ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Balikovač(LIS)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Balikovač(LIS) Empty
PříspěvekPředmět: Balikovač(LIS)   Balikovač(LIS) EmptyTue Jul 09, 2013 5:25 pm

Používam lisy KRONE PACK...klasicke gulate baliky mi pozbiera každa vleka,no klasicke male baliky mi nechce pozbierať ani jeden vlek.Kde je problem ??
Návrat nahoru Goto down
SuperRAPIT
štamgast 5
štamgast 5
SuperRAPIT


Počet příspěvků : 65
Registrován : 08. 07. 13

Balikovač(LIS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Balikovač(LIS)   Balikovač(LIS) EmptyTue Jul 09, 2013 6:20 pm

Ty kulaté balíky můžeš posbírat buď tím strojem, který je sbírá (v té balící technice to je). A nebo použij lopatu a díky ní to voz (musíš to do té lopaty nabrat.

PS: Nevím, jestli jsem to správně pochopil.
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Balikovač(LIS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Balikovač(LIS)   Balikovač(LIS) EmptyWed Jul 10, 2013 5:19 pm

No ja gulate baliky dokážem posbierať hociakym vlekom,ale klasicke normálne baliky male mi nechce zozbierať ani jeden vlek.A pritom balikovače su z jedneho packu.
Návrat nahoru Goto down
SuperRAPIT
štamgast 5
štamgast 5
SuperRAPIT


Počet příspěvků : 65
Registrován : 08. 07. 13

Balikovač(LIS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Balikovač(LIS)   Balikovač(LIS) EmptyWed Jul 10, 2013 5:44 pm

Jo to je mod. Very Happy Koukni se do logu. popřípadě se koukni ještě do vlastností toho předmětu, který je ve win.rar, jestli tam není něco, co by tě v tom omezovalo.
Návrat nahoru Goto down
mort

mort


Počet příspěvků : 3
Registrován : 13. 02. 12

Balikovač(LIS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Balikovač(LIS)   Balikovač(LIS) EmptyFri Jul 26, 2013 9:45 am

ahoj, ja toto resil take. Mel sem balikovac na klasika hranate baliky ale z modu - nasekal jsem baliky, ale sberaky na baliky je nechtely zvedat ani ten automat z modu. Musel jsem v direktorari savu zmenit v souboru "vehicles.xml" u radku " <item className="Bale" filename="data/maps/models/objects/strawbale/haybaleBaler.i3d" position="331.............." ten druh baliku na tenhle co uvadim. Jiank to delalo baliky dle toho modu a to nemely sebrat stroje.
Pak v modu balikovace take zmenit aby vysledek byl standard balik - i s cestou. Ted uz to vyplivuje klasicke baliky, ktere jsou ve hre a tak jdou sebrat prakticky cimkoliv.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Balikovač(LIS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Balikovač(LIS)   Balikovač(LIS) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Balikovač(LIS)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Balikovač
» Balíkovač
» kombajn + balikovac
» Kombajn a balíkovač
» balikovač freidl quaderbaler

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Příslušenství-
Přejdi na: