ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mapa + Příběh

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
honzisman
štamgast 1
štamgast 1
honzisman


Počet příspěvků : 16
Registrován : 07. 08. 12

Mapa + Příběh Empty
PříspěvekPředmět: Mapa + Příběh   Mapa + Příběh EmptySun Sep 08, 2013 12:29 pm

Ahoj dnes jsem si pročítal forum a narazil různé příběhy, a proto jsem se rozhodl udělat něco podobného : bude to moje vlastní zkušenost.Ale má to jeden háček potřeboval bych, aby mi někdo pomohl udělat k příběhu mapu.
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Mapa + Příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa + Příběh   Mapa + Příběh EmptySun Sep 08, 2013 1:02 pm

Udělat? K příběhu? Zeptej se mapotvůrců jak dlouho trvá tskovou mapu udělat alespoň do betaverze Very Happy Stáhni nějakou z webu, tady ti nikdo na počkání mapu neudělá, to jaksik nejde Wink
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

Mapa + Příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa + Příběh   Mapa + Příběh EmptySun Sep 29, 2013 6:01 pm

mno mapu jo :-D tak do prve verze aby byla pomerne hratelna to je nejmin 200 hodin v kuse to je pro ty co nemakaj ty co pracujou od 300 hodin výš.
Příběh sesmolíš běhěm 1 dne.
S pozdravem Ledy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mapa + Příběh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mapa + Příběh   Mapa + Příběh Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mapa + Příběh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Příběh SHR Louka v LS 2013
» Mapa v jpg
» Mapa
» mapa
» Mapa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: