ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 textura plodiny

Goto down 
AutorZpráva
Baron7
štamgast 3
štamgast 3
Baron7


Počet příspěvků : 38
Registrován : 09. 11. 12

textura plodiny Empty
PříspěvekPředmět: textura plodiny   textura plodiny EmptyWed Oct 09, 2013 12:24 pm

Čest, mám dotaz, přidal jsem do vleku novou plodinu + textury, vše funguje až na texturu ve vleku, nevíte náhodou jak ji tam dostat? Díky za info. H
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



textura plodiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: textura plodiny   textura plodiny EmptyWed Oct 09, 2013 12:33 pm

Aby se ti zobrazovala správná textura plodiny ve vleku, tak do i3d souboru vleku musíš přidat plane s těmi texturami a taky do xml dopsat správné indexy těch plane aby s ti to zobrazovalo jak má. No a pak ještě přidat správné  particle k určitým plodinám. Aby to nebylo tak že sypeš třeba rajčata a přitom by to sypalo obilí.
Návrat nahoru Goto down
Baron7
štamgast 3
štamgast 3
Baron7


Počet příspěvků : 38
Registrován : 09. 11. 12

textura plodiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: textura plodiny   textura plodiny EmptyWed Oct 09, 2013 12:47 pm

Aha :-) no particle mám OK to funguje, indexy vím kde jsou a je na to nějaká tabulka, nebo se to testuje? :-D, Hmmm... i3d to se dělá přes editor, ale nevím jak je přidat. Dík H.
Návrat nahoru Goto down
Baron7
štamgast 3
štamgast 3
Baron7


Počet příspěvků : 38
Registrován : 09. 11. 12

textura plodiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: textura plodiny   textura plodiny EmptyWed Oct 09, 2013 12:51 pm

Tak index už vímkde najít, jen furt nevím jak to přidat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





textura plodiny Empty
PříspěvekPředmět: Re: textura plodiny   textura plodiny Empty

Návrat nahoru Goto down
 
textura plodiny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» textura
» TEXTURA
» Textura stroje
» Textura na traktore
» Obereisenbach_Map_V1 + 3D textura orby

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Vleky-
Přejdi na: