ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Opravy strojů + Funkční mody

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Opravy strojů + Funkční mody Empty
PříspěvekPředmět: Opravy strojů + Funkční mody   Opravy strojů + Funkční mody EmptyThu Jul 11, 2013 7:27 pm

Ahoj, docela by se hodilo udělat zase něco jako "Funkční mody 2011" pro LS2013.
Dále mě napadlo, že kdyby se našli zájemci, tak by zde mohl fungovat zajímavý systém:
ModTesteři by otestovali mod > další by je upravili > další by odstranili případné chyby.
Každý by pak dělal to, co umí a má to už osvojené a práce by šla rychle.
Výsledkem by byla sbírka modů s čistým logem a 100% funkčností Smile
Jen mě to tak napadlo, je potřeba tady to forum nějak oživit. Nemáte nějaký nápady?


Naposledy upravil Zohan dne Fri Jul 12, 2013 7:31 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Opravy strojů + Funkční mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravy strojů + Funkční mody   Opravy strojů + Funkční mody EmptyThu Jul 11, 2013 9:06 pm

Řeknu ti to jinak. Čím víc lidí se bude vrtat v jednom modu, tím to bude horší. A taky bych chtěl vidět kdo pak bude autorem modu.
Návrat nahoru Goto down
SuperRAPIT
štamgast 5
štamgast 5
SuperRAPIT


Počet příspěvků : 65
Registrován : 08. 07. 13

Opravy strojů + Funkční mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravy strojů + Funkční mody   Opravy strojů + Funkční mody EmptyFri Jul 12, 2013 4:38 am

Skupinkové dělání modu je dobré pouze, pokud ti lidé to umí, ví co mají dělat, a hlavně to musí být velký mod, který předělá alespoň velkou část hry. Ale jinak přemýšlím o svém balíčku modu. Mám toho hodně. Ale škoda, že nejde dělat mody ta tohoto simulátoru pomocí Javy a Eclipse. Sad
Návrat nahoru Goto down
Mirda_K
štamgast 5
štamgast 5
Mirda_K


Počet příspěvků : 75
Registrován : 03. 06. 13

Opravy strojů + Funkční mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravy strojů + Funkční mody   Opravy strojů + Funkční mody EmptyFri Jul 12, 2013 8:32 am

Tak ono by se to nemuselo dělat až zase tak strašně skupinově, Prostě by možná stačilo mít založené téma a když by někdo zkoušel mod a našel v něm chyby, tak by ho tam přidal s linkem na stažení a výpisem chyb (případně by bylo rozumné rovnou dávat link na log) a když by ten stroj někdo opravil, tak dá v tématu vědět. Případně napíše tohle a tohle jsem opravil, ale tohle se mi nepovedlo, tady je odkaz na částečně opravený stroj.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Opravy strojů + Funkční mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravy strojů + Funkční mody   Opravy strojů + Funkční mody EmptyFri Jul 12, 2013 10:28 am

Mirdo: A to si to jako budou posílat jako horký brambor. Jeden tam něco udělá, on si bude myslet že to je ok a když to otevře někdo jiný a zjistí že to třeba ještě víc zmrvil tak by ho pak zabil. Nevím jak vy ale já bych po nikom nic nedělal. To bych musel vše znovu zkontrolovat a otestovat že to je ok a pak teprve něco dál dělat. Jinak to nemá význam něco dělat s chybama.
Návrat nahoru Goto down
Mirda_K
štamgast 5
štamgast 5
Mirda_K


Počet příspěvků : 75
Registrován : 03. 06. 13

Opravy strojů + Funkční mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravy strojů + Funkční mody   Opravy strojů + Funkční mody EmptyFri Jul 12, 2013 12:05 pm

Nevím, no. Ale když si stáhnu z netu nějaký mod, tak se v tom stejně už vrtalo x lidí. Jeden to převáděl z LS9, další z LS11, další do toho přidávali různý funkce apod. Takže to stejně skoro vždycky děláš po někom - to už máš prašť jako uhoď.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Opravy strojů + Funkční mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravy strojů + Funkční mody   Opravy strojů + Funkční mody EmptyFri Jul 12, 2013 12:44 pm

Jo ale je velký rozdíl to převádět z 11 nebo 09 sám komplet nebo jen něco upravit na modu a poslat dál. Jak chcete, delejte jak uznáte za vhodné ale oco se tady snažíte je podle mě blbost. Tímto tuto debatu končím.
Návrat nahoru Goto down
tom331

tom331


Počet příspěvků : 1
Registrován : 14. 07. 13

Opravy strojů + Funkční mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravy strojů + Funkční mody   Opravy strojů + Funkční mody EmptySun Jul 14, 2013 12:55 pm

nevite jak se da navysit aby sem nabral na ten pas vice materialu.teleskoplader forderband.
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Opravy strojů + Funkční mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravy strojů + Funkční mody   Opravy strojů + Funkční mody EmptySun Jul 14, 2013 4:23 pm

tom331: drž se téma !!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Opravy strojů + Funkční mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opravy strojů + Funkční mody   Opravy strojů + Funkční mody Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Opravy strojů + Funkční mody
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Funkční mody a vaše mody
» Funkční mody 2013
» Funkční mody 2011
» Opravy
» funkční zrcátka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: