ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
fandislav05

fandislav05


Počet příspěvků : 7
Registrován : 14. 08. 11

Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc   Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc EmptyWed Sep 05, 2012 8:55 am

Ahoj mam origo Traktor 2 cz a v pda mi ukazuje ze mam hnuj ale kdyz tam prijedu s traktorem ktery ma radlici tak proste nejde nic nabrat.Ted jsem si jeste koupil to JZD z modezni doby a vlaste je mi to knicemu protoze kdyz to taky nainstaluji tak uplne stejny problem.Prosim o pomoc dekuji predem
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc   Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc EmptyWed Sep 05, 2012 11:20 am

Ve které mapě přesně ti to nejde nabrat? Někdyt tam bývá problém, a nebo ta hromada hnoje nespolupracuje se základní lžící, stáhni si nějaku multifruit lopatu a zkus to.
Návrat nahoru Goto down
fandislav05

fandislav05


Počet příspěvků : 7
Registrován : 14. 08. 11

Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc   Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc EmptyThu Sep 06, 2012 4:52 am

Ja mam origo mapu a tu lzici jsem taky skousel teda spoustu tech lzic jsem skousel.Pak jsem to skousel preinstalovat a taky nic tak jsem dal jeste ten datadisk a taky furt nic.A skousel jsem jeste nekde sehnat pas s tim uloznym prostorem na ten hnuj a nikde jsem nic nenasel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc   Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nejde nabrat hnuj prosim o pomoc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Originál mapa - nejde nabrat hnůj
» Map by Coufy nejde hnuj a mocka
» !!PROSÍM POMOC!!
» prosím pomoc
» Prosím pomoc

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pomoc (LS11)-
Přejdi na: