ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 MP - hledám ...

Goto down 
+93
TonyKill
Toskoo
Fajticek
adamko
lada.b96
m.i.r.a.n
Grep32
3Runer
Duracell
Fařmař-NcR
pantovarnik
11matqo89
Voda1992
KarlosX
Jožka
peterxx
hrisovce
Bocka
Vauger92
dráteník Joe
DeEr4k
Dawik
baloo
havlis
zetor 7245
lidstrem
kropic77cz
warhammer
jarda
misk
Lord.Mst
hornicak
GREG
kotexman
Marek 7711
jozi
kulda
freeride
Miki hris
S t e v e
Snekyno
feripp
Davd
LoPan
pukasinek
axos340
Lukin180
deerak107
ToMy26Blues
Peruan
johndeere7r
Liborius
KOVY
Phoenixik
jirka7245
ReTiRo
Fandal_cz
seldi
magnum200
bjatskular
torar
kukoms
Honza Muller
gibi77
upirek
cap007
prcek
Stejcek
Kross
Andiq
STORM_YZF
v2asa1
Dyrtix
slack01
bela6009
kuba7221
TOMASRICHTER
Panac
Kubík
Ratiboric
qjubín
KohoutPetr82
LamaLokatorCZ
Martin94
Martino
snoopy1997
VOJTANH
mino889
SAJDI
Ellendway
buldogtom
Čekuj
Rodopytel
97 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
S t e v e




Počet příspěvků : 5
Registrován : 05. 08. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyFri Dec 30, 2011 10:12 pm

caute hladam niejaky schopny server kde su prevazne moderne stroje mam 18 som ochotny hrat a pomahat dakujem kontakt sz
Návrat nahoru Goto down
Miki hris

Miki hris


Počet příspěvků : 1
Registrován : 02. 01. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyMon Jan 02, 2012 1:52 pm

mam chut hrat mp a ne zakladnes stroje ale mapu zakladnu som skuseni traktorista v hre mam vela nahrate tejto hre fakt som dobri a rad robim traktoristu

moje fb je Denis Murati


Naposledy upravil brano dne Mon Jan 02, 2012 2:27 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : príspevky zlúčené, používaj tlačidlo UPRAVIT!!!)
Návrat nahoru Goto down
freeride
štamgast 1
štamgast 1
freeride


Počet příspěvků : 18
Registrován : 06. 01. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySat Jan 07, 2012 4:44 pm

cawte hladam dobri server s modernimi strojami ma vela skusenosti bud traktor alebo kombajn mne to je jedno na com pojdem kontaktovat ma na sz
Návrat nahoru Goto down
kulda

kulda


Počet příspěvků : 8
Registrován : 07. 01. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hledam    MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySun Jan 08, 2012 1:37 pm

Ahoj rad bych si s nekym zahral,zadne zavody apod. kravinky neeeeee Smile ,stroje mam rad z 80-po soucastnost rad bych i realnou mapu.diky
Návrat nahoru Goto down
jozi

jozi


Počet příspěvků : 1
Registrován : 12. 01. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyThu Jan 12, 2012 9:57 pm

ahojte hladam server kde su stare stroje napr znacky zetor forschrift ursus alebo nejake polske stroje + mapa dakujem budem ochotny pomahat Smile
Návrat nahoru Goto down
Marek 7711

Marek 7711


Počet příspěvků : 14
Registrován : 17. 08. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyTue Jan 17, 2012 3:42 pm

cavte hladam server na monopol map kde su staršie stroje dik
Návrat nahoru Goto down
kotexman

kotexman


Počet příspěvků : 7
Registrován : 12. 01. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyTue Jan 17, 2012 5:05 pm

Dobjej. Hledám server se staršíma strojema jako jsou Fortschritt, Zetor, Tatra 815, apod. Nebráním se ani technickému postupu se značkou CLASS. Mám zkušenosti ze TZS09 i LS11.
Skype: kotexman
Diky drunken


Naposledy upravil kotexman dne Sun Mar 11, 2012 8:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **
GREG


Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySun Jan 22, 2012 9:05 am

Rád bych si zahrál s někým kdo vlastní DLC mody 1,2,3+ProFarm,na mapě tolik nezáleží.
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
freeride
štamgast 1
štamgast 1
freeride


Počet příspěvků : 18
Registrován : 06. 01. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyThu Jan 26, 2012 6:26 pm

hladam server kde sa hraje realne s novimi strojami
viem tocit videa takze bi sme mohli tocit a davam aj na youtube takze ked ma berete piste sz
Návrat nahoru Goto down
hornicak

hornicak


Počet příspěvků : 1
Registrován : 18. 11. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySun Jan 29, 2012 11:30 am

Mám zkušenosi z LS 08, LS 11 Hraju asi pul ruku a rad bych si nasel nakej stalej server muj email: [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Marek 7711

Marek 7711


Počet příspěvků : 14
Registrován : 17. 08. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyMon Jan 30, 2012 11:04 am

ahoj hladam stali server zo staryma strojama a peknou mapou diki
Návrat nahoru Goto down
Lord.Mst

Lord.Mst


Počet příspěvků : 1
Registrován : 29. 01. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyTue Jan 31, 2012 7:30 pm

Dobry podvecer,
hraji LS2011 asi půl roku a rád bych zkusil multiplayer. Neříkám že znám všechno, ale dost mě to chytlo. Rád se přiučím a společně zořu nějaká ta pole. Jsem vždy ve večerních hodinách. Díky za SZ
Návrat nahoru Goto down
misk
štamgast 3
štamgast 3
misk


Počet příspěvků : 39
Registrován : 14. 08. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySat Feb 04, 2012 4:11 pm

Čest práci,hledám práci jako zemědělec.na mapě nezáleží,nové stroje,rád jezdím s kombajnem,řezačkou,nebráním se jezdit s traktorem,návěsem....kdo by chtěl pomoct at se ozve do SZ nebo na skype mi.sko
Blbosti nedělám,chci pracovat
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyMon Feb 06, 2012 4:36 pm

Zdar hledám server kde se hraje se staršímy stroji( fortschritt zetory a podobne). Kde se hraje
podle pravdy a nějakou stredně velkou mapou.
pište SZ
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySat Feb 11, 2012 4:53 pm

zdar hraje nekdo z dlc na neake stredne velke mape. stoje je jedno jestli nove nebo stare .
pls piste SZ
Návrat nahoru Goto down
freeride
štamgast 1
štamgast 1
freeride


Počet příspěvků : 18
Registrován : 06. 01. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySun Feb 12, 2012 5:13 pm

ahoj hladam si server s novimi strojami viem tocit videa hram s volantom a hrat viem
piste na sz
Návrat nahoru Goto down
warhammer

warhammer


Počet příspěvků : 1
Registrován : 13. 08. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyFri Feb 17, 2012 9:03 pm

Zdravím Smile
Hledám MP server kde by se dalo hrát denně zhuba od 17:00 do 23:00 Smile ale ne se základní mapou a bez modu to mě značně nebaví Smile klidně starší mody , novější je mi to vcelku jedno , prostě už nechci hrát single Smile kdyžtak se ozvětě na ICQ : 489164233 Smile díky Smile
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyFri Feb 17, 2012 10:04 pm

jen tak k tematu hledám: mě osobně napíše za týden v průměru 5 lidí že by chtěli hrát s náma MP. Správce farmy mistr Greg ale žádné nové hráče nevítá.Čím to? Všechno maj popsaný kdy a kde hrajem co k tomu potřebujem. Teď máme skupinu asi 6 hráčů ,ale ne všichni vždy hrají. Jak já říkám hodně hráčů se podívá na fotky ze hry a už jo paráda budem hrát nejmíň v deseti.Ale skutečně dobrých hráču je hrozně málo.to bylo moje trochu negativního pohledu na hraní MP. čest vaší práci
Návrat nahoru Goto down
axos340
Lama
Lama
axos340


Počet příspěvků : 52
Registrován : 25. 10. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySun Feb 19, 2012 8:35 am

Čau hledám zaběhlej server kde je asi tak 5-6 hráčů může být i víc mě to vadit nebude.
Hlavně mě záleží aby se hrálo podle reality.
Mám skušenosti v ls2011.Aji v realu můj táta je soukromníik.
Mám volant+pedály.SKYPE taky mám tak není problém si psát přes skype.
Mám rád starý troje nejčastěji:ZETOR,URSUS,E512-E517.
Hlavně aby byla dobrá parta a pohodová. tot je vše a budu se těšit na váš server spozdravem axos340.
můj email: [You must be registered and logged in to see this link.]
můj skype: claas axos340
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySun Feb 19, 2012 2:02 pm

Hledám nějakou zaběhlou partu lidí, chtěl bych hrát reálně (tj.zadny moneymod), mody nejsou nutností ale něco jako jaguar a nějaká silážní vlečka a sekačka+shrabovač píce bych uvítal ale opakuji - NENÍ TO NUTNOSTÍ!!! Pište SZ Díky.
Návrat nahoru Goto down
lidstrem

lidstrem


Počet příspěvků : 1
Registrován : 30. 08. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyMon Feb 20, 2012 9:50 pm

Čau,Hledám nějakou partu pro hraní MP,Mam bohate zkušenosti z Hrou,Chtěl bych hrát jako v reálu,Ne zakladní mapu a zakladní Mody,budu rád když se mi někdo ozve. na muj E-mail - [You must be registered and logged in to see this link.] nebo skype - L1dstrem
Návrat nahoru Goto down
Andiq

Andiq


Počet příspěvků : 2
Registrován : 30. 08. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySat Feb 25, 2012 7:35 am

čawte prosim ked hladate niejakych hračov hladam radšej taky server na ktorym sa bude hrat s novymi strojmi napr : class lexion 770 T fend 936 a tak šak viete . Mam skusenosti s ls hrajem on úrvniho dilu ls tak prosim zoberte ma niekto . Mam len 14 tak dufam že nevadi ale na nič sa nehraju . skype : miohalas prosim ozvite sa mi Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
zetor 7245

zetor 7245


Počet příspěvků : 2
Registrován : 13. 01. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyFri Mar 23, 2012 7:53 am

TZS 2 hraju od tý doby coto vyšlo hrál jsem i předchozí verze hry má stím dostatečné zkušwnosti hledám server ve kterém se bude hrát realně a budou tam dobří lidé mohu jezdit s čímkoli kombajm traktor řezačka nevadí mi to , ale radši jezdím se starčí technikou jako se zetor allee nová technika mi také nevadí např. John Deere
Návrat nahoru Goto down
S t e v e

S t e v e


Počet příspěvků : 5
Registrován : 05. 08. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyFri Mar 30, 2012 7:56 pm

čaute hladám niejaky server donrý znami pls dakujem mam zaujem rat som skuseny no nemam čas aby som server zakladal ja preto si hladam....
Návrat nahoru Goto down
havlis

havlis


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 08. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySat Apr 07, 2012 1:59 pm

Ahoj,

hledám schopnou partu lidí a admina s dobrým připojením k netu (pro vyvarování lagů serveru), kteří hrajou PROFARM včetně dalších módů, kterých mimochodem také pár kvalitnějších mám.

Mám mnoho zkušeností jak s LS2009 tak LS2011. Desítky nahraných hodin jak SINGLE tak i MULTIPLAYER. Ke hře využívám výhradně volant. Když tak mi napište do SZ

Předem díky za nabídky...
Wink
Návrat nahoru Goto down
baloo

baloo


Počet příspěvků : 1
Registrován : 10. 04. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyTue Apr 10, 2012 9:51 am

Sháním někoho, kdo by hrál MP, převážně večery a víkendy. Připojení mám 100Mbps, takže z rychlostí nemám problém. Mám pouze základní Traktor Simulátor 2, ale jsem schopný dokoupit i zbylé DLC. Díky za info. Než administrovat, tak bych se radší připojil k někomu, kdo má s MP zkušenosti. Osobně jsem odehrál mraky hodin pouze v SP, ale v MP 0.
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyWed Apr 18, 2012 9:08 am

Zdar hledam server kde by sa hralo z nemeckymi DLC. Jine mody mohou ale taky nemusí být to je jedno. Dik
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2
Dawik


Počet příspěvků : 25
Registrován : 16. 07. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: MP   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyWed May 30, 2012 7:59 pm

Zdravim, hledám server kde se hraje podle realu... aspon přibližně. Smile na mapě mi nezáleží... zájemci pište do SZ
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyThu May 31, 2012 12:55 pm

Zdar hledam srver kde se hraje podle realu a se starsimy stroji jako zetor a E512 nebo tak nějak. Takze jestli nekdo mate volno ozvete se.
Návrat nahoru Goto down
kulda

kulda


Počet příspěvků : 8
Registrován : 07. 01. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptyMon Jun 04, 2012 3:31 pm

Ahoj po delsi dobe bych si zase rad zahral s nekym kdo nedela kraviny. rad se pridam Smile mam platinovku
Návrat nahoru Goto down
DeEr4k

DeEr4k


Počet příspěvků : 1
Registrován : 17. 06. 12

MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: MP -hrači   MP - hledám ... - Stránka 3 EmptySun Jun 17, 2012 8:49 am

Zdravím,hladam hračou aspon 3.. LS hrajem od 14 rokou mam 16..mam vela skusenosti či z LS 2009 alebo 2011...mal som partu ale sa rozpadla pretože ich to prestalo bavit...a hrali sme 4..a išlo nam to bez seknutia ...dufam ked sa pripojite ak nejaki pridu tak by im nemalo sekat večšinov neseka...hladam hračov tak od 14-15 a vyšie...zahrali by sme hocijake mapy po dohode...teraz hram mapu DaM monopol........Pište SZ alebo moj skype robert_-simcak diky cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





MP - hledám ... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MP - hledám ...   MP - hledám ... - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
MP - hledám ...
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Hledám mod
» Hledám mod
» JZD Horoměřice
» Hledam MP
» Hledám zaměstnání

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Multiplayer - servery (LS11)-
Přejdi na: