ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 už proslavený startovací problém JDček řady 7930

Goto down 
AutorZpráva
Dominic
štamgast 6
štamgast 6
Dominic


Počet příspěvků : 99
Registrován : 04. 08. 11

už proslavený startovací problém JDček řady 7930 Empty
PříspěvekPředmět: už proslavený startovací problém JDček řady 7930   už proslavený startovací problém JDček řady 7930 EmptyTue Jul 16, 2013 7:09 pm

Zdravím, potřeboval bych pomoct, tento traktor [You must be registered and logged in to see this link.]
jsem stáhnul, rozbalil hodil do hry a když jsem se pokoušel nastartovat tak nic, pročítal jsem to tady a všechny rady co jsem tady na fórku našel byly: přenastav si to v nastavení, skus to takhle nebo takle.

Nic nepomohlo, tak jsem přešel k vymazání veškerých savů, módů a celé hry, po reinstalaci jsem tam hodil ten traktor znovu (NIC JINÉHO) a stejně pořád nejde nastartovat, tak se ptam jestli se tady v tom někdo nevyzná jestli je možnost chyby ještě někde jinde nebo je chyba v tom traktoru?

Abych předešel přispěvkům: Dal sis tam kola? ano vyskoušel jsem to ve všech možnostech.
Návrat nahoru Goto down
Dominic
štamgast 6
štamgast 6
Dominic


Počet příspěvků : 99
Registrován : 04. 08. 11

už proslavený startovací problém JDček řady 7930 Empty
PříspěvekPředmět: Re: už proslavený startovací problém JDček řady 7930   už proslavený startovací problém JDček řady 7930 EmptyWed Jul 17, 2013 6:37 am

Problém byl vyřešen, v ovládání se nepíše že se to za 1. startuje desetinou čárkou za 2. se nikde nepíše že double tapem, problém vyřešen bez pomoci.

Chtělo by to více aktivní Moderátorů. Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
 
už proslavený startovací problém JDček řady 7930
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» neviem si rady
» Nevim si rady ..
» JD 7930 Autoquad V4
» John Deer 7930 v3 nejde nastartovat
» Problem s MP

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pomoc (LS11) :: Traktory-
Přejdi na: