ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 neviem ako na kukuricu

Goto down 
+6
Brajen
Rumcajs
j.krepela
Afro07
MIsulin
woowoo
10 posters
AutorZpráva
woowoo

woowoo


Počet příspěvků : 4
Registrován : 15. 11. 12

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptyFri Nov 16, 2012 12:14 am

Ahoj,
toto je moja prvá hra takéhoto žánru a aby som pravdu povedal agronomia mi je velkou neznámou.
Napriek tomu ma to veľmi chitilo a neskutočne bavý.
Preto by som Vás chcel požiadať o pomoc. Pre Vás je to možno banalita no ja fakt neviem.

problem:
zasadil som kukuricu s klasickým kombajnom ju nezožnem tak som si zaobstaral stroj na rezanku ,, nejak tak sa to vola v možnostiach je treti,, ono mi to síce tú kukuricu z pola odstranuje ale nič stoho nevipadáva. keť som pristavil pri to vozik tak sa ten sosak k nemu aj točil dokonca aj niečo stoho šlo. TO mám za každým posunúť o meter ten vozik a vrtet sa okolo neho alebo je nato nejaká iná možnosť. CHcel som to pripojiť pred vozik no nejde mi to.

Ako sa to spravne stou kukuricou robi??

Ďakujem
Návrat nahoru Goto down
MIsulin

MIsulin


Počet příspěvků : 14
Registrován : 23. 03. 12

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptyFri Nov 16, 2012 3:16 am

Všechno máš spávné jedine co musíš dělat je: Zajet k poli s řezačkou nastavit pomocníka aby ti sám sklízel ( talčítko H) a po té jezdi s traktorem a s příslušným vlekem u řezačky. To je vše po naplnění odvezeš a přijedeš spátky k němu ( on na tebe počká Very Happy ) a tento proces opakovet dokud pole nesklidíš. Ještě jedna věc pokud chceš řezanku koupíš řezačku a pokuk kukuřici koupíš kombajn a příslušnou lištu.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptyFri Nov 16, 2012 8:08 am

Nebo můžeš vůz na řezanku připojit přímo za řezačku.

Apropo, pokud jsi začátečník, doporučuji zkusit nejdříve výukové mise. ;-)
Návrat nahoru Goto down
j.krepela

j.krepela


Počet příspěvků : 3
Registrován : 13. 11. 12

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptySat Nov 24, 2012 6:39 am

Ahoj.
Já mám jiný problém. Už jste někdo sklízel kukuřici kombajnem? Když sklízím sám, tak vše vpohodě ale když zapnu pomocníka, tak se lišta složí, kombajn se rozjede ale nesklízí.
Nevíte někdo jak se to dá opravit.
Předem díky.
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptySat Nov 24, 2012 8:28 am

To je chyba ve hře.Stáhni si na fóru lištu deutz která se neskládá a máš to vyřešené.
U řezačky se to nestává ale u kombajnu a u některých kultivátorů a seček jo.
Nebo si stáhni jiný kombajn,já mám foršrit 524 a jsem spokojen.
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptySat Nov 24, 2012 8:35 am

woowoo:Taky je možné,že to nemáš dozrálé,nebo je to shnilé.
Vše se dozvíš,když dáš esc a nad mapou můžeš překliknout na stav plodin nebo na traktory.
Při třetím kliknutí máš možnost změnit rychlost růstu plodin.
Snad Ti to pomůže.
Návrat nahoru Goto down
j.krepela

j.krepela


Počet příspěvků : 3
Registrován : 13. 11. 12

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptySat Nov 24, 2012 12:07 pm

Kukuřici mám dozrálou, kontroluji to podle stavu plodin. Schnilá by neměla být,protože jsem si dle návodu na LS upravil růst plodin. Dobrá věc, vřele doporučuji jinak nastíháte sklízet. I když jsem upravoval růst plodin a rychlost času,stejně mi na velkých lánech část úrody schnila. Po úpravě růstu vše ok. Můžu mít zasetu celou mapu a nic neschnije.
Díky za radu, přejdu na jiný kombajn.
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptySat Nov 24, 2012 1:02 pm

Já hraju mapu z LS09 a taky jsem to upravil jinak než jsem sklidil dvě pole,ostatní začli hnít.
Opravný patch by se hodil.
Návrat nahoru Goto down
Brajen
štamgast 2
štamgast 2
Brajen


Počet příspěvků : 30
Registrován : 27. 07. 12

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptySun Nov 25, 2012 9:29 pm

Ano lišta se složi ja to dělám tak že když dam pomocnika tak rychle klavesou X zase lištu rozložim a pak už jede normalně
Návrat nahoru Goto down
hubkal
štamgast 2
štamgast 2
hubkal


Počet příspěvků : 32
Registrován : 15. 12. 11

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptyMon Nov 26, 2012 1:58 pm

Ahoj,
přesně jak psal woowoo na začátku - taky mi nejde zprovoznit tažená řezačka (a stejně tak tažené vyorávače řepy a brambor) - prostě to vůbec nenabízí pomocníka. A systém popojedu s vlekem, popojedu s řezačkou - to je vopruz.
Návrat nahoru Goto down
Brajen
štamgast 2
štamgast 2
Brajen


Počet příspěvků : 30
Registrován : 27. 07. 12

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptyMon Nov 26, 2012 2:23 pm

U těchto stroju pomocnik ani neni jediné řešení je koupit ty drahé kombajny které nejsou taženy......
Návrat nahoru Goto down
Albi
štamgast 4
štamgast 4
Albi


Počet příspěvků : 45
Registrován : 30. 10. 12

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptyMon Nov 26, 2012 2:27 pm

Správným řešením asi bude courseplay. Teď se jej snažím odladit, ale zatím mi to hlava nebere
Návrat nahoru Goto down
hubkal
štamgast 2
štamgast 2
hubkal


Počet příspěvků : 32
Registrován : 15. 12. 11

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptyMon Nov 26, 2012 5:50 pm

Zatím se povedla rozhýbat kombinace tažená řezačka a za ní točnicový příves. Sice je boj to zapojit, ale běží...
Návrat nahoru Goto down
Mikakaco

Mikakaco


Počet příspěvků : 4
Registrován : 20. 07. 11

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptyTue Nov 27, 2012 9:58 am

ještě jde jezdit bez vleku, a sbírat to jakoby do bunkru, něco jako u kombajnu, v realitě je to sice kravina, ale ve hře to jde. Pak se přijede s vlekem a ono to vysype, takže se nemusíš věnovat řezačce, seče si sama na auto pilota. stačí do xml. vložit


<grainTankCapacity>500000</grainTankCapacity>
<grainTankUnloadingCapacity>5000</grainTankUnloadingCapacity>
<grainTankFruitTypes fruitTypes="chaff" />


Návrat nahoru Goto down
sochrad
štamgast 1
štamgast 1
sochrad


Počet příspěvků : 23
Registrován : 20. 11. 12

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptyTue Nov 27, 2012 6:39 pm

No ono zase tak úplně kravina to není. někde na youtube jsem viděl video kloubového stroje kde vpředu byla řezačka a vzadu zásobník z kterého se pak přesypávalo do aut.
https://www.youtube.com/watch?v=_JGDAEAlK-c&feature=related
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu EmptyTue Nov 27, 2012 8:08 pm

Sochrad: Něco takového tu už je ale pro LS11

Jde o kombinaci Krone sekačky a sběrného bunkru.

neviem ako na kukuricu Bigw

A existuje i typ, který místo bunkeru má podvozek pro připojení návěsu.


Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





neviem ako na kukuricu Empty
PříspěvekPředmět: Re: neviem ako na kukuricu   neviem ako na kukuricu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
neviem ako na kukuricu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» mám ve hre kukuricu?
» neviem si rady

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: