ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 MoreRealistic mod

Goto down 
+17
bjatskular
honza654
henozlatno
magnum200
pipinbob
kukurin
abel.richard
Roman83
DJ Zajo
marwe007-cz
slimakmato
OfF_StaRs
MartinT
Simba
jindar-cz-
jackalin
Martin SK
21 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
pipinbob
štamgast 4
štamgast 4



Počet příspěvků : 57
Registrován : 26. 11. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyThu Dec 05, 2013 10:47 pm

Aha tak to je super to vypadá super.
Návrat nahoru Goto down
kukurin
štamgast 5
štamgast 5
kukurin


Počet příspěvků : 62
Registrován : 06. 09. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyFri Dec 06, 2013 9:02 am

pipinbob napsal:
Aha tak to je super to vypadá super.
poradis proc to nefunguje kde je chyba?v mods mam jen 2mapy .original. a usland.a more realistic mod.tak nevim proc to nejde.
Návrat nahoru Goto down
magnum200

magnum200


Počet příspěvků : 7
Registrován : 27. 09. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptySat Dec 07, 2013 9:00 am

zdravim, doted sem nevěděl že k more realistic je manuální převodovka. Chtěl bych se tedy zeptat jako kolega kukurin přede mnou kde bych mohl sehnat ten mod t4?? Bylo by to skvělé hraní, more realistic mod mám a je to opravdu perfektní.
Návrat nahoru Goto down
slimakmato
štamgast 1
štamgast 1
slimakmato


Počet příspěvků : 22
Registrován : 14. 08. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptySat Dec 07, 2013 3:29 pm

tiež by ma to zaujmalo Smile
Návrat nahoru Goto down
kukurin
štamgast 5
štamgast 5
kukurin


Počet příspěvků : 62
Registrován : 06. 09. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptySun Dec 08, 2013 3:17 pm

Cau tak tady je navod jak tu manualni prevodovku zprovoznit tady udelejte vse podle toho navodu .https://ls-novinky.forumczech.com/t4346-manualni-prevodovka?highlight=Manu%C3%A1ln%C3%AD+p%C5%99evodovka. a azto budete mit taksi tady ztahnete traktory ktere maji prepinani t4.u kazdeho traktoru je to napsane ktery to ma.zatim je jich tady jen par.ale je to super. http://forum.lsczech.cz/viewforum.php?f=67.  a tady jsou dve mapy predelane do morerealistic.tak preji supr parbu.  http://www.modhoster.de/more-realistic/maps-gebaeude-maps
Návrat nahoru Goto down
slimakmato
štamgast 1
štamgast 1
slimakmato


Počet příspěvků : 22
Registrován : 14. 08. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptySun Dec 08, 2013 4:57 pm

tu prevodovku som nainštaloval presne podla navodu a nefunguje ... prečo ? používam MOREREALISTIC CLASIC PACK či na tomto to nefunguje ??
Návrat nahoru Goto down
kukurin
štamgast 5
štamgast 5
kukurin


Počet příspěvků : 62
Registrován : 06. 09. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptySun Dec 08, 2013 5:14 pm

obavam se ze asi ne pokud to nema T4.to znamena ze prepinas T1 T2 T3 T4.jestly to jde jen po T3 tak manual prevodovka fungovat nebude.u toho modelu musi byt napsane prepnuti  na T4. co jsem nasel tak to ma zatim jen par zetoru.
Návrat nahoru Goto down
henozlatno

henozlatno


Počet příspěvků : 6
Registrován : 24. 01. 13

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyTue Dec 10, 2013 9:24 am

Zdravím, tak som si stiahol ten mod more realistic otvoril ho a tie 4 zip subory skopiroval do mods, hrám na origo mape a mám patch 2.0 a teraz prečo sa mi nezobrazuju v pravom rohu tie t1, t2 atď. hra je stiahnuta a mám len tie traktory čo su v hre.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyTue Dec 10, 2013 10:44 am

pokud používáš original hru a dal jsi tam "Morerealistic" tak original stroje s tím modem najdeš v mods,..... pokud tam stahuješ mody, tak musí mít vložené MR i v sobě samých Wink,.... a pokud máš staženou hru jako že neoriginal, tak pak máš peška Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Roman83
štamgast 5
štamgast 5
Roman83


Počet příspěvků : 67
Registrován : 17. 02. 12

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyTue Dec 10, 2013 12:35 pm

Ono stazovať sa že nejde my to a tamto je podla mňa trochu odveci keď nemate origo hru,myslim že tych 10eur alebo kolko teraz stoji (neviem lebo som si ju kupoval hneď ako vyšla) neni až taka velka suma.
Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***
honza654


Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyTue Dec 10, 2013 3:28 pm

JJ na to kolik stojí je to pecka.
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyThu Dec 12, 2013 6:48 pm

Prosimvás přijde mi to sice trochu blbé, ale potřebuju radu  plac  S MR traktorama mi nejde couvat (ani když podle nastavení najdu morerealistic change direction nebo něco v tom smyslu tak to nejde. Dříve mi to šlo normálně sešlápnutím pedálu vzad jsem couval... Díky za rady Razz Sleep
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyThu Dec 12, 2013 7:21 pm

Asi to máš přepnuté na T1.To pak nejde couvat.Jestli je to tak,přepni to na T2 a půjde to.Pokud nevíš jak to přepnout,tak lomítkem na num klávesnici.Snad jsem se trefil a pomohl. Smile 
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyFri Dec 13, 2013 9:31 am

Aha, to jsou čáry Very Happy Dík zkusím jak budu doma
Návrat nahoru Goto down
slimakmato
štamgast 1
štamgast 1
slimakmato


Počet příspěvků : 22
Registrován : 14. 08. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyFri Dec 13, 2013 3:16 pm

to lomítko funguje  jupi jupi jupi  dokonca aj na starych masinkach  jupi 
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptySat Dec 14, 2013 2:44 pm

No, lomítko funguje ale couvat aj tak nejde Sad
Návrat nahoru Goto down
Roman83
štamgast 5
štamgast 5
Roman83


Počet příspěvků : 67
Registrován : 17. 02. 12

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptySat Dec 14, 2013 7:43 pm

Može to robiť aj niektory mod mne sa to stavalo pri Fendte 936 z MOD CONTESTU
robila specializacia RUFA.lua
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyTue Dec 17, 2013 9:58 am

To je to, co vám v manuálu píšu,.... že musíte povypínat všechny "nestandartní" specializace,.....
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyTue Dec 17, 2013 3:09 pm

U základních strojů? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyTue Dec 17, 2013 6:27 pm

Nevím co by to mohlo být.Já jsem dříve MR nepoužíval,ale napadlo mě,jestli to dřív nebylo dělané na jedno sešlápnutí a teď se musí dvakrát aby ta šipka přeskočila.Jinak mě nic nenapadá.
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyTue Dec 17, 2013 7:20 pm

No, XXX já na to  Mad   jdu si zase na ETS 2 :DJindro, jak to vypadá s TransportASS?



EIDT :

I ty jsi člen fora, jako moderátor, tak bacha na to výrazivo,...... i pro nás platí pravidla,........
Takže ode mě, dle jednoho metru pro všechny, 1x výstraha,......

Jinak u základních strojů ne,... to ti tlučou nějaké mody, zkus to na základní mape s origo stroji,..... bez modů krom MR,.......
A ještě napiš zda máš notes a pokud ano, zda s NUM klávesnicí.......

Jindar-CZ-
Návrat nahoru Goto down
000poky
štamgast 5
štamgast 5
000poky


Počet příspěvků : 65
Registrován : 31. 07. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyWed Dec 18, 2013 12:13 pm

T1,T2,T3,T4 má každá jinou vunkci! jinak se ten trektor chová při zmněně jizdy v před nebo vzad.
T1= přepináni ručně (standartně nastaveno na mezernik)
T2= musite sešlápnout pedál 2x
T3= stroj měni směr vpřed a vzat jako bez RM
T4=manualni řazeni
Návrat nahoru Goto down
henozlatno

henozlatno


Počet příspěvků : 6
Registrován : 24. 01. 13

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: MoreRealistic mod    MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyFri Dec 20, 2013 5:15 pm

tak už som ten mod MR spojazdnil, stačilo len začať hrať na novom save, teraz by som sa chcel opýtať používate s tým modom aj courseplay ak áno akú verziu ja mám 3.41 a s MR nefakčí
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyFri Dec 20, 2013 6:20 pm

3.41.0306 3.41.0274 3.41.0213 3.41.0210 tieto su odskusane a funkcne. Ja osobne pouzivam 3.41.0323 ale nemusi kazdemu fungovat ta ista. Nema kazdy tie iste mody co ja a problemy moze robit hociktory skript v hociktorom mode
Návrat nahoru Goto down
henozlatno

henozlatno


Počet příspěvků : 6
Registrován : 24. 01. 13

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptySat Dec 21, 2013 9:14 am

V ďaka za radu, ešte sa chcem opýtať kde ich stiahnem a čo sa týka toho môjho "pomocnika" mám verziu 3.41.0000 a chyba je v tom, že texty sa mi nezobrazujú v tej tabuľke ale mimo.
Návrat nahoru Goto down
slimakmato
štamgast 1
štamgast 1
slimakmato


Počet příspěvků : 22
Registrován : 14. 08. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptySat Dec 21, 2013 1:58 pm

http://uloz.to/x5C6G4eW/mrdeutzfahr-ttv7250-by-chris-zip
tento traktor má aj T4 len neviem či to má aj ručný plyn  Smile
Návrat nahoru Goto down
MartinAce

MartinAce


Počet příspěvků : 11
Registrován : 02. 07. 13

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptySun Jan 05, 2014 1:57 pm

prosim poradte mi, stiahol som si traktor fend 936 ale stroj mi ide maximalnou ryhlostou len 26km/h a to aj bez pridavnych zariadeni....prosim co mam spravit aby isiel rychlejsie
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyMon Jan 06, 2014 8:14 am

Martine, projdi si předchozí příspěvky
Návrat nahoru Goto down
MartinAce

MartinAce


Počet příspěvků : 11
Registrován : 02. 07. 13

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyMon Jan 06, 2014 10:00 am

jindar...po 2,5 hod badani som nato prisiel a uz to facha tak ako ma....dakujem
Návrat nahoru Goto down
slimakmato
štamgast 1
štamgast 1
slimakmato


Počet příspěvků : 22
Registrován : 14. 08. 11

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyMon Jan 06, 2014 11:16 am

stiahol som JD8530 MR dizajnovo je parádny ale pluh nezdvihne a plny vlek pšenice hore kopcom bez predneho nahonu hore kopcom nevitiahne ... škoda ... Sad 
Návrat nahoru Goto down
MartinAce

MartinAce


Počet příspěvků : 11
Registrován : 02. 07. 13

MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 EmptyMon Jan 06, 2014 2:04 pm

pani chcem sa opytat este jednu vec...mam problem s vykupovymi cennami....v PDA mam napr. jacmen za 159 ale realne ked ho idem predat tak mi ho predava po 1590....ako to mam opravit....hram na Hard obtiaznosti.....dakujem za radu....skusal som novu hru ale robi to stale to iste
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic mod   MoreRealistic mod - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
MoreRealistic mod
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» MoreRealistic MOD
» MoreRealistic
» ZD Dolní Loučky (morerealistic) nabor
» MoreRealistic game engine 1.3.16 a síla stroje

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: