ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nenačte mi uloženou pozici

Goto down 
AutorZpráva
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Nenačte mi uloženou pozici Empty
PříspěvekPředmět: Nenačte mi uloženou pozici   Nenačte mi uloženou pozici EmptySun Aug 11, 2013 1:19 pm

Dobrý den nechce mi to načíst uloženou pozici mám nahrano okolo 20 hodin a ja kto teď chci spustit tak to pořád jenom načítá ale nejde to spustit co stím mám dělat ? Děkuju Smile Smile 
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Nenačte mi uloženou pozici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačte mi uloženou pozici   Nenačte mi uloženou pozici EmptySun Aug 11, 2013 3:28 pm

Co ti píše log hry za chyby?
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Nenačte mi uloženou pozici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačte mi uloženou pozici   Nenačte mi uloženou pozici EmptySun Aug 11, 2013 3:54 pm

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Nenačte mi uloženou pozici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačte mi uloženou pozici   Nenačte mi uloženou pozici EmptySun Aug 11, 2013 4:17 pm

Nooo pěkný bordel. U čeho máš error nebo warning  oprav nebo vyhod. Nepomůže to smazat v logu ale musíš vyhodit ty mody.

A ty máš origo hru nebo staženou. Pokud origo, máš nainstalovaný patch 1.4?
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Nenačte mi uloženou pozici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačte mi uloženou pozici   Nenačte mi uloženou pozici EmptyMon Aug 12, 2013 9:57 am

hru mám origo. Patch mám
jo a jinak děkuju za rady už mi to jede Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nenačte mi uloženou pozici Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačte mi uloženou pozici   Nenačte mi uloženou pozici Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nenačte mi uloženou pozici
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: