ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ovce nedávaj vlnu

Goto down 
AutorZpráva
Davidoff

Davidoff


Počet příspěvků : 7
Registrován : 01. 01. 13

ovce nedávaj vlnu Empty
PříspěvekPředmět: ovce nedávaj vlnu   ovce nedávaj vlnu EmptySun Mar 24, 2013 8:33 pm

Hojte mám problém, mám 150 ovcí, trávu žerou, produktivita je 100% ale nepřibejvá mi vubec vlna. nevíte kde by mohl bejt problém? dříve vlnu normálně dávali, odvezl jsem už asi 15 palet a nyní z ničeho nic pořád nula

Díky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



ovce nedávaj vlnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: ovce nedávaj vlnu   ovce nedávaj vlnu EmptySun Mar 24, 2013 9:35 pm

Těžko říct čím to může být ale nejspíš máš ve hře nějaký špatný mod. Podívej se do logu hry a co má errory nebo warning tak vyhod nebo oprav.
Návrat nahoru Goto down
Davidoff

Davidoff


Počet příspěvků : 7
Registrován : 01. 01. 13

ovce nedávaj vlnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: ovce nedávaj vlnu   ovce nedávaj vlnu EmptySun Mar 24, 2013 10:22 pm

právě že s modama hraju od začátku a ovce dávali vlnu normálně, nic novýho sem nepřidával tudíž bych tady neviděl souvislost


Naposledy upravil CZTomidlo dne Tue Apr 16, 2013 2:31 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Necituj zbytečně předchozí příspěvek)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



ovce nedávaj vlnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: ovce nedávaj vlnu   ovce nedávaj vlnu EmptySun Mar 24, 2013 10:27 pm

A kde bereš jistotu že ty mody jsou bez chyb!! Jedině v logu zjistíš že jsou bezchybné,
Návrat nahoru Goto down
Davidoff

Davidoff


Počet příspěvků : 7
Registrován : 01. 01. 13

ovce nedávaj vlnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: ovce nedávaj vlnu   ovce nedávaj vlnu EmptySun Mar 24, 2013 10:37 pm

jistotu nemám to máš pravdu ale jestliže jsem odehrál skoro 90h real bez problému a nyní je problém tak tady bych problém nehledal asi


Naposledy upravil CZTomidlo dne Tue Apr 16, 2013 2:32 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Necituj zbytečně předchozí příspěvek)
Návrat nahoru Goto down
Davidoff

Davidoff


Počet příspěvků : 7
Registrován : 01. 01. 13

ovce nedávaj vlnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: ovce nedávaj vlnu   ovce nedávaj vlnu EmptySun Mar 24, 2013 10:44 pm

každopádně jak se dostanu do toho logu abych se teda podíval? Question
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



ovce nedávaj vlnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: ovce nedávaj vlnu   ovce nedávaj vlnu EmptyMon Mar 25, 2013 2:08 am

Log najdeš pod složkami mods a savegames
Návrat nahoru Goto down
Davidoff

Davidoff


Počet příspěvků : 7
Registrován : 01. 01. 13

ovce nedávaj vlnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: ovce nedávaj vlnu   ovce nedávaj vlnu EmptyMon Mar 25, 2013 3:30 pm

mužete smazat, vymyzal sem dva traktory se kterejma sem stejně nehrál a vlna jede, jenom mi pořá vrtá hlavou že se to projevilo až po 90h hry confused

díky tonne za pomoc, sice sem vubec nepochopil kudy tudy do toho logu ale problém už vyřešen diky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



ovce nedávaj vlnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: ovce nedávaj vlnu   ovce nedávaj vlnu EmptyMon Mar 25, 2013 3:35 pm

Co nechápeš kde najít log. Když víš kde je složka mods. tak dole v té složce farming simulátor 2013 je soubor log. txt. Tady na foru je to psáno aspon 1000x kde je log.
Návrat nahoru Goto down
Davidoff

Davidoff


Počet příspěvků : 7
Registrován : 01. 01. 13

ovce nedávaj vlnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: ovce nedávaj vlnu   ovce nedávaj vlnu EmptyMon Mar 25, 2013 3:41 pm

aha už mám, sem tě prvně blbě pochopil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ovce nedávaj vlnu Empty
PříspěvekPředmět: Re: ovce nedávaj vlnu   ovce nedávaj vlnu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
ovce nedávaj vlnu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ovce
» ako sa presuva na mape sliepky, kravi a ovce???

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: