02. 08. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 17, 2012 1:31 pm

aha takze misto vase BGA je tam ta origo z DLC ok tak chapem no nic ja mam origo hru aj s MP ale DLC nemam Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 17, 2012 2:25 pm

kratos88 napsal:
Zdarec, u verze s DLC 2 BGA v PDA nesedí ikona BGA s mapou. Jen tak, abyste věděli, hrát budu tu s normální BGA, líbí se mi více [You must be registered and logged in to see this image.]


Nechápu jak si na to přišel,když to DLC 2 BGA je na úplně stejném místě jak to BGA v té mapě bez DLC 2!!

Ale je fakt že se ta ikona zobrazuje jinde v PDA ale to BGA je na stejném místě.Zatím se nám nepodařilo zjistit proč tomu tak je .Ale pokud se podíváš pořádně, tak v PDA je zakreslené BGA tam kde bylo.
Návrat nahoru Goto down
kratos88
štamgast 2
štamgast 2
kratos88


Počet příspěvků : 31
Registrován : 11. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 17, 2012 2:37 pm

Tonn: Vždyť ale nic jiného jsem tady nenapsal, než že se ta ikona zobrazuje jinde!!! Tak nevím, co na tom nechápeš Smile O tom, že by BGA bylo jinde, jsem tady já nic nepsal Cool
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 17, 2012 3:27 pm

Tonu ne ta BGA ikona nesedi preto lebo v ORIGO mape je na inom miste to BGA to ma pravdu no ale to neni az taky problem je to len ikona ostatne ide v POHODE
Návrat nahoru Goto down
kratos88
štamgast 2
štamgast 2
kratos88


Počet příspěvků : 31
Registrován : 11. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyTue Jul 17, 2012 6:30 pm

PalkiS: Však jo, je to jen "kosmetická vada". Já to napsal jen proto, aby se o tom vědělo, aby ji podle mapy někdo marně nehledal tam, kde ta ikona je Cool
Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***
honza654


Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyWed Jul 18, 2012 4:28 am

Ahoj kluci ta roura co je na statku v garáži strojů uprostřed oplechovaný prostor dá se tam couvnout z vlekem a směřuje dolů jako násypka je na co, nic se s ní nesype. myslel jsem že obilí ze skladů. To se musí nakládat jen lžící?
Jinak tahle mapa je fakt super super super díky všem co věnovali svůj čas a udělali ji.
Jste fakt borci Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyWed Jul 18, 2012 7:40 am

Ano nabira se na fame vsechno zlici jak plodiny tak hnuj od animacnich krav.jen mod a agrofert je podporovan nasypkama. jinak vse kzici na farme.
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyWed Jul 18, 2012 3:19 pm

Jak hovori ledy všetko sa nakladá lyžicou na farme zo skladu mysleli sme na Vás aby ste sa nenudili Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 EmptyWed Jul 18, 2012 8:01 pm

honza654 napsal:
Ahoj kluci ta roura co je na statku v garáži strojů uprostřed oplechovaný prostor dá se tam couvnout z vlekem a směřuje dolů jako násypka je na co, nic se s ní nesype. myslel jsem že obilí ze skladů. To se musí nakládat jen lžící?
Jinak tahle mapa je fakt super super super díky všem co věnovali svůj čas a udělali ji.
Jste fakt borci Like a Star @ heaven


Nejvetsi diky patri Defendrovi,Macovy,Alesk a celemu jejich teamu nebot bez tohoto vyrobniho modu ta mapa nema hodnotu.Tim nikomu nelezu do riti ale bohuzel je to pravda.Super vec a myslim ze jim vsichni DEKUJEME!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





agrodružstvo Vítkov V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: agrodružstvo Vítkov V2   agrodružstvo Vítkov V2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
agrodružstvo Vítkov V2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Agrodružstvo Vítkov
» JZD Vitkov na Facebooku
» Mapa Agrodruzstvo-Vítkov-+-DLC2-BGA problémy!!!!!!
» Agrodružstvo Veľaty
» JZD Vítkov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: