ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 vlek na podostielanie slamy v kravínoch

Goto down 
+2
Peha761
patres1110
6 posters
AutorZpráva
patres1110
štamgast 2
štamgast 2
patres1110


Počet příspěvků : 28
Registrován : 14. 08. 13

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptySun Sep 15, 2013 12:55 pm

Čaute. Je nejaký vlek na podostielanie slamy v kravínoch do ktorého môžem tú slamu iba vysypať s nejakým naberačom? Pretože mám v mape miesto, kam tú slamu dávam, ide mi aj naložiť, ale ked ju idem skúsiť vysypať na vlek kuhn primor (origo z hry na gulaté balíky), tak mi v ňom nič nepribúda. Alebo dá sa ten origo vlek kuhn primor nejako editovať v GE, aby som doňho mohol tú slamu vysypať a nedávať tam tie balíky?

Díki za odpovede
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptySun Sep 15, 2013 3:22 pm

Vlek ktory spominas nieje urceny na slamu.da sa to dopisat v xml subore stroja s tym,ze ti nebude ukazovat na korbe texturu slamy.Slama sa da sypat v kravine aj so zberacieho privesu-horala.Mozes si aj stiahnut nejaky multiplane prives alebo liazku od Tondacz
Návrat nahoru Goto down
Davidix
štamgast 2
štamgast 2
Davidix


Počet příspěvků : 32
Registrován : 29. 08. 13

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyMon Sep 16, 2013 7:29 am

Čau. Když už tady mluvíš o liazce od Tondy. Stáhla se mi s mapou ZD Brodek,ale ani z jednoho auta,co jsou k této mapě mi nejde vykládat na trirgrech. Nevíš,čím to může být?Je tam míchací vůz,z toho nemůžu vyložit silage u krav. Koupil jsem si liazku na prasata,v prasečáku je naložim,ale už nejdou vyložit na jatkách. Nechápu. Píše mi to hlášku: "Please select the trailer inside the trriger for tipping" Zkoušel jsem přez G přepínat trailery,ale nic. Mám to v mapě Two riwers s přidaným prasečákem. jiný auta funkujou. Jen tyhle ne.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyMon Sep 16, 2013 10:18 am

Jo hochu bůhví co si v té mapě rozvrtal. Ty stroje k mapě ZD Brodek i mapa samotná fungují bez chyb ale že ty rozvrtáš nějakou mapu a budeš o jiných věcech říkat že nefungjí když sám nevíš jestli ta mapa tebou upravená je bez chyb v logu. Něco si tam zmrvil. Ty stroje k mapě ZD Brodek fungují ve všech dobrých mapách bez problémů.
Návrat nahoru Goto down
Davidix
štamgast 2
štamgast 2
Davidix


Počet příspěvků : 32
Registrován : 29. 08. 13

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyMon Sep 16, 2013 11:30 am

Kdo řekl,že jsem jí JÁ rozvrtal a kdo řekl,že nevim,jestli nejsou chyby v logu? Já jen říkám,že mi to tam háže tuhle hlášku. Mimo to já osobně tu mapu neupravoval.
Návrat nahoru Goto down
Davidix
štamgast 2
štamgast 2
Davidix


Počet příspěvků : 32
Registrován : 29. 08. 13

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyMon Sep 16, 2013 11:42 am

Tu úpravu mi dělal nakonec Marwe007 a ten vypadá,že tomu trošku rozumí.
Návrat nahoru Goto down
patres1110
štamgast 2
štamgast 2
patres1110


Počet příspěvků : 28
Registrován : 14. 08. 13

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyMon Sep 16, 2013 12:02 pm

Peha761 napsal:
Vlek ktory spominas nieje urceny na slamu.da sa to dopisat v xml subore stroja s tym,ze ti nebude ukazovat na korbe texturu slamy.Slama sa da sypat v kravine aj so zberacieho privesu-horala.Mozes si aj stiahnut nejaky multiplane prives alebo liazku od Tondacz
no na to som už prišiel, že idú do neho iba balíky slamy, čistá slama nejde. A prečo by sa tá textura neukazovala? Ved jak tam dám balík, tak ho rozdrví a je tam vlastne textúra slamy. No len čo sa týka toho horala, tak s ním do tých kravínov nevojdem. Takže ty ako znalec radíš, že najlepšie je dopísať v tom xml súbore aby to fungovalo?
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyMon Sep 16, 2013 6:05 pm

Nie som znalec ako pises,ale napisenm ako to robim ja.Postupy su dva,podla moznosti mapy:1,Bud je v blizkosti kravina pristresok na potrebne zlozky-t.j.na slamu,travu-ktore navozim zberacom a pici a pouzivam samojazdiaci krmny voz,ktory vie sam nabrat jednotlive zlozky.Nim naberiem slamu a vysypem v kravine.
2,Ak nieje pristresok zalozim si hromady(mod alternativetipping)a z nich naberam krmnym vozom
Dopisanie plodiny do xml ti umozni do ktorehokolvek privesu sypat slamu vhodnym nakladacom.Ak taky nakladac mas,mozes sypat slamu aj priamu zneho
Návrat nahoru Goto down
patres1110
štamgast 2
štamgast 2
patres1110


Počet příspěvků : 28
Registrován : 14. 08. 13

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyMon Sep 16, 2013 8:01 pm

a vieš mi poradiť to dopísanie plodiny do xml? Nájsť som ho našiel, otvoril tiež, ale neviem čo kam tam mám dopísať. Vedel by si mi s týmto pomôcť? Chcem to na ten Kuhn primor, aby som tam nemusel do neho furt tie balíky dávať, ale aby som pekne mohol s nakladačom donho sypať.
Návrat nahoru Goto down
Mirda_K
štamgast 5
štamgast 5
Mirda_K


Počet příspěvků : 75
Registrován : 03. 06. 13

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyTue Sep 17, 2013 12:23 pm

Ten Kuhn primor je speciální stroj - rozdružovač balíků. Ten není určený na to, aby se do něj sypala sláma. Najdi si nějaký horal nebo vlek co bere slámu a nevymýšlej blbosti.
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyTue May 13, 2014 9:17 am

Ahoj, jak jsem se tu dočetl, ten Kuhn primor je pouze na kulaté balíky, správně? A nebyl by předělaný na hranaté balíky nebo nějaký jiný, do kterého by ty harnaté šly?
A ještě jestli jsem správně pochopil použití toho stroje: Když do něj hodím balík slámy - podestele to kravám....Když balík sena, naplní se jim koryto?
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyTue May 13, 2014 1:14 pm

Davidix napsal:
Tu úpravu mi dělal nakonec Marwe007 a ten vypadá,že tomu trošku rozumí.

opýtaj sa toho Marweoo7 že prečo to nejde keď to upravoval najprv by si mal vyskúšať origo mapu bez úprav či tam všetko funguje a ak áno tak niet čo riešiť to že si editujete mapy a potom vám pol vecí nejde neznamená že bola mapa od začiatku zlá
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyTue May 13, 2014 1:16 pm

Meph6 napsal:
Ahoj, jak jsem se tu dočetl, ten Kuhn primor je pouze na kulaté balíky, správně? A nebyl by předělaný na hranaté balíky nebo nějaký jiný, do kterého by ty harnaté šly?
A ještě jestli jsem správně pochopil použití toho stroje: Když do něj hodím balík slámy - podestele to kravám....Když balík sena, naplní se jim koryto?

na krmenia máš iný vlek na podstielku zas iný vlek vlek na podstielku by mal brať guľaté aj hranaté balíky a vlek na krmenie tiež by mal brať guľaté aj hranaté poskúšal si to už?
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyTue May 13, 2014 1:18 pm

patres1110 napsal:
a vieš mi poradiť to dopísanie plodiny do xml? Nájsť som ho našiel, otvoril tiež, ale neviem čo kam tam mám dopísať. Vedel by si mi s týmto pomôcť? Chcem to na ten Kuhn primor, aby som tam nemusel do neho furt tie balíky dávať, ale aby som pekne mohol s nakladačom donho sypať.

na to čo chceš sú na webe návody kde je to rozpísané a vysvetlené
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch EmptyTue May 13, 2014 2:31 pm

JOHOsvk napsal:
Meph6 napsal:
Ahoj, jak jsem se tu dočetl, ten Kuhn primor je pouze na kulaté balíky, správně? A nebyl by předělaný na hranaté balíky nebo nějaký jiný, do kterého by ty harnaté šly?
A ještě jestli jsem správně pochopil použití toho stroje: Když do něj hodím balík slámy - podestele to kravám....Když balík sena, naplní se jim koryto?

na krmenia máš iný vlek na podstielku zas iný vlek vlek na podstielku by mal brať guľaté aj hranaté balíky a vlek na krmenie tiež by mal brať guľaté aj hranaté poskúšal si to už?

Ano, zkoušel. Zkoušel jsem ten origo ve hře (Kuhn Primor) a ten hranaté teda nebere. Zkoušel jsem do něj jak seno tak slámu (v popisku toho stroje při kupování je napsáno, že by měl brát jak slámu na podestýlku tak i trávu na krmení. Mašinu na kulaté balíky zatím nemám (málo peněz).
Stáhl jsem si tady ze stránek stroj Straw blower agrar jet paille. Ten teda hranaté balíky bere, ale pouze slámu, ale když jsem chtěl podestlat kravám tak mi to píše, že tam se sláma nepřijímá. Přitom jsem předtím podeslýlal nakládacím vozem Krone a šlo to...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: vlek na podostielanie slamy v kravínoch   vlek na podostielanie slamy v kravínoch Empty

Návrat nahoru Goto down
 
vlek na podostielanie slamy v kravínoch
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stoh slámy
» Stoh Slámy
» Balíky slámy
» shrabovač slámy
» koupě balíků slámy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Příslušenství-
Přejdi na: