ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pomoc se sečkou pronto 26DC

Goto down 
AutorZpráva
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Pomoc se sečkou pronto 26DC Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc se sečkou pronto 26DC   Pomoc se sečkou pronto 26DC EmptySat Feb 09, 2013 2:42 pm

Ahoj, potřeboval bych u sečky zadat menší pracovní šířku u sečky tak aby se mi při setí trošku překrývala. Jde mi o to ze na autopilota mi to nechává vždycky na kraji mezi jednotlivým setím vynechávky tak bych právě potřeboval aby se to při setí kousíček překrývalo. Kde mám tedy upravit hodnotu té šíře? Děkuji za pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Pomoc se sečkou pronto 26DC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc se sečkou pronto 26DC   Pomoc se sečkou pronto 26DC EmptySat Feb 09, 2013 3:25 pm

Dělá se to v i3d souboru. Ono stačí jen aby <aiLeftMarker index="xxx" />
<aiRightMarker index="xxx" /> byly dány stejně široko jako startIndex="xxx" widthIndex="xxx"

* xxx jsou čísla indexů
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Pomoc se sečkou pronto 26DC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc se sečkou pronto 26DC   Pomoc se sečkou pronto 26DC EmptySat Feb 09, 2013 3:28 pm

ok zkusim to. Dík za pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc se sečkou pronto 26DC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc se sečkou pronto 26DC   Pomoc se sečkou pronto 26DC Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc se sečkou pronto 26DC
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pronto 26 DC
» secí mašina horsch pronto pack
» Pomoc PLS
» Pomoc s GE
» pomoc mp

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: