ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 windows 8

Goto down 
+8
PalkiS
Souky69
kralik33
MaňaSS
Brajen
Albi
Afro07
millko9
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
millko9
štamgast 1
štamgast 1



Počet příspěvků : 15
Registrován : 22. 09. 11

windows 8 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: windows 8   windows 8 - Stránka 2 EmptyThu Nov 22, 2012 1:38 am

len pre upresnenie, mam 4GB ramku a 64ku
co sa tyka veku, je to cca 5 rocny comp
a problem som vyriesil, hodil som tam spat win 7, presvedcilo ma ze mi win8 casto padala, takze teraz uz aj hra slape
Návrat nahoru Goto down
Kubulka
štamgast 6
štamgast 6
Kubulka


Počet příspěvků : 85
Registrován : 05. 04. 12

windows 8 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: windows 8   windows 8 - Stránka 2 EmptyThu Nov 22, 2012 4:24 pm

Hlavně že se to povedlo je to přesně jak jsem psal win 8 je nový a ještě má plno chyb a chvilku to bude trvat než to dají do kupy podle toho co jsem si už přečetl na různých forech.No ještě jsem ti chtěl navrhnout tam fouknout ovladače ze 7ček ale když už jsi to přehodil tak to je už jedno hlavně že to už jede Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
millko9
štamgast 1
štamgast 1
millko9


Počet příspěvků : 15
Registrován : 22. 09. 11

windows 8 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: windows 8   windows 8 - Stránka 2 EmptyThu Nov 22, 2012 9:58 pm

ide to bez problemov, ale aj tak vam moc dakujem za rady Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
observer3

observer3


Počet příspěvků : 4
Registrován : 15. 11. 12

windows 8 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: windows 8   windows 8 - Stránka 2 EmptyMon Jan 21, 2013 11:58 pm

Vidím, že mám podobný problém, ale určitě to není HW /výkonný notebook na kterém běží všechny nejnovější hry na nejvyšší nastavení /viz= http://msi.katalognotebooku.cz/notebook/msi-gt70-0ne-822cz /. Instalovány WS 8.
Hra se načte až k hlavnímu menu a pak šmitec. Zkusil jsem reinstal, pak překopírování souborů z desktopu /kde mi na WS XP hra běží/, nic nepomohlo. Jelikož je nb zcela nový, nepředpokládám zastaralé ovladače. Jsem jen takový pokročilejší uživatel, žádný expert, přivítám každou radu. Předem dík.
Návrat nahoru Goto down
Jirka716

Jirka716


Počet příspěvků : 9
Registrován : 12. 11. 12

windows 8 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: windows 8   windows 8 - Stránka 2 EmptyTue Jan 22, 2013 7:04 am

Zdravím, mám jen takový malý postřeh, který s tématem úplně nesouvisí. Hraji na NB asi 3 roky starém, gravika Radeon 512Mb. Hrál jsem na LS09,LS11 a teď k mému překvapení na tom v pohodě běží i FS13 s náročnějšíma mapama. I přes to jsem si říkal že se podívám po něčem novějším. Takže jsem minulý týden navštívil pár obchodů a téměř shodně mi prodejci odradily od nákupu nového herního NB s Win 8. Prý má většina těchto NB se spuštěním starších a dokonce i novějších her problém. Takže dál ostávám u starého NB. Toť můj postřech a taková zkušenost pro ty co by jsi chtěly snad pořídit novou techniku s Win 8.
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

windows 8 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: windows 8   windows 8 - Stránka 2 EmptyTue Jan 22, 2013 7:48 am

V novym NB s W8 bych neviděl problém, existuje přece legální downgrade na Win7 Wink Nebo ta možnost alespoň byla...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





windows 8 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: windows 8   windows 8 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
windows 8
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Windows
» Windows 8.1
» Instalace modu ve Windows 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: