ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)

Goto down 
+19
MadDog
Morpheus 28
jezuitter99
pitrs 25
burák
s.e.t.a.m.
oldjzd
josmal
tiracek6366
ledy
MILDAS11
rad 1
simaccek
Tonda
durman
sullda696
tomi-h
Thrak
PalkiS
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Oplatí sa mapa vydať na FS 11 ?
určite, Áno
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Vote_lcap78%Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Vote_rcap
 78% [ 14 ]
Nie, lebo za chvíľku tu je FS 13
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Vote_lcap11%Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Vydať to až na FS 13
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Vote_lcap11%Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Celkem hlasů : 18
 
Poll closed

AutorZpráva
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1



Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyFri Dec 28, 2012 6:30 pm

burák- nevíš co a jak s těma lahvema?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyFri Dec 28, 2012 7:10 pm

Ty láhve se dávají do těch kontejnerů co jsou po mapě, funguje to stejně jak v origo mapě.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyFri Dec 28, 2012 7:34 pm

burák napsal:
ne mě baví originál mapa. Ne Vaše napodobeniny, a propo bavím se tím jak tu kecáš kraviny. Ty si to udělal a tamto sem udělal :-D Fakt dobrý. Chmel se kupuje protože si to tak chtěl :-D
Aspoň přiznej, že si prostě použil originál nápad. A že vytvořit chmelnici se stroji na sklizeň bys už nezvládl.
Jo hele podle těch vykřičníků. nevystupuješ jinde jako TondaCZ. Ten je taky s oblibou používá :-D


Hele napsal si toto, o nějaké mapě s výr. mod tam není ani zmínka tak tu nemel nesmysly!! Ty nezmáš mě ,Já nezmám tebe a asi to tak je lepší ale těma blbýma kecema mi připomínáš nějakého Kingframe. Taky takový chytrolín co umí jen kecat.
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptySat Dec 29, 2012 1:40 pm

tak sem asi blbej nebo slepej,ale nenašel sem ani kontejner ni lahve Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptySat Dec 29, 2012 6:49 pm

Hned jak se ti načte hra ,tak se otoč trochu vlevo a hned tam máš nějaké flašky. Ale nehledej flašky od piva nebo chlastu. [You must be registered and logged in to see this image.] A ty kontejnery jsou dost velké na to aby jsi je viděl. Jeden je třeba u Lidlu. A ještě pokud budeš dobře hledat a včas se postavíš na správné místo ,tak uvidíš i UFO. Tak štastné hledání. [You must be registered and logged in to see this image.]
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyWed Jan 09, 2013 5:02 pm

ještě mam takový komplexní dotaz.Ať dělam co dělam,tak se mi nedaří vytvořit krmení pro krávy a ještě se chic zeptat jestli se dá využít sláma,když bych jí posbíral do horala.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyWed Jan 09, 2013 6:49 pm

Pokud myslíš krávy do výrobního modu, tak si dej F12 a tam máš napsáno co se kam přesně vozí a co kde vyrobíš aby jsi mohl vyrobit další věci. Slámu nejen že využiješ ale ji potřebuješ ve formě balíků k výrobě krav na maso. Kdyby jsi pořádně četl to co je psáno jak se načítá mapa, tak tam je psáno aby si použil klácesu F12. A pro živé krávy dáváš stejné krmivo jak v základní mapě, tam není žádná změna.
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyWed Jan 09, 2013 9:30 pm

když to je právě problém,to se mi nedaří nijak udělat,dpvezu siláž do jámy a konečná,tu mi spotřebovávaj ty krávy co ma na psatvě,ale abych udělal krmivo pro krávy na maso nebo mlíko,to ne a ne ,to vim že potřebuju balíky,ale myslel jsem,jestli se někde využije volně ložená
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyThu Jan 10, 2013 3:30 am

Asi si slepý ale máš tam 2 jámy na siláž a právě do té 2 musíš navozit bud trávu nebo siláž, bud jak je plná nebo pokud máš dost v jámě tak musíš vystoupit a dáš B a začne proces zrání. Za 45 min real času to je hotovo a pak to můžeš vozit těm kravám z vyr modu, jsou tam ikony, tak snad vidíš co je kde stejné ,tak to patří k sobě. Tam to naložím a zas jinde vysypu. Pokud chceš rozjet celý vyr. mod, tak věř tomu že máš na dlouho vystaráno než to vše rozjedeš. Slámu jen v balíkách musíš mít, pokud tam nebudou, tak ani krávy ani koně ti nepojedou. A aby si měl krmnou směs tak pořádně proštuduj infopanel. Jeto tam postupně dáno aby to bylo srozumitelné. Pro výrobu krmné směsi musíš rozjet pivovar, cukrovar, mlýny a teprve z těch produktů můžeš namíchat krm. směs v míchárně. Vše je v infopanelu jak dáš F12.
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyThu Jan 10, 2013 6:15 am

Tak jsem mapu začal taky hrát.
Je to mazec....Myslím si, že to budu hrát roky než to razehraju. Jen se zeptám.
je normální cena 800 kč za pšenici nebo tam mám něco špatně???
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyThu Jan 10, 2013 10:32 am

Jo to je v pořádku, nikdo neříká že tam jsou ceny jak v základní mapě. Tam zas nemáš spoustu věcí jak v této mapě.
Návrat nahoru Goto down
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyThu Jan 10, 2013 10:59 am

V pohodě, jen se ptám....Já jsem spokojenej....Nějak mě už nebaví jen těch pár prací, co nabízí základní verze.....Tohle se mi líbí...
Návrat nahoru Goto down
pitrs 25

pitrs 25


Počet příspěvků : 4
Registrován : 04. 12. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyMon Jan 28, 2013 8:02 pm

Prosim vas nevite proc nemuzu nalozit obili ve statku na vlek a pouzivam case.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyMon Jan 28, 2013 9:16 pm

Jaký vlek nefunguje? Ty co jsou u mapy jako mody i ty originální ve hře fungují bez problémů.
Návrat nahoru Goto down
pitrs 25

pitrs 25


Počet příspěvků : 4
Registrován : 04. 12. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyTue Jan 29, 2013 6:57 pm

Nefunguje ten velky ale skusil sem ten malej vlek a ten funguje. Oba sou z mapy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyTue Jan 29, 2013 7:39 pm

A zkoušel si to nakládat z rampy, on ten nakladač je trochu malý na ten velký vlek.
Návrat nahoru Goto down
pitrs 25

pitrs 25


Počet příspěvků : 4
Registrován : 04. 12. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyTue Jan 29, 2013 8:52 pm

Ja to nakladal ste rampy. Tak sem skusil koupit novy ten vlek a naten to de. Taksem tenhle prodal a uz to funguje,nevim cim to bylo. Tak zati dyk za pomoc.
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptySun Mar 03, 2013 3:37 pm

Doufám,že nebudu ukamenován,když se zeptam.Sháním Liazku nebo trambuse s nástavbou a vlekem jako je v této mapě Tatra VLH.je něco takového?Dík za odpověď
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptySun Mar 03, 2013 3:40 pm

Do ls11 určitě ne. A dnes dělat mody do ls11 je už nějak nežádoucí a ani tady na ls novinkách ho nevydají. Jen do ls13. A co se ti na té Tatře nelíbí?
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptySun Mar 03, 2013 3:48 pm

neříkám,že se nelíbí,ale chtěl sem takový retro,že bych hrál všexhno se starou technikou
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptySun Mar 03, 2013 3:53 pm

Tak Tatra 815 taky není žádná mladice. To má taky aspon 15 i více let.
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptySun Mar 03, 2013 3:56 pm

poraď je pro LS 13 nějaká česká mapa už?třeba tahle???
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptySun Mar 03, 2013 4:05 pm

Tak tato mapa ještě není do ls13 ale dělám na ní. Jestli chceš sem udělal tuto mapu do ls13. Je to origo 11 mapa do 13 se všemi funkcemi.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
jezuitter99
štamgast 4
štamgast 4
jezuitter99


Počet příspěvků : 47
Registrován : 29. 08. 12

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptySun Mar 03, 2013 4:21 pm

Prepač Tonn [You must be registered and logged in to see this link.] vedeli by ste mi neako s tim pomoct ? Smile pls
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptySun Mar 03, 2013 4:34 pm

Jako proč pleteš traktory mezi mapy!!
Návrat nahoru Goto down
Morpheus 28
štamgast 1
štamgast 1
Morpheus 28


Počet příspěvků : 19
Registrován : 24. 11. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyMon Mar 25, 2013 11:34 am

Ahojte možná jsem to přehlédl ale chci se zeptat kde ve hře muzu smichat slámu seno a siláž?

Další otázka je jestli tam je výkup močky a hnoje a když ne jestli se dá nejak přidat.

Další otázka je když chi dát rychlost 1,2 nebo 3 tak misto rychlosti mi to prepina na stroje jak je tohle vyřešené? jsou na to jine klávesy ?

Další dotaz je jestli nekdo nevi jestli je mod na to aby jste meli mapu fullscreen ne jenom část i po stisknutí 9 myslím fullscreen...

Další věc je že mi tu chybí hodne dopravnik na hnuj dá se nejak přidat? třeba v mapě Map by Bandit je ale asi víte co to je... To mi tu opravdu chybí....

Další věc je že chci pochválit autora mapy je to neco úžasnýho díky že je to super a díky že je to free - sklánim poklonu muselo to dat šílenou práci!!

Díky ještě jednou
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyMon Mar 25, 2013 12:32 pm

Nepleteš tady náhodou hru LS13. Tato mapa je do ls11. Tam žádnou slámu seno a siláž nemícháš, tady to je děláno jinak.
Návrat nahoru Goto down
Morpheus 28
štamgast 1
štamgast 1
Morpheus 28


Počet příspěvků : 19
Registrován : 24. 11. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyMon Mar 25, 2013 12:59 pm

ne ne fs 11 jen me napadlo že by to byl dobrý nápad dát to z FS 13 do fs 11 hraji FS 11 a otazky jsou na FS 11
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyTue Mar 26, 2013 4:33 pm

Ohledně přidání budov a věcí do mapy jak se to dělá je tady sekce GE. Mapa je jaká je a nic se sní dělat nebude. Kdo co si chce změnit at si udělá sám.
Návrat nahoru Goto down
Morpheus 28
štamgast 1
štamgast 1
Morpheus 28


Počet příspěvků : 19
Registrován : 24. 11. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyTue Mar 26, 2013 5:05 pm

Dík Tondo..
Návrat nahoru Goto down
Morpheus 28
štamgast 1
štamgast 1
Morpheus 28


Počet příspěvků : 19
Registrován : 24. 11. 11

Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 EmptyWed Mar 27, 2013 6:59 pm

Chci se zeptat máte nekdo odzkoušený ten dopravník na hnuj u koní ? nejde mi naložit hnuj ani lopatama a ani ten dopravnik nefunguje....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)   Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje mapa + AGROMANiA DLC (DL link)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Moje Mapa
» Moje mapa
» Chmel-Moje mapa
» moje družstvo
» Moje videa ze hry

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: