ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 poskakování (trhání) traktorů

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyThu Mar 28, 2013 10:05 am

Zdar chlapi, některé traktory mi při použití určitých nástrojů při pomalé jízdě neustále poskakují ve směru do předu/dozadu. jakoby brzda plyn brzda plyn... porad dokola. hlavne mi to dela u modreho vleku a u velkeho radkovace Potinger. nejvicse to projevuje u Schluter traktoru a kde mi to nedela je jen a pouze deutz M620. Neskutecne me to sere u jinak skvele zabavy. delalo mi to kapanek i u LS2011 ale ne tak aby mi to vadilo.

mate s tim nejake zkusenosti? da se to nejak vypnout nekde nebo neco? za kazdou radu jsem neskonale vdecny...
Návrat nahoru Goto down
lukassrba

avatar


Počet příspěvků : 11
Registrován : 05. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyFri Mar 29, 2013 5:48 pm

také jsem měl tento problém a dělali mi to zapnutá zpětná zrcátka
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyFri Mar 29, 2013 7:05 pm

no ja ale zpetne zrcatka nemam... Smile zvlastni je, ze to dela jen u nekterych traktoru s nekteryma nastrojema... ja z toho mam pocit, ze se ty traktory maj schvalne houpat nejak minimalne, at to navodi realitu, ale v techto pripadech to je uplne extrem. to to nikomu z vas nedela????
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptySun Mar 31, 2013 7:41 pm

taaak uz jsem na to prisel, je treba udelat zmenu v xml souborech. nechapu, ze to tady nikomu nevadi....
Návrat nahoru Goto down
Čmelák 12
Moderátor
Moderátor
Čmelák 12


Počet příspěvků : 282
Registrován : 01. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 8:28 am

Nebylo by na škodu,pokud příjdete na nějakou chybu a později i na to jak ji opravit,vždy napsat jak a kde jste ji opravily. Určitě by to pomohlo dalším hráčům. Ale samozřejmě je to jen a jen na Vás.
Návrat nahoru Goto down
http://www.cmelakov.cz
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 2:30 pm

cekal jsem kdo se ozve. ja po vas vsech chtel JEN vedet, jestli vam to taky dela... abych vedel kudy se mam ubirat. kdyby ste mi napsali ze vam to taky dela (jakoze 100% dela), tak jsem to mohl vyresit driv. misto toho jsem stravil pul dne pokusy a ted vam to mam za odmenu rict???? je to mimochodem po 3 co jsem se opovazil chtit po vas radu a v lepsim pripade mi bylo porazeno tak na pul. ty predesle dotazy byly tak jednoduche, ze kazdy kdo mel odehrany aspon mesic, musel vedet. kdyz uz jsem si zjistil jak vubec hrat (napr. jestli hnojit pred orbou nebo po ni atd.), tak jsem udelal podrobny navod pro stejne zoufale novacky jako jsem byl ja a poslal jsem je mistnim spravcum. nedostal jsem ani zasranou odpoved a navod nikde. uvedomte si ze tu chodi lide, kteri chteji poradit, protoze jim nema kdo jiny poradit!

a jelikoz nechci byt stejna pakaz jako vetsina ignorantu zde, tady ten navod mate. a taky ho tu mate tak podrobne, jak by mel vzdy byt, protoze tu nechodi jen programatori!!! necht si vemou nekteri priklad...

navod:
najdete si *.xml soubor daneho traktoru v umisteni (pokud nemate nainstalovanou hru jinam) program files > farming simulator 2013 > data > vehicles > steerable > slozka znacky traktoru, ktereho hledate napr. Schlueter > otevrete xml soubor napr. "schlueter2500VL.xml" v poznamkovem bloku a pres ctrl+F najdete: rpmFadeOutRange= . za rovnitkem zmente hodnotu na 100 (idealne) a ulozte. tot vse, doporucuju to udelat u vsech traktoru. na chovani ve hre to nemeni nic krom vyreseni problemu s trhanim. myslim si ze ta hodnota urcuje kolisani otacek motoru asi kvuli realnejsimu zvuku (rozdil jsem ale nepoznal). vysledkem je, ze otacky motoru jakoby opravdu kolisaji a proto se to projevuje i pri jizde. pekny shit... tohle inzenyri opravdu nedali podle meho skromneho nazoru, nevidim v tom pramale opodstatneni. upozornuju, ze ty upravy muzou zapricinit NEFUNKCNOST MULTIPLAYERU, nezkousel jsem to, ale ve zminenych adresarich je na to upozorneni. na multiplayer totiz nechodim, protoze je tam stejne neochotna banda jako tady. omlouvam se timto tem, kteri takovi nejsou.

zaverem: klidne si me tady pani spravcove smazte za pojmenovani veci pravymi jmeny! tady mi totiz nidko nikdy neprospel a nejspis ani neprospeje. prospet muzu spis ja vam, svych tipu na upravy mam totiz vic...
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 2:35 pm

jo a samozrejme se k tomu nikdo nevyjadrujte, jsme prece na foru... diky
Návrat nahoru Goto down
Čmelák 12
Moderátor
Moderátor
Čmelák 12


Počet příspěvků : 282
Registrován : 01. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 2:42 pm

Můj příspěvek nebyl určen k tomu,aby tě urazil nebo nějak pošpinil.Pravdu máš ve více než 50%,ale někdo žádá o radu,nikdo mu neporadí a pak napíše,že na to přišel sám ale už nenapíše jak. Tvůj problém jsem zkoumal,ale byl jsi rychlejší. Každopádně ti dávám alespoň plus.
Návrat nahoru Goto down
http://www.cmelakov.cz
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 3:01 pm

neberu tvuj komentar nejak spatne, jen byl impulsem pro muj komentar. ok?

to ze nakonec lidi na neco prijdou sami- poopravil bych to: kolik lidi je schopno na problem prijit samo???? nekteri jo no, par lidi.

kazdopadne velmi ocenuju tvuj dalsi prispevek a ze se mi davas za pravdu. toho si velmi vazim! doufam, ze se nekteri tady vazne zamysli (spis o tom tezce pochybuju).

a i kdyz je mi + na takovem foru s takovymi lidmi uplne u prdele, taky za nej velmi dekuju. na co by ostatni davali + aby pomohli nekomu kdo jim pomohl a pomuze treba i na zaklade toho + v budoucnu...

muzes mi prosimte Čmeláku jen rict, jestli sis toho mojeho problemu s houpanim vubec sam vsiml pri hrani a jestli te to rozcilovalo? docela by me to zajimalo. tem 200 lidem co to tema videli to asi nedela ... (tutove dela)
Návrat nahoru Goto down
Čmelák 12
Moderátor
Moderátor
Čmelák 12


Počet příspěvků : 282
Registrován : 01. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 3:11 pm

Všiml,ale nikdy jsem se to nepokoušel opravit,až teď ale jen proto abych mohl pomoct tak mě to začlo zajímat.Hodně mých rad bylo založeno na zkoumání až v případě dotazu.Někdy jsem poradil dobře,jednou nebo dvakrát špatně.Osobně s originál strojema nehraju,jsou takové jakoby moc umělé,nerealného vzhledu.Proto si upravuji pouze mody.
Návrat nahoru Goto down
http://www.cmelakov.cz
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 3:20 pm

no mi to delalo i u modovanych stroju - treba u Kirovets [You must be registered and logged in to see this link.] je to extrem. ten traktor bez upravy snad neni ani pouzitelny na pulku veci. ted funguje v pohode, je to krasne zpracovany stary stroj.

Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 5:00 pm

preco tu vykrikujes na vsetky strany,ako ti nikto nechce poradit?ja mam odohranych na LS13 okolo 350 real hodin a ziadny z traktorov mi neposkakuje,neprevracia sa ani inak neblbne.a preco?lebo nestahujem hovadiny.po stiahnuti modu si pozriem log.ak tam nieco nesedi,ma blbu fyziku tak leti do p kosa.Stahujem stroje,ktore urobili ludia ako Tonn,czech mod team....ludia,ktory svoje dielo otestuju.Ked natahas polske hovadiny,necuduj sa.Viem,je pohodlnejsie stiahnut stroj,ktory ma v moddesc cenu 1 a bunker ma kapacitu milion a kosi 60kou-nehovorim ze to je tvoj pripad.este nic polske tu nebolo dobre.A mam aj tu K700,ma tam nastavenu hodnotu20 a ziadny problem.Ja som si to prelozil ako kolisanie otacok mimo nastaveny limit-skor by vedel povedat nejaky moder.Pouzivam ju na oranie a na rozptyl mocky origio cisternou kotte
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 5:42 pm

ty mamlasi precti si jeste jednou celou konverzaci... tyka se to original hry, coz znamena, ze se to tyka uplne vsech. nebo mi chces rict, ze ty xml soubory z instalace hry mam jenom ja a cmelak jine?

a co se tyka hodnoty 20, tak ta nemusi vadit nekterym strojum, ktere maji urcite otacky! sekaji se vsak taky, jen to neni poznat tak jako o jinych.

kreteni jako ty jsou presne ti o kterych mluvim tady.... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 5:54 pm

Pocuj,ja som ta neurazal,ani ti nenadaval,tak sa skludni,ok?Pisal si ze to je forum,tak sa maju ludia vyjadrit,tak som sa vyjadril.Asi si mamlas ty,kedze sam pises,ze ti to robi u modovanych strojov a o tych som ti pisal.A ano,neskace mi ani jeden stroj,ani sa nekyve.A pozri si caste otazky,clovek sa pyta ako ma zacat.Opytaj sa ho,ci som mu neradil.Vymenili sme si cez 20mailov.A opakujem,ziadny z origio strojov nema problem z fyzikou,ani K700
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:10 pm

tak po druhe pripominam, ze by sis to mohl precist znovu. psal jsem ze modovanych se to TAKY TYKA ne ze se to cele jich tyka. kdybych to v castych otazkach nasel, nepsal bych to tu. stejne tak kdyby byly rady co k cemu. zkousel sis nasimulovat to co pisu v uvodu? jestli ti to nedela to co mi, pak ti osobne vysolim mega na ruku ty idiote. a ze sis toho nevsiml, neznamena, ze ten "problem" neexistuje.
co komu pises je mi u prdele, pises, ze si psal 20 mailu. to svedci o tom, ze tve odpovedi nebyly dostatecne. kdyby ses vyjadril hned v uvodu, ze takovy problem co ja nemas, udelal bys mnohem lip a ja si tu nemusel styskat. ty jsi ale dokazal presne to, proc se tu rozciluju.
typicke: tvuj prizpevek nic neresi, je uplne mimo misu, protoze sis neracil poradne precist dotaz. a rada typu, ze problem neni protoze jej nevidis je k nezaplaceni. ty jsi presne ta vizitka tech radoby "profiku" vole stamgastu, co si mysli, ze vsemu rozumi a hovno z toho. napis mi jeste neco inteligentniho prosim, skvele se u toho bavim
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:16 pm

jako musim se smat vazne: [You must be registered and logged in to see this link.]
tohle mluvi za vse. misto rady debilni pripominka co ty nechapes! me by nemusel ten clovek vysvetlovat co tim dotazem mysli, ma to logiku. copak slepice normalne chodi po zahrade a snasi vajca kde jim upadnou od prdele?? pane boze co ty si za idiota vazne. clovek chtel poradit!!!!!!! co tys mu poradil? na lidi jako ty by mely byt zakony a odebrat jim pravomoc!
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:19 pm

ty si fakt idiot nema cenu nieco pisat.vlastne si vynimocny,ak dokazes v jednom maili napisat cely postup v hre tak,aby z toho citatel nemal chaos.naco mu mam v uvode pisat o chove ovci,ked este nevie,ze cim sa orie a seje.To,ze nechapes ze 20mailov svedci o tom,ze diskutujem a odpovedam na otazky novacikovi a ze mam snahu poradit svedci o tvojom primitivizme
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:21 pm

ano ano, jde to shrnout opravdu na jednu a4 tak aby zacatecnik vedel co a jak! opravdu to jde. chaos udela tvych 20 mailu. mene je nekdy vice... a tu tvou snahu pomoci... to nemyslis vazne ze ne?
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:26 pm

jasne,ide to zhrnut.ak ked sa na nieco opyta,tak mu poviem-precitaj si navod!!!ano,to je presne ten pristup,ktory ty tu vycitas.Diskusia s tebou je uplne o nicom,spravas sa ako urazene decko ktoremu neodpovedal nikto do dvoch dni
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:28 pm

vis jak se pozna primitiv? tak ze odpovi jen na to co se mu hodi do kramu a nereaguje na nezpochybnitelne argumenty! o co hur, jeste si tim co se ti hodi do kramu sam podrezavas vetev. to ale primitivove muzou tezko predpokladat. a to nejhorsi na tom je, ze to cele pro tebe nebude poucenim a budes stejnym mamlasem i nadale...
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:30 pm

2 dny to je tvuj argument? muj je ze to videlo 200 lidi a nikdo nebyl schopen napsat jestli ma stejny problem nebo nema, kdyz jsem se na to ptal. a rada- precti si navod- co to je kurva za rada? a urazeny jsem, ja to nepopiram. porad lepsi byt pravem urazeny, nez si sam srat na hlavu a ukazovat svetu jaky jsi idiot.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:38 pm

Vies ako ty spoznas primitiva?pozri sa do zrkadla.Ja som tu nikomu nikdy nenadaval ako ty a snazil sa vzdy odpovedat zo skusenosti s touto hrou.Co si ty o tom myslis je tvoja vec
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:41 pm

to si kur ze je to moje vec, stejne jako tvoje. dik za radu se zrcadlem...opet dokonala rada. ale ja si poradil i bez nej i bez tebe jak s hrou tak s tim kdo je primitiv i bez tvych rad. jeste prosiiiim neco chytreho napis! treba ze ty nenadavas nikdy nikomu Smile "ty si fakt idiot nema cenu nieco pisat.vlastne si vynim...."
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:42 pm

a rada- precti si navod- co to je kurva za rada?
no to mi radis ty,ze som mal napisat A4 v jednom maili a nepisat mu nic viac.ty si urcite vsetko pochopil na prve napisanie.niektori maju dodatocne otazky,ktore vzniknu hranim,ale to ty nepochopis
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:44 pm

ukaz mi prosim nekde misto tady na foru treba kde se snazis poradit. ja bych to chtel videt. co jsem videl tak radis jen stylem" ja nechapu co mas za problem". tvoje zkusenosti z 350 hodin hrani jsou takove ze ani nevis, ze se houpou nektere original traktory s nekterym naradim. jak ty muzes komu radit i kdyby si chtel??
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:50 pm

vis, jelikoz mi nikdo nebyl schopen poradit, naucil jsem se vsechno sam a vse jsem poctive pocital, zkousel a testoval a navod jsem udelal jednoduchy, kde je vse. coz znamena, ze nemusi vznikat dalsi otazky. ne ty, jak hrat hru.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 6:54 pm

ved na rady si tu prisiel ty,tak nam rad ty.Preco ta trapi,ze som chcel vediet naco niekto chova sliepky,ked nechce zbierat vajcia a len chce pripisat prachy?Idem hrat,tak uz na zaver len tolko,ze ked ti pozrie prispevok 200 ludi neznamena,ze ti vedia vyriesit tvoj problem.Ano,bolo to tu lepsie,lenze niekolki perfektni moderi odtial odisli
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 7:02 pm

ty jsi takova p..a ze to neni snad ani mozne. kolikrat ti mam napsat, ze jsem od 200 lidi ocekaval odpoved na dotaz jestli maji nebo nemaji podobny problem? a me netrapi zdaleka co ty chces vedet, jen upozornuju na to ze tvoje RADY nejsou rady!! ty slepice s tebou evidentne nema cenu resit, chapat to nechces. bohuzel.

na zaver: proc myslis ze perfektni moderi odesli? ja teda nevim, ale prvni co me napadlo, ze tu chodi idioti jako ty, se kteryma nema cenu cokoli resit. to bych odesel i ja. zatim se jeste stale dobre bavim.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 7:34 pm

ty si magor.predomnou tu bolo 11 prispevkov.ak sa tu za kazdym prispevkom pozriem,urobim tu 11 videni.ak to pocitaju podla ip adries,bol som tu z troch.takze tych 200 nieje 200.ospravedlnujem sa ti,ze som po kazdom pozreti noveho prispevku nenapisal,ze ti neviem poradit a traktory mi stale neskacu,tak ti to nepotvrdim,rovnako ako dalsi ti to nepotvrdili ze tam vidia nieco rusive.a ti moderi,ktori tu urobili perfektne veci do ls11 maju vlastnu stranku.
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2
martinspalek


Počet příspěvků : 30
Registrován : 16. 08. 11

poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů EmptyMon Apr 01, 2013 7:47 pm

poslys, pokud mas pravdu s tim jak to pocita, o cemz pochybuju, pak se velmi rad omluvim. tva omluva, ze jsi neodpovedel na jednoduchy dotaz, kdyz jsi mohl cele situaci prospet je na miste. omluva se prijima. a ze maji moderi vlastni stranku jako co?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





poskakování (trhání) traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: poskakování (trhání) traktorů   poskakování (trhání) traktorů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
poskakování (trhání) traktorů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» poskakování traktoru
» narocnost hry
» poskakování secích strojů
» Poskakování nářadí při ovládání myší
» Změna kol u traktoru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Traktory-
Přejdi na: