ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

  KNUSTON FARM

Goto down 
AutorZpráva
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 10:43 am

Testuji tuto mapu a narazil jsem na jeden problém... nelze pokosit trávu.

Všiml jsem si, že na mapě ve hře je všude vyznačena tráva, ovšem jen v plodinách, pokud přepnu na růst, vůbec tam není.
Také jsem si všiml, že grafická podoba trávy, která je v mapě neodpovídá té z originální mapy. Sice je hezčí ale nefunguje jako klasická.

Sice sám autor píše, že se tyto plochy musí nejdříve zorat a následně zasít tráva... ale to mi přijde hodně na hlavu, zvláště u ploch kde už ta tráva je, ikdyž nesekatelná.

tak se ptám, zda se to nedá nějak obejít či opravit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 10:54 am

Opravit se to dá v GE.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 11:33 am

Tondo to já vím, že dá... teď ještě vědět co a jak. Bohužel se v GE nevyznám tak dobře. Když na to koukám, tak v GE mi to ukazuje, že tráva jako taková je pod skupinou terén... ale to je asi tak vše... asi se na to kouknu v texťáku.

Pokud by si měl jakoukoliv radu, budu vděčný.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 11:39 am

Krom té trávy jinou chybu v logu nemá ??
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 11:46 am

Tady nejde o LOG, ten je čistý.

Abych byl úplně přesný, po tom, co jsem si prohlédl i3d soubour v texťáku, se domnívám, že zobrazovaná tráva v mapě je tzv. "normal_grass" čili něco jako keře a stromy... respektive je to jen dekorace.

Mě jde o to, zda lze nějak zaměnit tuto trávu, za trávu klasickou, tedy tu která roste, dá se posekat, shrabat a odvést.

Jinak prostě budu muset vzít pluh ve hře a blbnout tam jak šašek.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 12:10 pm

Kdyby tam ta tráva nebyla jako plodina , tak ani po zasetí by ti nevyrostla, mě de o to že pokud je log čistý, že bych se na tu mapu mrknul, pokud chceš. A v i3d souboru nejsou napsány všechny definice otom kde je co zaseto atd. k tomu požívá to i3d další soubory co jsou u mapy, jak na textury plodin, jak na to co kde zaseto, co kde jak je cesta nebo tráva nebo kopce vykresleny a další soubor má zas v sobě uloženo jak je konstruován terén. Takže kolem a kolem to i3d je jen jako zobrazení více věcí v jednom.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 12:13 pm

Aha, rozumím.

Log jako takový je u mapy čistý, žádné chyby ani upozornění.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 12:15 pm

tak dej link na ni.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 12:22 pm

TADY Dole na stránce jsou linky na stažení (buď exe soubor nebo klasický zip)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 12:28 pm

Mám to, pak dám vědět.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 12:32 pm

Dobře, děkuju Tondo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptySat Jan 05, 2013 6:17 pm

Tady to máš opravené, zkoušel jsem to jede to v poho.

http://www.uloz.to/xE5swGM/knuston-farm-2013-zip
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptyWed Jan 16, 2013 10:33 pm

Po delším hraní jsem nalezl další vrtoch v mapě.

Jedná se o palivovou stanici na farmě. Celkově se chová velmi zvláštně.
Pokud k ní přijedu s vozidlem, stisknu "R" aby se natankovalo a ihned s vozem odjedu dál, mimo oblast triggeru, palivo se přesto dál plní a to do maximální hodnoty u vozidla. To by mi ani nevadilo, hlavní problém je, že nemohu plnit palivo do převozných cisteren.

Chci se tedy zeptat, kde by mohl být hlavní problém? Něco mi říká, že to bude v tom triggeru u té čerpací stanice, ale v opravách map se moc nevyznám.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptyWed Jan 16, 2013 10:44 pm

Nevím jakou používáš cisternu na naftu ale ta origo se neplní. Až jak tankuješ ti ubívají prachy.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptyThu Jan 17, 2013 8:03 am

To je divný, u té default cisterny na naftu mám pořád napsaný, že je třeba ji naplnit a to samé je i u té co jsem stahoval...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptyThu Jan 17, 2013 12:25 pm

Pokud jsis toho nevšim tak celý překlad je takový divný. Někdy mi připadá jako by ten překlad dělal nějaký madar. Koupíš třeba postřik nebo sečku a je tam hned napsáno místo naplnit, tak je napsáno, je potřeba to vyprázdnit . Divné ne. A nebo mise : je potřeba přední plnič. Takže se není čemu divit že to je takové všelijaké.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM EmptyThu Jan 17, 2013 3:28 pm

Tak překlad já moc nevnímám, jinak ano je dosti divný. Podívám se ještě, zda mi to nedělá nějaký mód, protože mám ve hře mód na vyšší cenu paliva a hlavně zkusím, zda se z toho originál cisternového vozu dá čerpat rovnou. Jinak díky.

Apropo ani maďar neudělá takový překlad, tohle musel být tatar  KNUSTON FARM 364988687
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





 KNUSTON FARM Empty
PříspěvekPředmět: Re: KNUSTON FARM    KNUSTON FARM Empty

Návrat nahoru Goto down
 
KNUSTON FARM
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» COK Farm žně
» Pro Farm 1
» Pro farm1.
» S farm
» pro farm

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: