ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Video návody LS 13

Goto down 
+8
Dexx Narsil
Martin SK
pipinbob
hamouzik
janspeedy
durman
Mion
j.kaspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Dexx Narsil




Počet příspěvků : 11
Registrován : 01. 01. 13

Video návody LS 13 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video návody LS 13   Video návody LS 13 - Stránka 2 EmptySun Jan 27, 2013 7:14 pm

Brajen napsal:
To by mě zajimalo jakto že někomu tahle hra nehazi ty prazdné čtberce ve hře a někomu jo sám je tam mam i po opětovném zasetí novou plodinou a vážně nevím jak se toho zbavit......

dnes jsem jen na rychlo nahodil novej patch 1.4 a prazdny ctverce sem tam nemel. na 1.3 jsem je tam mel hned. poradne to otestuju v noci jeste, ale zatim to vypada slibne a snad to kluci z GS zvladli jupi jupi
Návrat nahoru Goto down
j.kaspi
štamgast 1
štamgast 1
j.kaspi


Počet příspěvků : 24
Registrován : 12. 07. 11

Video návody LS 13 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video návody LS 13   Video návody LS 13 - Stránka 2 EmptySun Jan 27, 2013 10:10 pm

Dexx Narsil napsal:
Brajen napsal:
To by mě zajimalo jakto že někomu tahle hra nehazi ty prazdné čtberce ve hře a někomu jo sám je tam mam i po opětovném zasetí novou plodinou a vážně nevím jak se toho zbavit......

dnes jsem jen na rychlo nahodil novej patch 1.4 a prazdny ctverce sem tam nemel. na 1.3 jsem je tam mel hned. poradne to otestuju v noci jeste, ale zatim to vypada slibne a snad to kluci z GS zvladli jupi jupi

Kde si splašil novej patch na oficiálních stránkách jsem ho neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

Video návody LS 13 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video návody LS 13   Video návody LS 13 - Stránka 2 EmptySun Jan 27, 2013 10:47 pm

J.kaspi co jsem koukal, je to zatím Beta-verze
Návrat nahoru Goto down
j.kaspi
štamgast 1
štamgast 1
j.kaspi


Počet příspěvků : 24
Registrován : 12. 07. 11

Video návody LS 13 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video návody LS 13   Video návody LS 13 - Stránka 2 EmptySun Jan 27, 2013 10:48 pm

Afro07 napsal:
J.kaspi co jsem koukal, je to zatím Beta-verze

Super to hlavně ať na tom stále pracujou já si klidně počkám Smile Díky
Návrat nahoru Goto down
Dexx Narsil

Dexx Narsil


Počet příspěvků : 11
Registrován : 01. 01. 13

Video návody LS 13 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video návody LS 13   Video návody LS 13 - Stránka 2 EmptyMon Jan 28, 2013 6:50 am

jo jo je to jen beta pro anglickou verzi. problem se ctvercama je snad tedy definitivne odstranen, aspon me se uz nic takoveho nevyskytovalo, ale jak to tak byva, tak se vyskytli samozrejme dalsi chyby. proste klasika. opravime co nefungovalo a rozjebeme co fungovalo Very Happy beru je to beta a ve finalni to snad bude vse OK
Návrat nahoru Goto down
j.kaspi
štamgast 1
štamgast 1
j.kaspi


Počet příspěvků : 24
Registrován : 12. 07. 11

Video návody LS 13 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video návody LS 13   Video návody LS 13 - Stránka 2 EmptyMon Jan 28, 2013 8:15 am

Další video z farming simulátor 2013 tentokrát jsem testoval Zetor 7745 který jsem si dovolil malinko upravit já sám pod videem je i odklaz ke stažení. https://www.youtube.com/watch?v=7iYq9sIr5sk .Snad se bude líbit. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Video návody LS 13 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Video návody LS 13   Video návody LS 13 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Video návody LS 13
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» video test modů
» Video ze hry
» Video návod na Giants editor 5.0.1
» Foto, video
» Ako nahrať video z hry??

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: