ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém

Goto down 
+4
DJ Zajo
rad 1
PalkiS
Ramm219
8 posters
AutorZpráva
Ramm219
štamgast 3
štamgast 3
Ramm219


Počet příspěvků : 37
Registrován : 29. 04. 12

Problém Empty
PříspěvekPředmět: Problém   Problém EmptyMon Oct 29, 2012 5:07 pm

Zřejmě teď budu riskovat ban, ale je obrovský problém napsat k modum v češtině co který ve hře znamená. co je třeba inspector mod? Kdysi bývaly stránky lska kde bylo u strojů napsáno jaké mají chyby atd.
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém EmptyMon Oct 29, 2012 5:46 pm

No bohuzial na FS 2011 to nemaju ale na FS 2013 uz to maju i s popisom nebudu sa zabyvat asi starými vecami no ale je to pouze muj nazor
Návrat nahoru Goto down
Ramm219
štamgast 3
štamgast 3
Ramm219


Počet příspěvků : 37
Registrován : 29. 04. 12

Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém EmptyMon Oct 29, 2012 6:09 pm

Ano , v tom případě by mě zajímalo kde je to i s popisem.
Návrat nahoru Goto down
Ramm219
štamgast 3
štamgast 3
Ramm219


Počet příspěvků : 37
Registrován : 29. 04. 12

Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém EmptyMon Oct 29, 2012 6:34 pm

Další věc je že se do hry chrlí jeden zmetek strojů za druhým, stahoval jsem hodně strojů , ale skoro žádný z nich prostě nefunguje. Proč propagovat zde na stránkách kvantitu a zostuzovat kvalitu.
Návrat nahoru Goto down
rad 1
štamgast 4
štamgast 4
rad 1


Počet příspěvků : 54
Registrován : 16. 04. 12

Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém EmptyMon Oct 29, 2012 9:33 pm

Jj, někdy je potřeba hodně trpělivosti než člověk sežene co potřebuje. Někde není ani základní popis ale což, lepší než nic.
Pokud by do novýho LS13 byli módy s detailnějším popisem tak to bude supr. Ale zase by to musel všechno někdo zkoušet a to je práce na plný úvazek při tom množství, řekl bych.
Návrat nahoru Goto down
DJ Zajo
štamgast 5
štamgast 5
DJ Zajo


Počet příspěvků : 68
Registrován : 25. 12. 11

Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém EmptyMon Oct 29, 2012 9:44 pm

moja reč , osobne by som sem namiesto 100 nových strojov dal len 10 ale bol by som si istý že ťahám kvalitu a nebudem potom musieť na fóre riešiť ako stroj doladiť a hlavne fórum by neuveriteľne zoštíhlelo minimálne o 50% (viacej priehľadnejšie a hlavne nebola by taká záťaž na moderátorov) . Mne sa darí rozbehať asi okolo 30% strojov , po mojich zásahoch a hrabaní sa v nich a aj vďaka pomoci skúsenejších borcov , teraz majú čistý log , ale učím sa stále. Každý deň niečo nové.
Ja viem že na kontrolu nových strojov treba mať čas , ale na druhú stranu sa vám to vracia zase cez zaplnené fórum stále novými príspevkami o pomoc. Veď pre skúsených borcov je oprava módu (nie všetkých) záležitosťou len pár minút a iný to musia riešiť cez fórum dlhé hodiny a dni. Občas sem síce niečo dáte čisté hlavne vďaka jindar-cz- , ale toho je žalostne málo. Je to len môj názor a ten sa nemusí zhodovať s ostatnými ale čo viem určite málokedy za čas ktorý venujete tomuto fóru sa vám dostane odmeny poďakovania a uznania.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém EmptyMon Oct 29, 2012 10:44 pm

No ono se to lehce řekne kvalitní mody ale problém je v tom že nejsou lidi.Na takové poděkování dnes už lidi moc nejsou.Tady na foru i na jiných webech je spousta návodů, co a jak se může upravit a opravit,takže stačí hledat,že. Jenže to je pro spoustu lidí asi moc namáhavé!!
Návrat nahoru Goto down
Ramm219
štamgast 3
štamgast 3
Ramm219


Počet příspěvků : 37
Registrován : 29. 04. 12

Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém EmptyTue Oct 30, 2012 7:01 pm

Já mám času dost , takže bych stroje testoval, jen mít tu možnost.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém EmptyFri Nov 02, 2012 8:38 am

hoši, ona jedna věc je testovat a druhá věc je postavit to do hry a nebo opravit, a pokud tomu někdo nerozumí, tak by to neměl nijak hodnotit, všude na všech webech vidíte recenze, "tutorialy", komentáře, hodnocení a pak se podívejte, co za lidi to píše, co ti lidi vlastně o tom vědí a zjistíte že na internetu je přes 80% absolutně scestných informací nebo názorů od lidí, kteří o daném problému vědí úplné minimum a právě to si kompenzují svou rádobyodborností prezentovanou a v bezcených a nicnepřinášejících diskuzích, forech, blogách a pod......

Místo toho pindání, kdyby většina z nich věnovala čas tutoriálům, manuálům, či chcete-li návodům od výrobců daného software a zkoušení si práce s ním, jistě by bylo více kvality.

Ale co chci hlavně říct, nebuďte stejní, buďte rádi že vůbec něco vychází na čem se podle předchozího textu mužete vybít, věnujte se tomu a zkuste si taky něco dodělat sami, byť jeden jediný mod, pak ho vydejte, počkejte si na ohlasy lidí a pak vám doporučím všem podívat se, kolik vám to zabralo času, zda je to opravdu tak dobré jak si myslíte vy, co si myslí vaše okolí a komunita uživatelů, co z toho máte a zda vlastně vám stojí za to se s tím tak zabývat a vůbec takové debaty okolo toho pak komentovat.

Pro nezasvědcené mám ještě info, že udělat jeden mod bez chyby a plně funkční od modelu přes naskriptování až po finální testy a vydání je otázkou mnoha týdnů, ale pak ho vzít a s odpuštěním skurvit nějakým "tuningem" v podobě "mišelínků a přiblblých samolepek", což většinou pak souvisí s chybami v logu, špatným formátem textur, a pod.,..... je otázkou pár minut a není síla, která by všechny mody a jejich variace (reskiny, edity a pod) dokázala otestovat popřípadě nevímproč po někom kdo je sprasí opravit.

Věřte tomu, že mě se dostal do ruky 6x stejný traktor, který jsem opravil, doplnil o funkce, očistil od chyb, optimalizoval co se týče textur a velikosti jak i3d, tak archivu s tím, že po každé byl někde někým "editovaný" a pak opět obsahoval chyby, co by jste asi po tom dělali vy?? Stále dokola po někom opravovali a testovali jeden zmrzačený mod??!! Věřte tomu, že by jste raději polovině národa zpřeráželi ruce a rozšlapali klávesnici!

Mějte hezký den a úspěšné editace ....... Wink
Návrat nahoru Goto down
davbenes

davbenes


Počet příspěvků : 8
Registrován : 02. 04. 12

Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém EmptySun Nov 11, 2012 12:01 pm

chtěl jsem se zeptat,to už se nové mody do ls2011 nebudou dělat??
možná se ptám blbě ale sleduji delší dobu že o té doby co vyšel ls2013 tak se dělají mody jen na tuhle hru.
Návrat nahoru Goto down
chaos737

chaos737


Počet příspěvků : 2
Registrován : 05. 11. 13

Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém EmptyThu Nov 07, 2013 4:42 pm

Ahoj, poradí mi někdo stím že mám mapu a když seju nebo seču a atd. tak mi to například seče metr vedle lišty a na druhým konci ten metr chybý na tý liště co prosím stim?
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém EmptyThu Nov 07, 2013 6:50 pm

a cim sejes?origo seckou alebo si si neaku stiahol? ak stiahol,bude vadny mod.Ak origo seckou tak mas v modoch vadny mod a po ulozeni a nacitani hry ti to robi bordel
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém   Problém Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problém
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mp Problem
» Problem s FPS
» Problem s MP
» problém s fl
» Problem s MP

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: