ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
151kbar151
štamgast 1
štamgast 1
151kbar151


Počet příspěvků : 18
Registrován : 22. 07. 11

Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato... Empty
PříspěvekPředmět: Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...   Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato... EmptySun Aug 14, 2011 4:40 pm

...značka? Myslím Lizard-ve hře LS 2011 jsou to dva kombajny, traktory a pár příslušenství.
Návrat nahoru Goto down
http://kubovastrankaovsem.wbs.cz
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...   Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato... EmptySun Aug 14, 2011 6:01 pm

existuje, dokonca viem o jednom kombajne v Demandiciach (dedina)
Návrat nahoru Goto down
151kbar151
štamgast 1
štamgast 1
151kbar151


Počet příspěvků : 18
Registrován : 22. 07. 11

Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...   Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato... EmptyMon Aug 15, 2011 8:14 am

Já jen, že jsem o tom nenašel nic ani na anglické Wikipedii nebo na Googlu.

A taky mě vadí, že ke stažení na vaše webu je jen ten žlutej, já bych taky chtěl toho zelenýho.


Naposledy upravil brano dne Mon Aug 15, 2011 12:21 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : príspevky zlúčené, používaj tlačidlo UPRAVIT!!!)
Návrat nahoru Goto down
http://kubovastrankaovsem.wbs.cz
Cherry215

Cherry215


Počet příspěvků : 2
Registrován : 09. 12. 11

Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...   Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato... EmptyFri Dec 09, 2011 8:37 pm

Lizardy skutočne existujú. Alebo budme úprímný existovali. pokial viem firma skrachovala ale k traktorom po drobnej úprave mojho sústružníka pasujú diely zo zetoru... Neviem aký typ je ten naš "dochodca" ale náhradné diely pasujú zo zetor 7211 z 99%.

Ale moc keby bolo po mojom tak už by si zaslúžil dôchodok. Ako su na tom kombajny neviem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...   Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Orba nebo kultivátorování
» Traktor simulátor 4/Agrar simul. - existuje forum?
» JZDteam 2 nebo JZD
» Tatra 148 nebo 815
» Postřik nebo hnojení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: