ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rychlost růstu plodin

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Rychlost růstu plodin Empty
PříspěvekPředmět: Rychlost růstu plodin   Rychlost růstu plodin EmptyWed Nov 14, 2012 3:45 pm

Zdravím, o tom že si můžete upravit rychlost růstu plodin určitě už mnozí z vás víte, nicméně tady dávám návod jak na to v LS 2013, ikdyž se to od 2011 skoro neliší. Jasně, ve hře se nově objevila možnost přepínat rychlost růstu plodin a dokonce i rychlost hry a nemusíte ani hru vypínat. Ale pro zpohodlnění se tento návod určitě hodí.

Otevřete si soubor map01 u vaší mapy, tu kterou chcete upravit, zmáčkněte ctrl + f a napište (growthStateTime), tuto hodnotu budete upravovat u každé plodiny zvlášť.
Tady přidávám tabulku podle které si můžete upravit požadovanou délku růstu:
15min=9.0e+06
30min=1.8e+006
45min=2.7e+006
60min=3.6e+006
75min=4.5e+006
90min=5.5e+006
nevím jistě podle čeho jsou ty minuty, jestli podle herního, nebo podle skutečného času, ale podle posledních sledování je to podle toho herního času. Takže se stačí akorát zamyslet a pak už jenom nakopírovat hodnoty podle toho jak dlouho chcete aby určitá plodina rostla.
Doufám že jsem vám pomohl, všechny otázky směřujte do tématu, případně do zpráv. A prosím moderátory aby přesunuli téma do správného oddělení Smile
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Rychlost růstu plodin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rychlost růstu plodin   Rychlost růstu plodin EmptyWed Nov 14, 2012 8:56 pm

Mion kdyz uz jsi sem kopiroval tento navod pro LS2011 tak jsi si tam mohl precist ze ty minuty udavaji realny cas. Cool
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Rychlost růstu plodin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rychlost růstu plodin   Rychlost růstu plodin EmptyWed Nov 14, 2012 9:23 pm

tak kopírovat je asi silné slovo, tento návod jsem našel na anglickém FS fóru, tak jsem si myslle že to hodím i tady, pokud ti to vadí, požádej moderátory ať to smažou, jinak se mi zdá tvůj příspěvek docela zbytečný...
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Rychlost růstu plodin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rychlost růstu plodin   Rychlost růstu plodin EmptyThu Nov 15, 2012 5:57 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] a nerozciluj se . A muj prispevek neni zbytecny doplnil jsem ti info ze ty minuty jsou v realnem case a ne v hernim jak si psal ty.A samozrejmne je dobre dat tento navod i pod cast fora pro LS 2013. Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rychlost růstu plodin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rychlost růstu plodin   Rychlost růstu plodin Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rychlost růstu plodin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rychlost růstu plodiny
» Změna barev u růstu plodin
» BGA ...
» Rychlost při práci
» Rychlost lisování

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Návody-
Přejdi na: