ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování

Goto down 
+3
Souky69
Bohumil27
laza
7 posters
AutorZpráva
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptyWed Oct 31, 2012 11:59 am

Zdar zemědělci LS 13 mám tento traktor a nejde mi ničím nastartovat nevíte čím se startuje? "Fendt936Vario_V7_HD.zip"
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptyWed Oct 31, 2012 12:20 pm

Dvakrát zmáčkni Del na nomerický klávesnici (mezi entrem a 0)
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptyWed Oct 31, 2012 4:25 pm

Bohužl nic Sad
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptyWed Oct 31, 2012 6:27 pm

To je divný já ho mám taky a startuje jak jsem ti to popsal
Ještě jsem zapomněl, nesmíš mít nic zapojeného, jinak nenastartuješ a ani nerozsvítíš a ani nezapneš uzávěrku.
KROPIC77CZ : jsem ti to sjednotil.V pravidlech máte,abyste nepsali dvě zprávy pod sebou.Tak bacha na to.
Návrat nahoru Goto down
Souky69
ModTesters
ModTesters
Souky69


Počet příspěvků : 64
Registrován : 01. 06. 12

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptyFri Nov 02, 2012 10:51 am

Tenhle traktor je pěkně splašený. Rozjíždí se pomalu a pak najednou vystřelí jak z praku, jinak graficky velice zdařilý počin
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptyFri Nov 02, 2012 1:53 pm

Bohumil27:
To je presne ten problém čo riešim aj ja na strojoch na kombajne čo mam my to ide prepnuť G-ečkem na stroj a lištu ale na Traktore ani za svatoho furt len vleky a zavažie v predu tak ešte na tom musím viac zapracovať ... Evil or Very Mad

To je to čo Giants nedoriešil alebo nám to nechcel ukazať v smaple mode stroja a povedal si trapte sa sami a zistite si to sami čo kde ako....
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptyFri Nov 02, 2012 2:20 pm

A povim Vam skušal som tu m---u V7 HD takzvanu pod značkou FENDT ale tie stroje jedine Vam zadrbu log chybami a pak Vám padne hra ani neviete kedy takže dajte si nato pozor je to len prehodene v modesc-u a neopravene žiadne chyby och bože tie modely nikto netestuje alebo čo ??? .... a nečudujem sa prečo Vám tam neidu ani svetla zasvietiť Very Happy

Ja pracujem tiež na jednom traktore značky FENDT ale je v ramci testovania A pokial nebude bez chyb a dostatoťne otestaovaný ako v Singli tak aj v MP tak sa nedostane von


Naposledy upravil durman dne Sat Nov 03, 2012 2:57 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : nebud sprostej!!!!)
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptySat Nov 03, 2012 12:34 pm

Podle mojeho názoru (možná je blbej) nešlo by dávat do nabídky strojů jenom ty který jsou doopravdy funkční ? Nevím jak to funguje, ale nedaly by se ty "zmetky" nějak eliminovat ? Vím, že by to musel někdo vyzkoušet, ale míň znamená někdy víc.

Samozřejmně očekávám sprda Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptySat Nov 03, 2012 1:05 pm

Dědo, už jsem se na to ptal dřív, ještě za dob ls2011. řekli mi, že je to moc náročné, že by to muselo testovat několik lidí a td...
Ale pokud chceš, můžeš testovat a třeba vás bude víc a nějak se tohle vyřeší Smile Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptySat Nov 03, 2012 1:59 pm

Je sice ok ze je tu milion strojov ale co z toho ked to je vsetko chybne ak sa to neskusa odradza to plno ludi a je to zbytocne zabiti cas to vobec stahovat.

No nebolo by to lepsie keby tam bolo napisane odskusano a jede v pohode a bez problemov dalsich nemusi tu byt milion strojov ale len par strojov co fakt idu su oskušane bez problemov lebo ostatne stoja zaprd ak nefunguju ako maju to neni stroj ale s prepačením je to *hujovina...
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptySat Nov 03, 2012 8:57 pm

Palkis a i všichni co tu píšete je fakt ze by to bylo dobry ale ne vždy by to šlo , už tu bylo spousty modu co šli většině v poho ale někomu zase nesli vůbec jde o to ze některé mody se navzájem tlučou a není zrovna možné každý nové vydaný mod testovat jednotlivě s každým co už vysel, většinou se to stávalo když měli něco v základu společného a jak se to potkalo tak to začalo házet chyby a pak ke každému modu psát dlouhý seznam toho s čím se to nemá rádo. Další věcí je chování teto hry na různých PC každý má jinou sestavu a to ze tobě jede bez problémů neznamená ze mě nebude sekat obraz a to můžu mít i lepší GF než ty. A i když vychází hodně modu kde se najde nějaká chyba většinou jsi to spousta hráčů už dokaze opravit sama. Teď mam na mysli chyby v xml a mods.xml souborech a drobné úpravy v GE. Toť můj názor nikomu ho nevnucuji. A tento Fendt je krasný příklad jednomu to jde a druhému ne!!!!


Naposledy upravil Zohan dne Sat Nov 03, 2012 9:39 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Upraven pravopis - když jsem to otevřel, tak byli všechna slova podtrhána. Zapracuj na pravopisu prosím.)
Návrat nahoru Goto down
PalkiS
štamgast 5
štamgast 5
PalkiS


Počet příspěvků : 76
Registrován : 11. 04. 12

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptySat Nov 03, 2012 9:53 pm

Jak jednomu de a druhemu ne sk psie to tolko chyb ze to jedno ci mam hru anglicku polsku nemecku cesku ci japonsku verziu alebo lepsi alebo slabsi komp proste sa pozri na log a uvidis co tam jako je tak super NO... je tu spusta veci len prehodenych strojov a textury hadzu chyby lebo su v png,jpg a hra podporuje uz len dds a som normalne nadšeny ti poviem ak si dam do hry stroj a ci pana bavi no bomba ide kupit a ked pozrem log tak to nema co delat v mem kompu a to este sme nevosli do i3d suboru ze a tam -8,8 chybne na mapovano proste Novy system nove veci na všetko treba pozerat nie nato ci to funguje len mne ja ked nieco urobim poslem 5 ludom co maju slabsi aj lepsi komp a otestujeme to spolu na multaku ak nehodi chybu tak je to ok v cajku a nesu problemy NO
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování EmptySat Nov 03, 2012 10:37 pm

Palkis tak co ti brani aby jsi nasel jeste par lidi a ty mody testoval at uz na SP nebo MP a pak jsem muzes urcite napsat seznam tech bez chyb uvidime kolik toho budes zvladat a jak dlouho te to bude bavit, drzim ti palce a uz se tesim na vysledky tve prace. A ano tento fendt je hodne spatny ,ale to bude vetsina modu co ted vylezou protoze je jen nekdo trochu poupravi a klidne i s chybami je da do obehu.A kdyz jse podivas na jine stranky tak vetsinou to nikde netestujou a kdyz tak jen par veci.


Zohan : csecha knedlyka vařyla Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování   Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fendt936Vario_V7_HD.zip - startování
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Startování Kirovce
» Startování strojů
» Startování strojů v2 funguje na 100%
» Manuální startování - návod by Kruzak
» Manual ignition - manuální startování

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: