ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejde zapnout MP

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
dominikhorcica

dominikhorcica


Počet příspěvků : 10
Registrován : 30. 01. 12

Nejde zapnout MP Empty
PříspěvekPředmět: Nejde zapnout MP   Nejde zapnout MP EmptySat Dec 29, 2012 2:12 pm

Zdravím! Když se chci připojit na multiplayer, tak mi to napíše: připojení ke hře bylo ztraceno, nebo: nelze navázat spojení s hrou více hráčů.. IP adresu mám veřejnou (pod heslem)... Nevíte někdo co s tím?? Docela mě to štve, protože hru mám od vánoc a už teď to nejede.. Když jsem se připojoval poprvé tak to všechno v pohodě šlo.. Díky předem za odpověď. Smile
Návrat nahoru Goto down
Brajen
štamgast 2
štamgast 2
Brajen


Počet příspěvků : 30
Registrován : 27. 07. 12

Nejde zapnout MP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde zapnout MP   Nejde zapnout MP EmptySat Dec 29, 2012 2:25 pm

Variant co to může být je víc např:máš špatné připojeni k internetu (mě osobně připojeni přes wifi nevyhovuje pořad hra pada...) a nebo pomalý internet
Návrat nahoru Goto down
dominikhorcica

dominikhorcica


Počet příspěvků : 10
Registrován : 30. 01. 12

Nejde zapnout MP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde zapnout MP   Nejde zapnout MP EmptySat Dec 29, 2012 2:28 pm

Připojení mám přes telefon.. A ta rychlost:

Průměrná rychlost připojení: [?]
5,138 Mbit/s
Průměrná rychlost stahování dat: [?]
642,32 kB/s
Průměrná rychlost uploadu: [?]
278,64 kbit/s
Návrat nahoru Goto down
dominikhorcica

dominikhorcica


Počet příspěvků : 10
Registrován : 30. 01. 12

Nejde zapnout MP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde zapnout MP   Nejde zapnout MP EmptySat Dec 29, 2012 3:35 pm

Pomohlo by kdybych si přeinstaloval hru??
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Nejde zapnout MP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde zapnout MP   Nejde zapnout MP EmptySat Dec 29, 2012 7:22 pm

Pomůže ti jen pořádné připojení na net. Přes telefon můžeš tak akorát něco na netu sledovat ale hrát MP FS13 rozhodně hrát nemůžeš!
Návrat nahoru Goto down
dominikhorcica

dominikhorcica


Počet příspěvků : 10
Registrován : 30. 01. 12

Nejde zapnout MP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde zapnout MP   Nejde zapnout MP EmptySat Dec 29, 2012 9:51 pm

Tak to je škoda.. A jaké připojení je nejlepší?? Co máš třeba ty?
Návrat nahoru Goto down
frantisek zetor
štamgast 3
štamgast 3
frantisek zetor


Počet příspěvků : 39
Registrován : 24. 12. 12

Nejde zapnout MP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde zapnout MP   Nejde zapnout MP EmptySun Dec 30, 2012 1:28 am

záleží odkud jsi ale nejlepší je si to zjistit na netu já jsem třeba z Jížních Čech a používám sporknet
Návrat nahoru Goto down
dominikhorcica

dominikhorcica


Počet příspěvků : 10
Registrován : 30. 01. 12

Nejde zapnout MP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde zapnout MP   Nejde zapnout MP EmptySun Dec 30, 2012 7:43 am

No tak já jsem z východní Moravy, kousek od Zlína a mám O2. Ale přijde mi divné, že v LS11 se v pohodě připojím.. Sice mám lagy, ale dá se to přežit... A jak to myslíš, zkistit si to na netu?? Jako mapu pokrytí nebo co si mám zjistit?? Smile
Návrat nahoru Goto down
Kolchozník
štamgast 4
štamgast 4
Kolchozník


Počet příspěvků : 47
Registrován : 14. 11. 11

Nejde zapnout MP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde zapnout MP   Nejde zapnout MP EmptySun Dec 30, 2012 9:46 am

Zjistit si ve svým bydlišti jinýho alternatívního poskytovatele internetu, pokud možno za lepší cenu rychlejší připojení!
Návrat nahoru Goto down
dominikhorcica

dominikhorcica


Počet příspěvků : 10
Registrován : 30. 01. 12

Nejde zapnout MP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde zapnout MP   Nejde zapnout MP EmptySun Dec 30, 2012 10:00 am

Ok! Díky moc za všechny odpovědi..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejde zapnout MP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde zapnout MP   Nejde zapnout MP Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nejde zapnout MP
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nejde odinstalovat
» Nejde PDA
» Multiplayer
» Néjde kúpiť
» Nejde mi mapa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: