ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chybná kamera....

Goto down 
AutorZpráva
radimvrah
štamgast 4
štamgast 4
radimvrah


Počet příspěvků : 46
Registrován : 20. 01. 12

Chybná kamera.... Empty
PříspěvekPředmět: Chybná kamera....   Chybná kamera.... EmptyWed Aug 07, 2013 12:07 pm

Ahoj, stáhl jsem si tento mod do LS 13 (http://www.uloz.to/xZnZKGh/caseih-844sa-c2-v32-zip) ale je zde nějaká zvláštní kamera... Když si sednete do modu traktora a dáte pohled z venčí a ne zevnitř, jak je pohled strašně zvláštní a já nevím jak to udělat, aby bylo vše OK. Pro porovnání si vlezte třeba do origo traktrora z LS a do toho co jsem vám poslal a uvidíte ten rozdíl v té kameře. Předem všem děkuju, za rady a tipy jak tuto vadu odstranit. Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Chybná kamera.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybná kamera....   Chybná kamera.... EmptyWed Aug 07, 2013 1:12 pm

Kameru můžeš optavit jedině v GE. Ono by bylo lepší když sem dáš fotku jak to vypadá.
Návrat nahoru Goto down
radimvrah
štamgast 4
štamgast 4
radimvrah


Počet příspěvků : 46
Registrován : 20. 01. 12

Chybná kamera.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybná kamera....   Chybná kamera.... EmptyWed Aug 07, 2013 1:22 pm

Z fotky to nepoznáš, jedině až když budeš mít ten stroj přímo ve hře. A ještě jednu otázku mimo tu kameru. Když si chci dát hezčí textury trávy do mapy, tak je vložím do složky FOLIAGE a nebo do TERRAIN?
Návrat nahoru Goto down
radimvrah
štamgast 4
štamgast 4
radimvrah


Počet příspěvků : 46
Registrován : 20. 01. 12

Chybná kamera.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybná kamera....   Chybná kamera.... EmptyWed Aug 07, 2013 1:31 pm

Chci dát v GE editoru -> view > camera > outdoor camera a potom to uložit. Všechno jde, i uložit to jde, ale po tom co to znovu otevřu, tak tam je zase nastavený to BASTLECAM a ne ten OUTDOORCAM co jsem dal při uložení..... Jak to udělat, aby si to pamatovalo to OUTDOORCAM?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chybná kamera.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chybná kamera....   Chybná kamera.... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chybná kamera....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Reálná kamera
» Opačná vnitřní kamera
» Venkovní kamera-pohled ...
» Kamera v nútri kombajnu
» Lexion 770TT MR-kamera problém

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Traktory-
Přejdi na: