ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Radonice map by Equira

Goto down 
+10
Zohan
magor13
wckr
Peter Kováč
jcamara
vovour
venda
Čmelák 12
marwe007-cz
Equira
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Equira
štamgast 4
štamgast 4



Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySat May 18, 2013 5:42 pm

Tak to je dobře že se líbí a že to snažení mělo nějaký smysl :-) Kuřice opravdu není v řádcích a dokonce schválně, protože se mi to tak nějak více líbí i když vím, že by řádky být měly. Komu by to vadilo, tak stačí v souboru mapy u kukuřice změnit hodnotu numBlocksPerUnit. Na jaký údaj přesně z hlavy neřeknu, muselo by se probnout, ale je to tím dané. Buď je v řádcích, nebo rozházeně, podle toho kolik jí je v daném prostoru. Ono tam bude asi více drobných chyb, jako vždy když se něco dlouho dělá a už člověk otupí :-)

Momentálně už mám rozpracovyný další kousek a tentokrát je to naopak minimapa. Velké mapy jako tahle se dobře hrají ve více lidech, ale v SP už to tolik nemotivuje, všude je daleko, všechno dlouho trvá. Takže vzniká protipól Radonice little, mapa velikosti zhruba 1/4 základního panelu stavěná na terénu jedné původně snad polské mapky. Použil jsem v podstatě stejné objekty jako ve velké mapě, ale je jich méně + přibyly některé další. Textury a vegetace zůstaly stejné, vše pouze bezchybné objekty. Původní mapa byla tak trošku postrach, prostě záplava chyb, takže metoda vše ven a zůstal jen holý terén (který bylo na několika místech stejně nutno měnit) silnice a kravín. Ten sice také neměl zrovna málo chyb, ale líbil se mi a tak jsem si dal práci s jeho opravou.
Záměrem bylo vytvořit funkčně něco podobného jako základní mapa. Takže je tu malá rodinná farma vrácená v restituci od JZD a vybavená vším potřebným k hospodaření, je tu také místní ZZN kde je prodej strojů a výkup lodin, je tu benzinová čerpací stanice a u rybníka čerpání vody pro kravky, menší kravín umožňuje krmení do žlabů, mapa podporuje základní plodiny, brambory, manure2, prášek a čerpání vody...možná bude ještě řepa, ale to už by asi bylo na malý prostor moc. Krajina je nízkozátěžová stejně jako u první mapy. Několik políček v okolí farmy je osetých, tak jak to nechalo a předalo JZD, stačí začít hospodařit a postupně expandovat na další neobdělané pozemky, prostě úplný protiklad předchozí mapy a návrat ke scénáři základu LS Pro hraní solo hráče myslím optimální stav :-)

Radonice map by Equira - Stránka 2 35174837


Radonice map by Equira - Stránka 2 98710761


Radonice map by Equira - Stránka 2 044c


Radonice map by Equira - Stránka 2 49698979


Radonice map by Equira - Stránka 2 48243131



Zkušení hráči možná už podle terénu na obrázcích i tuší jaká byla původní mapa, ona je to docela taková provařenka. Na netu od té původný verze plné chyb existuje snad 10 různých úprav a překopávek. Centrální silnice vedoucí středem mapy, vesnička o několika popisných číslech, statek...je to známé, ale fungující schéma :-)

Status mapy je momentálně tak 60-70%
3D velikost mapy 11 530 kB
Celková velikost 140 012kB
Hodnoty se budou ještě mírně měnit, protože stále stavba, ale snad už ne moc. Většina zásadních velkých objektů je už na místě.

S případným vydáním mapy zatím jasno nemám, autor původního díla dle popisků k mapě editaci moc nefandí a ani na něj nemám kontakt. Na druhou stranu je to ještě editace, když z původního díla krom jedné opravené budovy a holého terénu nezbylo nic ? Není ona to už spíš nová mapa ? Question
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySat May 18, 2013 5:57 pm

Pokud bude mapa celá předělaná tak si myslim že jí můžeš klidně vydat když to bude celý jinný.
Jinak ty Radonice nemají chybu.
Návrat nahoru Goto down
magor13
štamgast 5
štamgast 5
magor13


Počet příspěvků : 61
Registrován : 12. 07. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySun May 19, 2013 9:44 am

mapa kterou jsi udělal jako první byla fajn, jen trošku velká na sp, myslím si že tahle menší mapa bude do sp jako dělaná.jestli jí vydáš nebo ne záleží jen na tobě, já osobně pořád hraju
ls11, takže takovou mini mapu si určitě zahraju.
Návrat nahoru Goto down
venda
štamgast 4
štamgast 4
venda


Počet příspěvků : 45
Registrován : 08. 06. 12

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySun May 19, 2013 12:53 pm

Tu mapu klidně vydej. Když bude dotažená do konce a bez chyb, tak proč si ji nechávat pro sebe? Smile Navíc existuje internet, tudíž co je kvalitní o to je zájem, a co je šmejd na to se brzo přijde a zájem opadne...
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySun Jun 30, 2013 11:11 am

SP mapa Radonice little finišuje...
Radonice map by Equira - Stránka 2 5cap
Areál ZZN s prodejem strojů a dalších agrárních potřeb...


Radonice map by Equira - Stránka 2 16i6
Dílna v prostoru garáží...nepořádek se uklidí...potom :-D Uvnitř krásně hraje staré radio...


Radonice map by Equira - Stránka 2 Rk4p
Statek na okraji vesnice nese jasné stopy přístaveb a hospodaření někdejšího JZD...



Radonice map by Equira - Stránka 2 Pq26
Vegetace a tím i grafická náročnost zůstala stejná jako u velké verze mapy + mírné vylepšení...

Mapa půjde ven pravděpodobně po dokončení finálních testů během několika dní :-)
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySun Jun 30, 2013 11:23 am

A ještě PDA náhled pro lepší prostorovou představu. PDA zároveň obsahuje textovou nápovědu...
Radonice map by Equira - Stránka 2 0vwt

Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySat Jul 06, 2013 11:47 am

A kukuřice je tentokrát v řádku Like a Star @ heaven 
Radonice map by Equira - Stránka 2 Kw4u


Radonice map by Equira - Stránka 2 Kut4

Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySat Jul 06, 2013 11:49 am

To nemá chybu. cool 
Návrat nahoru Goto down
magor13
štamgast 5
štamgast 5
magor13


Počet příspěvků : 61
Registrován : 12. 07. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySat Jul 06, 2013 12:39 pm

Už se těšim až tu mapu vydáš, čekám právě na tuhle mapu, abych zase začal hrát LS 11.
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySat Jul 06, 2013 1:06 pm

Díky, pokud se zadaří, tak večer je venku :-)
Návrat nahoru Goto down
magor13
štamgast 5
štamgast 5
magor13


Počet příspěvků : 61
Registrován : 12. 07. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySat Jul 06, 2013 1:26 pm

to by bylo moc fajn, už se těším jak malý dítě na vánoce.
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySat Jul 06, 2013 6:22 pm

Tak tady to je :-)
Radonice little mapa
http://uloz.to/x4TLaJ2G/radonice-little-zip

Potřebné scripty (obsah zipu rozbalit do mods)
http://uloz.to/xcCftQSA/radonice-little-scripts-zip

Mapa byla ještě před vydáním mírně rozšířena (jedno pole + rybníček na okraji lesa)
Podporuje základní plodiny, prášek, manure2, krmení do kravína, vodu a brambory. Ovládání by mělo být jasné z popisků v PDA, tak jen doplním to co se tam už nevešlo, nebo není hned zřemé.

1.Fukar - vlastně neuskladňuje nic, je to jen šou na prodej, plodiny "vyfouknete" pod střechu haly a přičtou se vám peníze. Fukar bere slámu a seno. Postup je takový, že nacouváte vlekem k fukaru do rozsvícení značky sklápění a začnete sklápět, potom ještě mírně couvnete směrem k fukaru až se fukar zapne (zapnout lze i přistoupením osoby k fukaru). Zvuk není nijak vázán na vlastní prodej, takže je možno i jen sklopit, bez aktivace zvuku, jak kdo chce :-)
2. Brambory v hale - jsou jen mezisklad (něco jako silo) a nejsou za ně peníze. Uskladňují se sklopením v hale na značce, vyskladňují zajetím pod dopravník vně haly. Potom je můžete odvézt do ZZN k prodeji. Počáteční stav skladu je O, takže pokud nebylo nic ještě složeno uvnitř, nic ani nenaložíte přesto, že imitace hromady tam je stále.
3. Balíky - možno prostě zvrhnout před stodolu za statkem a natlačit je k ostatním v přízemí (prodají se), nebo je nabrat vidlemi, položit na dopravník a zvednout desku, balíky vyjedou nahoru a prodají se tam. Oba způsoby jsou rovnocenné, záleží jak moc si kdo chce s tím hrát.
4. Zelené teleporty (žebříky) - fungují pro vstup na vrchol nádrží stejně jako ve velké mapě.

Celkově se dá říci, že mapa je mnohem menší, propracovanější a více interaktivní, při zhruba stejné zátěži jako tomu bylo u předchozí velké mapy. Mapa má čistý log s jedinou vyjímkou a tou je hláška chybějícího waterHud.png, který tam je ovšem hra ho ze zatím neznámých důvodů nevidí. Na chod hry tato chyba nemá žádný vliv, že vezete vodu poznáte i tak :-)
I tentokrát pochopitelně ocením jakékoliv postřehy ze hry, hlášení případných nedostatků, nebo toho co se komu líbí / nelíbí. Přijemné hraní :-)
Radonice map by Equira - Stránka 2 Jeqs

Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyThu Jul 11, 2013 7:52 pm

Equira: Mohl bys sem prosím hodit ty stroje s čistým logem se kterýma hraješ? Smile
Zkoušel jsem mapu Radonice Little a v tom rybníku jsem sklízel řepku Very Happy Zvuk fukaru mě docela vystrašil Very Happy
Rada: třeba to rádio je docela tichý a taky by mohlo být slyšet z větší dálky. Stejně tak vrata by se mohla otevírat z větší dálky Smile
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyFri Jul 12, 2013 11:24 am

Zohan: Se stroji se to má trošku jinak než s mapou. Stroje dostupné na netu bych za sebe rozdělil do několika kategorii. První (60%) jsou ty co mají drobné chyby, které lze odstranit. Většinou jsou to chyby primitivní a jejich oprava je v řádu hodin. Druhou jsou stroje bez chyb, ale těch je málo (asi 10%), ty nevyžadují většinou zásah. Poslední skupina (30%) jsou vraky, modely plné chyb už v základu (3D) modelu. Ty se opravují hodně špatně a většinou je lepší je vyhodit, protože námaha neodpovídá výsledku bad 
U většiny modelů na screenech jde ale o ještě složitější cestu. Například jeden model má supr 1:1 tvar, druhý (stejného typu) má pěknou textůru a třetí má zas efektní script. Já všechny tři spojím do jednoho a sloučím / vytěžím z každého to nejlepší (to už je práce v řádu dní, týdnů). Výsledek pro domácí hraní je supr, ale s šířením takového modelu je to horší. Každý z těch původních modelů zabral svému tvůrci značné množství času a toho já si bez ohledu na to kolik v něm bylo chyb velmi vážím. Vydat to by znamenalo nejspíš kontaktovat původní autory, nebo na ně alespoň nějak odkazovat (měl jsem s tím už špatnou zkušenost z jiných simulací). Každopádně jak už jsem tu napsal, jsem v podstatě tuningář a modely nejsou komplet moje, každý z nich má několik autorů, kteří ani nevědí, že vlastně spolupracovali :-)
Jinak je tahle simulace celkem pohodová na stavbu modů a scriptování v porovnání s jinými a udělat se dá ledacos. Třeba nářadí které zpracovává povrch v několika fázích, tedy není hotovo hned po prvním průjezu, nebo poskládat stroje které zatím nikdo nepostavil z dílů strojů jiných Like a Star @ heaven 
Radonice map by Equira - Stránka 2 Vems

Radonice map by Equira - Stránka 2 U950

Radonice map by Equira - Stránka 2 Wnd3


Jo v rybníku je skutečně řepka, ono to vypadá divně, když tam nic není, správně by dno mělo být tmavé. Jenomže LS má tendenci pod hladinou barvit vše do modra jak zahradní bazének a při použití vodního plane s úplným odrazem okolí (je nejreálnější) to nehorázně zatíží systém PC protože dvojí vykreslování krajiny (jednou skutečná + odraz na vodě). Proto jsem tam dal řepku, která svoji tmavší barvou tu modrou trošku tlumí + někde je ještě na dně nízká tráva, je to takové nutné zlo...vodní řasy to je prevít :-)
Radonice map by Equira - Stránka 2 17q6


Zvuky jsou kapitola sama pro sebe. Dají se nastavit každý samostatně a jsou pochopitelně laděné na moje PC což chápu, že nemusí každému vyhovovat (případně jde změnit v GE v mapě, nebo prostě zesílit zvuk ve složce sounds příslušné mapy nějakým zvukovým editorem). Rádio není žádné PA, je to malé staré chrchlátko v dílně, proto ta slabší hlasitost a i jeho malý dosah má svůj důvod. Jsou tam totiž ještě další zvuky, v celém areálu "létají" rorýsi, kolem domu kvokají slepice, bučí krávy a nahoře na silech fouká vítr. To by nebyl takový problém, pokud by překrytí zvuků nezatěžovalo chod hry, buhužel když se kříží dosahem více jak dva zvuky, tak zátěž hry jde dost nahoru (logicky musí se to přehrávat najednou). Proto se snažím dodržovat zásadu nekřížení více jak dvou mapových zvuků, je to prostě o tom mít méně zvuků a plynulou hru, nebo zvuky všude s tím, že mi to potom může škubat.

Fukar by byl asi lepší na ruční zapínání stiskem nějaké klávesy, ale nikde jsem bohužel zatím nenašel nic co by tohle řešilo.

Vraty jsou předpokládám myšleny branky do výběhu pro krávy, tam je vzdálenost daná velikostí trigeru. Ten je tak velký jak byl tento mod stažený z netu, nijak jsem ho neměnil a když se nad tím zamyslím, tak to možná autor udělal i dobře. Je to branka, takže v reálu nemá dálkové ovládání z traktoru, ve skutečnosti by tam asi byl i nějaký vypínač napájení ohradníku. Nevím jak je to řešené u krav, ale u koní ho na bráně máme, nebo jsou tam pásky s pružinou a izolačním madlem. Beru to tak, že z traktoru bych to v reálu těžko otevřel bez pomocníka, je holt třeba vystoupit a otevřít si :-)
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyThu Jul 18, 2013 12:52 pm

Ve fóru o fotkách by měly být pěkné fotky, takže zase něco málo z Radonic little, kde už také odstartovaly žně.
Žně zde letos zahájil nově zakoupený Claas Lexion 780 TT ze statku Radonice.
Zachycen byl včera odpoledne při sklizni na poli nad vesnicí, kde pracoval až téměř do soumraku :-)
Radonice map by Equira - Stránka 2 3izh


Radonice map by Equira - Stránka 2 Cbmq


Radonice map by Equira - Stránka 2 5zod


Radonice map by Equira - Stránka 2 29o


Radonice map by Equira - Stránka 2 Sjf

Návrat nahoru Goto down
freeride
štamgast 1
štamgast 1
freeride


Počet příspěvků : 18
Registrován : 06. 01. 12

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyTue Jul 23, 2013 12:52 pm

ten link co tu je to je finalna verzia alebo nie?
inak vyzera velmy pekne
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyTue Jul 23, 2013 8:08 pm

freeride: No v okamžiku uveřejnění finální byla, protože byl o ní zájem a mě v tu chvíli už nic nenapadalo, ale ono mi to stejně vždy nedá, takže ještě trošku ladím. Jak se říká nikdy není nic úplně hotového, odstranil jsem ještě pár nelogických objektů, které zbytečně zatěžovaly a neměly funkci. Odebral jsem volně loženou siláž proti stodole (nějak mi tam nesedla) a protáhl oplocení až za stodolu, tím vznikl volný mírně zarostlý prostor na pluhy, brány a další techniku, která většinou "bydlí" pod širákem a v původní mapě ji nebylo kam dát. Prostě takové ladění zátěže a drobností co vyplynou po delším hraní. Až budu mít pocit, že už je to opravdu OK a není co k tomu dodat, tak ji sem šoupnu jako V 2 :-)
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyTue Jul 23, 2013 8:15 pm

Equira: Ohledně těch strojů. Klidně je vydej, pokud jsou všechny bez chyby, tak tím autorům nemůžeš uškodit. Jsou vlastně lepší než ty jejich, takže by měli spíš být rádi Smile
P.S.: Psal jsem ti SZ Smile
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 9:19 am

A je po žních Crying or Very sad 
Radonice map by Equira - Stránka 2 846t


Žně odcházejí, nová verze mapy Radonice little V2 pro LS11 přichází Like a Star @ heaven
Stejná souborová velikost, optimalizovaná zátěž, človíčci ve vesnici, nové půdní textury,
přidané větší pole u lesa, přidaná polní silážní jáma pro větší zásobu siláže a mnoho dalších vylepšení...
Vydání pravděpodobně příští týden...
Radonice map by Equira - Stránka 2 Xzns


Radonice map by Equira - Stránka 2 Lnfq

Návrat nahoru Goto down
111marek
štamgast 1
štamgast 1
111marek


Počet příspěvků : 23
Registrován : 25. 07. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySat Aug 24, 2013 2:09 pm

Som rad,ze hrate stale 2011 a nie 2013,ktora stoji za figu!Ja osobne neviem tvorit stroje a mapy (aj keby som rad sa to naucil)ale pride mi ze v 2013 vsetko funguje na 50% a ta hra je podla mna oproti 2011 nedokonala a mody do hry 2013 su skoro v 2/3 s chybami a nerealnymi rychlostami a velikostami oproti 2011,ktoru stale v tomto case hram a ked skusim dat sancu 2013 a zapnem si ju,vzdy sa len vytocim...som rad ze su stale ludia ako ty a robia stale na mapach do 2011!!!Cest ti!
Návrat nahoru Goto down
michal zelinka
Lama
Lama
michal zelinka


Počet příspěvků : 83
Registrován : 22. 10. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 6:41 pm

Parada smekam klobouk tet si ju stahuju a budu hrat mě se to moc libi Like a Star @ heaven 
jinak jě někde ke staženi ten lexion??? diky Smile)))))))
Návrat nahoru Goto down
111marek
štamgast 1
štamgast 1
111marek


Počet příspěvků : 23
Registrován : 25. 07. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 7:57 pm

A v mape radonice v tej velkej su tie 2 silazne jamy len ako rekvizita ci sa daju plnohodnotne naplnat a vyuzivat?Myslim tie z pneumatikami navrchu....a ak sa daju vyuzit ako ich mam spojazdnit???Sypat sa mi da len do tej jamy vedla a blbo sa cez nu prechadza...inak mapa 100%,neseka sa,a je ako sita pre mna Smile Dakujem Equira!
Návrat nahoru Goto down
wckr
štamgast 3
štamgast 3
wckr


Počet příspěvků : 35
Registrován : 23. 10. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 8:29 pm

Mě ty dvě fungovali naprosto v pořádku, brali silaž/senaž z kukuřice/travy/sena.
Do té jamy vedle mě šla nasypat jen siláž z kukuřice.

Jestli se ti to nehádá s nějakým jiným modem, jinou mapou cos hrl před tím.
Návrat nahoru Goto down
111marek
štamgast 1
štamgast 1
111marek


Počet příspěvků : 23
Registrován : 25. 07. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 9:19 pm

Pozrem,ale mody som vsetky myslim vymazal,ale nie stroje,len mody...ked som spustil hru,tak tie dve o ktorych sa bavime boli normalne plne,prykryte a na vrchu pneumatiky a nic sa s tym neda robit...pozrem tie mody...
Návrat nahoru Goto down
111marek
štamgast 1
štamgast 1
111marek


Počet příspěvků : 23
Registrován : 25. 07. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptySun Aug 25, 2013 9:46 pm

No vsetko som z modov vyhadzal a nechal tam len mapu Radonice a stale to iste...skor ci mi tam nejaky mod nechyba...aky mod je na silazne jamy?
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 1:00 pm

111marek: Ty dvě velké jámy jsou původně BGA jámy a je tady třeba mít scripty/mody : MapBGASilo, MapBGASiloChaff, MapBGASiloGras. Vše by mělo být v balíčku pro tuto mapu, který je zde http://ulozto.cz/xatg8ZjS/scripts-for-radonice-zip. Malá jáma je originál, tedy jen siláž z kukuřice.
Stejně funguje i jáma v Radonice little, také je to původní BGA. BGA jámy bez scriptu se jeví vždy jako plné, ale nelze z nich nabrat.

michal zelinka: Veškeré modely na screenech jsou domácí překopávky z modelů dostupných na netu, jen jiná kola, textury scripty, prach, zvuk...co zůstalo původní je 3D základ, ten není moje dílo a proto zatím tyto modely nechci dále šířit. Co se kombajnů týká, tak používám v podstatě dva Lexion 770 TT (upravený model od SFM) a Lexion 780 TT (asi také SFM). Ten se ke mě dostal ve stavu připomínajícim nějakou nedokončenou přestavbu práve asi z 770, ale na kolech a zcela bez scriptů. Já si na něj dosadil pásy z 770, scripty a kamery také z 770 a celkově jsem ho zprovoznil pro LS11, takže momentálně má identické vlastnosti jako Lex 770 TT SFM
Návrat nahoru Goto down
111marek
štamgast 1
štamgast 1
111marek


Počet příspěvků : 23
Registrován : 25. 07. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyMon Aug 26, 2013 2:53 pm

Equira:Diky moc,nasiel som tie tri mody v tom 2hom packu pre little verziu,lebo vo velkej Radonice su v tom packu neni,ale nevadi,aj tak robis pre nas vsetkych ls 2011 VELMI KVALITNU pracu!!!Dakujeme Smile
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyTue Aug 27, 2013 1:34 pm

111marek: Safra tak to omluva, žil jsem v domění, že jsem to nahrál už do toho prvního souboru, ale hlavně, že se podařilo najít a funguje to :-)
LS11 je supr simulace na odreagování když se jí trošku pomůže. Jsem rád, že se moje práce líbí :-)

Ještě jedna ze žní už také s novými texturami půdy...
Radonice map by Equira - Stránka 2 30on

Návrat nahoru Goto down
111marek
štamgast 1
štamgast 1
111marek


Počet příspěvků : 23
Registrován : 25. 07. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyTue Aug 27, 2013 4:10 pm

Jo funguje ale nejak sa mi zacala sekat...pohram sa z nastavenim,ale mam tam moc modov s cim hram,mozno preto....ved skusim aj ja pridat nejake to foto... Smile
Návrat nahoru Goto down
wckr
štamgast 3
štamgast 3
wckr


Počet příspěvků : 35
Registrován : 23. 10. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyTue Aug 27, 2013 7:57 pm

Kdy vyjde V2 ? Přeinstaloval jsem systém a nechce se mi rozjíždět první verzi Smile
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 EmptyThu Aug 29, 2013 4:35 pm

111marek: Mapa je OK, jediná chyba je nezobrazení znaménka přepravy vody (nemá vliv na chod hry), byla opakovaně instalována na třech PC bez problému. Modů doporučuju za sebe tak 25-30, sám jich víc nemám a stačí, ale používám bezchybné a vyladěné do maxima :-)

Největší žrouti výkonu podle mě :-)
1. Chyby v modech - na to pozor
2. Mnoho modů - vybírat rozumně
3. Mnoho prachových efektů u strojů - i tady to chce rozum
4. Jezdící auta v mapě - lze omezit počet, nebo úplně vypnout
5. Chodící lidi - taky lze vypnout

Nová V2 lidi obsahuje (obsahovala je i první verze little, ale vypnuto scriptem), protože to u mého PC nemá vážnější vliv na žátěž a přibližuje to reál. Komu by vadili, nebo dělali problémy, tak vypnout :-)

wckr: Měla by vyjít zítra, dnes už nezvládám nahrát :-)
Nechce se rozjíždět...kolize modů, nebo chybí nějaký mod/script, případně chybí patch 2.2
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Radonice map by Equira
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: