ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Belgique Profonde V2 By Luxfarm

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
ruphi

ruphi


Počet příspěvků : 3
Registrován : 01. 11. 13

Belgique Profonde V2 By Luxfarm Empty
PříspěvekPředmět: Belgique Profonde V2 By Luxfarm   Belgique Profonde V2 By Luxfarm EmptyFri Nov 01, 2013 8:52 am

Zdravim, jsem tu nový, tak prosím hned nekamenovat, mám Belgique Profonde V2 By Luxfarm, všechno mi funguje kromě automatickýho otevírání vrat a nejde mi nabírat hnůj, který vyvezu z kravína k těm betonovejm opěrkám, něco jako jáma, v krávíně naberu, vyvezu, vyklopím, kupa se zvětšuje, ale už mi to nejde nabrat zpátky, má někdo nějakou radu?
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Belgique Profonde V2 By Luxfarm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Belgique Profonde V2 By Luxfarm   Belgique Profonde V2 By Luxfarm EmptyFri Nov 01, 2013 9:44 am

Ahoj, jsem jak tady tak v životě již starý, tak jsem líný házet kamením Very Happy

Takže raději zkusím nějak navést k řešení,...... tuto konkrétní mapu sice nemám, (doufám, že se brzy najde někdo kdo ano a upřesní ti některé jkonkrétní věci), ale radil bych
1) Vrata - do složky mods někde stáhnout (asi nejlépe na modhosteru) soubor MapDoorTrigger.zip -> ten ovládá funkce vrat ( tyto soubory byly vydány ve dvou verzích, tak vyzkoušet, popř najít tu druhou někde stejným způsobem)

2) u hnoje jsou dvě možnosti, buď autor smýšlel tak, že tam někam dal třeba pás a bude to do vleků padat odněkud samo, nebo pomnul nastavit ve hře plane u toho hnoje, aby akceptovala lopatu, a nebo tam prostě nedal nějaký nabírací trigger .- takže není li tam pás, či jiný hovnomet, doporučuji otevřít v GE a porovnat vlastnosti hnojiště s original mapou Wink
Návrat nahoru Goto down
ruphi

ruphi


Počet příspěvků : 3
Registrován : 01. 11. 13

Belgique Profonde V2 By Luxfarm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Belgique Profonde V2 By Luxfarm   Belgique Profonde V2 By Luxfarm EmptyFri Nov 01, 2013 10:58 am

Děkuju, vrata jdou, pás ani nic takovýho tam neni, problem, že jakmile to otevřu v Giantseditoru, a jen hnu myší , pak třeba hned uložím, tak se mi i3D mapy zmenší na 2,71mb a už nejde spustit, jinak trigger tam je, nejsem si jistý, ale myslim, že mi ten hnuj ze začátku nabrat šel, teď jsem chtěl rozmetat a nejde to...
Návrat nahoru Goto down
TomajsT2S
Master
Master
TomajsT2S


Počet příspěvků : 103
Registrován : 12. 07. 11

Belgique Profonde V2 By Luxfarm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Belgique Profonde V2 By Luxfarm   Belgique Profonde V2 By Luxfarm EmptyFri Nov 01, 2013 9:47 pm

Jakou verzi máš přesně? Já mám 2.0.1 a normálně to můžu z toho překladiště (jámy pro hnůj) vybírát a nakládat na rozmetadlo. Nevím teda jestli to jde originální lžící, ale já používám od Luxfarm (černo-červená) a bez problém. Tak si jí stáhni a vyzkoušej. Smile
Návrat nahoru Goto down
ruphi

ruphi


Počet příspěvků : 3
Registrován : 01. 11. 13

Belgique Profonde V2 By Luxfarm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Belgique Profonde V2 By Luxfarm   Belgique Profonde V2 By Luxfarm EmptySat Nov 02, 2013 9:14 pm

Tu mám taky, tuhle lžíci používám, jak řikám, vše jde, jen tohle ne :/
Návrat nahoru Goto down
brejcha.212

brejcha.212


Počet příspěvků : 7
Registrován : 19. 02. 15

Belgique Profonde V2 By Luxfarm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Belgique Profonde V2 By Luxfarm   Belgique Profonde V2 By Luxfarm EmptyThu Feb 19, 2015 8:35 pm

Prosim poslete odkaz na stahnutí tuty mapy nemužu to nikde najít děkuji moc Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Belgique Profonde V2 By Luxfarm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Belgique Profonde V2 By Luxfarm   Belgique Profonde V2 By Luxfarm Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Belgique Profonde V2 By Luxfarm
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problém s mapou BELGIQUE
» Belgique Profonde v2 - Nábor - i pro pomalé PC ;)
» Hledám hráče na mapu Belgique Profonde 2
» Hledám dva zkušené hráče na mapu Belgique Profonde
» mapa France Profonde V2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: