ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 program giants přestal pracovat

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
magor13
štamgast 5
štamgast 5
magor13


Počet příspěvků : 61
Registrován : 12. 07. 11

program giants přestal pracovat Empty
PříspěvekPředmět: program giants přestal pracovat   program giants přestal pracovat EmptySun Dec 08, 2013 3:12 pm

Ahoj, každá mapa kterou jsem si stáhl (mimo Belgique Profonde v 2.0) mi vyhodila chybu už při spouštění, že program přestal pracovat.potřeboval bych pomoct, protože jsem si koupil originál hru, mám nainstalovaný patch 2.0
a Giants Editor 5.0.3 a nemůžu hrát jinou mapu než originál.
Návrat nahoru Goto down
řezačka

řezačka


Počet příspěvků : 2
Registrován : 23. 05. 14

program giants přestal pracovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: program giants přestal pracovat   program giants přestal pracovat EmptyFri May 23, 2014 11:39 am

stejný problém Sad
Návrat nahoru Goto down
Farmarik123456789
Master
Master
Farmarik123456789


Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 11. 13

program giants přestal pracovat Empty
PříspěvekPředmět: program giants přestal pracovat   program giants přestal pracovat EmptyFri May 23, 2014 1:32 pm

Aj mne to robilo vyriesil som to thak ze som celu hru reinstal a potom dal postupne new patch co je zatial vonku a ide vsetko v poho zistil som z logu ze jeden zetor bol uplne na prd vycistil som si vsetky mody a niektore opravil a prekopal nanovo ide vsetko konecne.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

program giants přestal pracovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: program giants přestal pracovat   program giants přestal pracovat EmptyMon May 26, 2014 6:59 am

A nebola nahodou zase dajaka zmena vo formate i3d a tie mapy pozadovali az patch 2.1?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





program giants přestal pracovat Empty
PříspěvekPředmět: Re: program giants přestal pracovat   program giants přestal pracovat Empty

Návrat nahoru Goto down
 
program giants přestal pracovat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Program přestal pracovat
» Program Gians 6.0.2 přestal pracovat
» Program gaints engine 6.0.2 přestal pracovat
» Giants Game Engine prestal pracovať.
» Giant Editor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: