ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ZD Hrabunkov

Goto down 
+15
013zbyněk
Wilgott
Farmarik123456789
pato7892
JOHOsvk
alesking
kohout57
bukef
bjatskular
KoJaKCZE
jajo072
Bohumil27
Kaki
mahr32
jkr.kol
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
alesking




Počet příspěvků : 6
Registrován : 15. 03. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyWed Apr 30, 2014 11:06 pm

díky .. věřím, že to už bude ok .. protože tohle je mapa fakt dost pěkná a moc se mi líbí Wink
Návrat nahoru Goto down
mahr32

mahr32


Počet příspěvků : 7
Registrován : 10. 12. 11

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyWed Apr 30, 2014 11:15 pm

Jj,dej vědět Smile 
Návrat nahoru Goto down
alesking

alesking


Počet příspěvků : 6
Registrován : 15. 03. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyThu May 01, 2014 12:51 am

Tak dle mě to už jde jak má :)ale není možné zkusit vše za tak malou chvilku ..
Zatím veliká spokojenost :)ještě jednou :diky:za opravu Smile
Návrat nahoru Goto down
kohout57
štamgast 3
štamgast 3
kohout57


Počet příspěvků : 37
Registrován : 03. 10. 11

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyFri May 02, 2014 7:28 am

Ahoj stáhnul jsem si znova mapu ZD.Hrabunkov v3.0 a problém stejný nemůžu koupit secí stroj na kukuřici stoj je na place nelze připojit za traktor,a píšeto:Tvůj výběr se právě nakupuje.Předem dík za odpvěď.Mapa je moc pěkná.Josef
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyFri May 02, 2014 7:36 am

kohout57 napsal:
Ahoj stáhnul jsem si znova mapu ZD.Hrabunkov v3.0 a problém stejný nemůžu koupit secí stroj na kukuřici stoj je na place nelze připojit za traktor,a píšeto:Tvůj výběr se právě nakupuje.Předem dík za odpvěď.Mapa je moc pěkná.Josef

možno keby si si prečítal celú diskusiu zistil by si že sa to tu riešilo a je tu aj opravená verzia mapy na stiahnutie
Návrat nahoru Goto down
kohout57
štamgast 3
štamgast 3
kohout57


Počet příspěvků : 37
Registrován : 03. 10. 11

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyFri May 02, 2014 9:14 am

Dík za odpvěď a užto fachčí jak má,moc pěkná mapa Smile Josef
Návrat nahoru Goto down
pato7892
štamgast 1
štamgast 1
pato7892


Počet příspěvků : 24
Registrován : 11. 04. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptySun May 11, 2014 8:17 pm

Ahoj, objevil jsem tvoji mapu, můžu říct, že je super i když někdy se ti musíš budit ze spaní když nadávám nad počtšm branek ve středisku :-) ale: mám problém a nevím proč. Nikde se mi netvoří hnůj, je podestláno, zvířata žerou, po 28 hracích hodinách ani kilo hnoje, ve statistikách je zapsaný ale není nikde vidět, nelze ho ložit. Močůvka funguje normálně. V čem bys viděl chybu-dík
Návrat nahoru Goto down
mahr32

mahr32


Počet příspěvků : 7
Registrován : 10. 12. 11

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptySun May 11, 2014 10:10 pm

ahoj,chybu nevím kde bych viděl a nevím co myslíš tímto   počtšm branek ve středisku  Laughing a ten hůj se zobrazuje v kravíně     ZD Hrabunkov - Stránka 2 4gsn76
Návrat nahoru Goto down
Farmarik123456789
Master
Master
Farmarik123456789


Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 11. 13

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: fakt super    ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyMon May 12, 2014 1:13 am

Ahojky je to fakt super mapka ale vedel by som si ju predstavit aj v MR.mode mohlo by to fakt stat za porozmyslanie hmmm ale mam na tejto mapke odohranych 192hodin cisteho casu. Ked budes mat cas a chut vedel by si sa do toho pustit a by si zrealizoval tento moj napad. Ja s mojimi kamosmi by sme to uvitali je to fakt velmi dobre urobena mapka dik
Návrat nahoru Goto down
pato7892
štamgast 1
štamgast 1
pato7892


Počet příspěvků : 24
Registrován : 11. 04. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyMon May 12, 2014 8:03 am

mahr32 napsal:
ahoj,chybu nevím kde bych viděl a nevím co myslíš tímto   počtšm branek ve středisku  Laughing a ten hůj se zobrazuje v kravíně     ZD Hrabunkov - Stránka 2 4gsn76
ahoj, sorry a překlep, jasně , mělo to být počtem branek, . Ten hnuj se právě nezobrazuje, všude je naprosto čisto jak na začátku hru. zkusím zálohu a přeinstaluju. Dík za odpověd
Návrat nahoru Goto down
pato7892
štamgast 1
štamgast 1
pato7892


Počet příspěvků : 24
Registrován : 11. 04. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptySat May 17, 2014 10:17 am

Tak přeinstalováno a už to funguje jak má, nevím v čem byla chyba.
Návrat nahoru Goto down
Wilgott

Wilgott


Počet příspěvků : 10
Registrován : 05. 05. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyMon May 26, 2014 8:03 pm

Zdravim to já bych potřeboval poradit čím sebrat slámu z žita ničím mi to nejde.a žito mi šlo sekat claas 780tt. kámoš co měl case z titania DCL si neškrtnul.Hlavní problém sběr slámy z žita poradí někdo?
Návrat nahoru Goto down
013zbyněk
štamgast 3
štamgast 3
013zbyněk


Počet příspěvků : 35
Registrován : 14. 12. 13

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyTue May 27, 2014 6:29 am

stahni si mod mulifrujt a melo bytito fungovat.
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyTue Jun 03, 2014 12:57 pm

Ahoj, v první řadě bych rád řekl, že tohle je hodně povedená mapa co se vzhledu týče. Možná nejlepší z těch co jsem zatím vyzkoušel. Ale na jednu chybičku jsem narazil. Teda aspoň u mě Very Happy Když si koupím pole (v mém případě pole č. 18) a jedu ho obdělávat, napíše mi to Toto pole ti nepatří. Přitom peníze mi ubyly a ikonka pole 18 také zmizela. Neví někdo čím by to mohlo být?
Návrat nahoru Goto down
mahr32

mahr32


Počet příspěvků : 7
Registrován : 10. 12. 11

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyTue Jun 03, 2014 1:58 pm

 Ahoj,tak sem to zkusil a to pole č.18 mi funguje jak má Smile 
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyTue Jun 03, 2014 2:28 pm

No nedalo mi to a tak jsem hru vypnul a znovu zapnul, znovu koupil pole 18 a už to jde Smile Nevím čím to mohlo být, ale už to bez problému půjde. Možná nějaká chyba u mě. Každopádně díky za mapu Wink je skvělá.
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptySat Jun 14, 2014 5:43 pm

Ahoj, ještě bych měl pár dotazů Smile tak v první řadě, všiml jsem si screenu kravína o pár příspěvků výše a tak si tak říkám, kde takový kravín hergot je, já takový v mapě vůbec nemám a tak se chci zeptat, liší se hodně poslední verze mapy (ZD_Hrabunkov_V3_0_rozbal.rar) od možná první verze kterou mám já? Very Happy
Dál...mám čelní nakladač CAT 980H (multifruit) kterým plním krmný vůz, ale kolikrát se mi stane, že na lžíci naberu víc než potřebuju a tak např, trávu/seno bez problému vysypu ze lžíce tam kde jsem ji nabral, ale se slámou to nejde. S ničím jiným problém nemám, jen ta sláma. Nejde to někam nějak dopsat nebo tak? Very Happy
A poslední...kravám, slepicím a ovcím (prasata jsem nezkoušel) jde nalít/naplnit jen 14 litrů vody a to je zatraceně málo když třeba krávy těch 14 litrů vychlemtaj cca za 1 hodinu herního, nezrychlenýho času. Nejde to taky nějak navýšit?
Díky za odpovědi a soráč za ten sloh Very Happy

EDIT: Tak jo, na první otázku a možná i na zbytek si odpovím sám Very Happy 3. verzi mapy jsem si stáhnul a ozkoušel a musim říct, že se to lepší, hezčí a určitě ještě víc promakanější mapa než ta první verze kterou hraju já. Zbylé dvě otázky se jistě vyřešili tou novou verzí a kdyby ne, písnu zas Very Happy Mapa je to pěkná, jen se mi nechce hrát zas od začátku :-/
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptySat Jun 14, 2014 7:44 pm

s tou vodou ti poradím skús nakúpiť viac zvierat tým pádom budeš musieť plniť aj viac vody a to s tým naberaním slamy to sa tu už asi aj riešilo
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptySat Jun 14, 2014 8:04 pm

Že by se množství vody v korytu měnilo podle počtu zvířat v ohradě? Zajímavé, vyzkouším. Ale stejně asi začnu hrát poslední verzi mapy. Každopádně budu na to pamatovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Puntanela

Puntanela


Počet příspěvků : 2
Registrován : 28. 06. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptySat Jun 28, 2014 6:54 am

Ahoj,

našel jsem tuto mapu a musím říct, že je určitě lepší než originál. Bohužel mám problém. Nejdou mi plnit úkoly. Klikám na přijmout, ale nic to nedělá. Funguje jen zamítnout. Nevíte někdo co s tím?
Návrat nahoru Goto down
Brody1985

Brody1985


Počet příspěvků : 13
Registrován : 12. 07. 14

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyMon Feb 02, 2015 6:23 pm

Prosimo radu, nějak se mi nemnoží ty potvory, jak prasata, tak ani kravky. Od Všech mám 20kusů koupených, ale nechtějí se množit. Žrádlo a vše mají, ale prostě se jim nechce :-D Jak dlouho jim trvá množení? :-D Díky :-D
Návrat nahoru Goto down
Flexa

Flexa


Počet příspěvků : 5
Registrován : 26. 08. 13

ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 EmptyMon Mar 23, 2015 8:46 am

Ahoj,
díky za tuhle skvělou mapu, moc se mi líbí.
Na polích mi špatně funguje AutoTractor, vypadá to jako kdyby se špatně určit okraj pole a traktor sjede úplně mimo. Kde se zastaví jsem nezkoušel, ale určitě to není kousek od pole Smile Traktor s original pluhem se mi dokonce ani nerozjede, a to i s použitím original pomocníka.

Můžeš prosím prověřit jestli je chyba ve mně nebo na mapě?

Díky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Hrabunkov   ZD Hrabunkov - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
ZD Hrabunkov
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» HD Hrabunkov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: