ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Zablokování product key - Prosim o pomoc-

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Zablokování product key - Prosim o pomoc- Empty
PříspěvekPředmět: Zablokování product key - Prosim o pomoc-   Zablokování product key - Prosim o pomoc- EmptySun Mar 10, 2013 4:04 pm

Ahoj, Založil jsem hru a normálně jsem hrál. Po cca 15 minutách se mi stalo že mi hra spadla a hodilo mi to hlášku že mám neplatný klíč. Hru mám origo a klíč taky. Tet se nemužu dostat na německý server kde běží naše hra. Poradíte mi někdo co se s tím dá dělat? Děkuji pa pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Čmelák 12
Moderátor
Moderátor
Čmelák 12


Počet příspěvků : 282
Registrován : 01. 08. 11

Zablokování product key - Prosim o pomoc- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zablokování product key - Prosim o pomoc-   Zablokování product key - Prosim o pomoc- EmptySun Mar 10, 2013 4:21 pm

Na stránkách distributora hry by jsi měl mít technickou podporu.
Je to podobné,jako byl německý ProFarm1,po více instalacích byl zablokovaný cdKey.
Stačilo napsat e-mail a bylo po problému.
Návrat nahoru Goto down
http://www.cmelakov.cz
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Zablokování product key - Prosim o pomoc- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zablokování product key - Prosim o pomoc-   Zablokování product key - Prosim o pomoc- EmptySun Mar 10, 2013 8:31 pm

Tak už je to dobrý, už se to odblokovalo samo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zablokování product key - Prosim o pomoc- Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zablokování product key - Prosim o pomoc-   Zablokování product key - Prosim o pomoc- Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zablokování product key - Prosim o pomoc-
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prosím o pomoc
» Prosím pomoc
» prosím pomoc
» !!PROSÍM POMOC!!
» Prosím o radu či pomoc

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: