ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Czech map by Coufy

Goto down 
+25
jelito
Peha761
JOHOsvk
radimvrah
venca sedlak
Dawik
mates80
Jerrow
Strecek
bjatskular
Toskoo
jindar-cz-
jkr.kol
ridermann
Vilizanej13
mvavrinec
pata165
bubo122
bodecka321
MartinAce
Bacza
Kadlcik
pipinbob
Martin SK
Mar
29 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
jkr.kol
štamgast 3
štamgast 3



Počet příspěvků : 37
Registrován : 13. 11. 12

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyMon Feb 10, 2014 9:58 pm

V balíkách ne musíš ji vysipat
Návrat nahoru Goto down
jkr.kol
štamgast 3
štamgast 3
jkr.kol


Počet příspěvků : 37
Registrován : 13. 11. 12

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyMon Feb 10, 2014 10:00 pm

A nebo v balíku, ale pak to musíš dát do toho vleku na foukání slámy
Návrat nahoru Goto down
Strecek

Strecek


Počet příspěvků : 4
Registrován : 21. 01. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Czech map by Coufy.   Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyFri Feb 21, 2014 10:49 am

Ahojte všichni. Možná už tady ten dotaz byl, ale momentálně nemám moc času na hledání. Jak je to s hnojem v této mapě. Mám krávy, ale hnůj zůstává stále na nule. A ještě jeden dotaz. Nějak se mi nedaří udělat seno. Poseču trávu, otočím, nařádkuju a když sbírám, tak mám ve vleku trávu. Mám naistalovaný More Realistic mod. Nemá to nějaký vliv? Díky za reakce. Strecek
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyFri Feb 21, 2014 12:21 pm

Pre tvorbu hnoja potrebuješ kravám podstlať slamu, potom sa ti bude tvoriť. Seno získaš iba ak použiješ balíkovač, zberacím vlekom tam budeš mať vždy trávu. Inak z hľadiska kŕmenia je to jedno, či použiješ seno alebo trávu. Do miešacích vozov alebo staníc je to tiež jedno.
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyFri Feb 21, 2014 4:44 pm

https://ls-novinky.forumczech.com/t4559-czech-map-by-coufy  tu to je,ak nemas cas tak ani ja ho nemusim mat. Strecek mas ban 3 dni.  a to len tak na zaciatok ak nemas cas     https://ls-novinky.forumczech.com/t281-pravidla-fora.........         tema presunuta
Návrat nahoru Goto down
Strecek

Strecek


Počet příspěvků : 4
Registrován : 21. 01. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyMon Mar 10, 2014 10:47 am

Omlouvám se  Embarassed , příště budu více hledat. A děkuju za rady.
Návrat nahoru Goto down
bodecka321
štamgast 3
štamgast 3
bodecka321


Počet příspěvků : 36
Registrován : 03. 01. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyThu Mar 13, 2014 6:15 am

Nazdar chalani.vcera som si chcel zahrat tutu mapu a nechcela sa my spustit.Stale my ju len nacitavalo.Hram ju uz asi 2 mesiace a vsetko slapalo bez problemov ale vcera sa my nechcela nacitat.skusil som aj inu mapu ktoru mam v hre a ta sa my spustila bez problemov.Vedel by niekto co by s tym mohlo byt?
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyThu Mar 13, 2014 10:09 am

Řekl bych, že se to špatně uložilo. Už se mi to taky stalo. Zkus vymazat ze savu vehicles.xml (samozřejmě si to zálohuj), to by mohlo pomoct. Přijdeš ale o všechny stroje, siláže, zvířata, hnuj atd. Aspoň uvidíš, jestli za to může save nebo něco jiného, například nějaká změna v zipu mapy, která se tomu nelíbí (pokud si tam něco editoval). A nebo nějaký nový mod?
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyThu Mar 13, 2014 3:40 pm

V prvé řadě se podívej do Log.txt co ti tam háže chybu, a to smaž z mods  Sleep 
Návrat nahoru Goto down
bodecka321
štamgast 3
štamgast 3
bodecka321


Počet příspěvků : 36
Registrován : 03. 01. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyThu Mar 13, 2014 7:37 pm

Ale mne to prestalo ist z nicoho nic.nepridaval som tam ziadne mody ani som nic neupravoval.v nedelu som to normalne vipol a v stredu som to uz nevedel spustit.cez vikend budem mat cas sa na to pozriet tak potom napisem
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyFri Mar 14, 2014 7:35 am

no tak to pusť,..... načti ze save,...... a pokud bude chroupat, tak ho nech, dokud nepadne a nenapíše, že je nějkde chyba, pak to odklikni, zavři,.... a skoukni log.txt,... kde by mělo být v posledním řádku vidět krok, na kterém se to zaseklo,.... popř přímo chyba, pokud tam nebude vepsaná , tak bych to viděl na nějakej nakoplej save
Návrat nahoru Goto down
bodecka321
štamgast 3
štamgast 3
bodecka321


Počet příspěvků : 36
Registrován : 03. 01. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyFri Mar 14, 2014 8:15 pm

Dakujem za rady.uz sa my to podarila spustit.dneska som to zapol a spustilo sa to bez problemov
Návrat nahoru Goto down
mates80

mates80


Počet příspěvků : 3
Registrován : 06. 04. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: czech map by coufy   Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyMon Apr 07, 2014 5:28 pm

kde se odvazi vlna, vejce, mleko???
Návrat nahoru Goto down
mates80

mates80


Počet příspěvků : 3
Registrován : 06. 04. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyWed Apr 09, 2014 12:07 pm

Ahoj farmari. Mliko se odecte kazdou pulnoc, ale vlna od ovci a vejce nemizi a vykup na mape neni, zjistili ste to nekdo?
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyWed Apr 09, 2014 1:36 pm

Výkup vlny je ve třetí vesnici (tuším Vlkov) je tam cedula s nápisem výkup vlny (to myšlení bolí co? Wink )
a vejce nevím, ještě jsem to nezjišťoval.
Návrat nahoru Goto down
mates80

mates80


Počet příspěvků : 3
Registrován : 06. 04. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyWed Apr 09, 2014 5:36 pm

Vejce jsou naproti vykupu vlny, diky za radu.
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2
Dawik


Počet příspěvků : 25
Registrován : 16. 07. 11

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyThu Apr 17, 2014 2:41 pm

na slámu a trávu je tam nějaký triger nebo to sypete prostě na zem za pomoci modu alternative tipping?
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyTue Apr 22, 2014 9:22 am

myslím, že pro slámu a trávu je tam seník ne?
Návrat nahoru Goto down
Dawik
štamgast 2
štamgast 2
Dawik


Počet příspěvků : 25
Registrován : 16. 07. 11

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyTue Apr 22, 2014 9:45 am

seník tam je... jenže když najedu dovnitř nejde mi to vyklopit... používám sběrací vozy co byli ve hře. ne stažené... právě jsem tam popojížděl ale žádnej bod vykládky jsem nenašel...
Návrat nahoru Goto down
venca sedlak
štamgast 2
štamgast 2
venca sedlak


Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 03. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptySun May 04, 2014 3:12 pm

Ahoj a jak se v mapě nabíraj umělí hnojiva
Návrat nahoru Goto down
radimvrah
štamgast 4
štamgast 4
radimvrah


Počet příspěvků : 46
Registrován : 20. 01. 12

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyMon May 26, 2014 9:29 am

Ahoj, na mapě czech map by coufy jsem si chtěl poupravit jednu kolej, která se mi tam moc nelíbí a chtěl jsem posunout zábradlí, ale jak si mi nejde upravit mapa. Jak mám práci v GE uložit? Já dám po nějaké úpravě v GE "save" a hodí mi to chybu a vypne se mi GE, může někdo pomoci? PS: Edit si chci udělat jen pro sebe a jen tyto 2 maličkosti a nebudu ho nikam vydávat, děkuji.
Návrat nahoru Goto down
venca sedlak
štamgast 2
štamgast 2
venca sedlak


Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 03. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyWed May 28, 2014 4:07 am

Přesně tak, mám stejný problém radimvrah. Taky mi to nejde, je to škoda.
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyWed May 28, 2014 6:49 am

Že by byl soubor jen pro čtení? Podle mě stačí odstranit tenhle atribut a mělo by to jít (i u souboru s koncovkou .shapes)...
Samozřejmě pokud tam je, jinak může být chyba někde jinde...
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyWed May 28, 2014 6:54 am

Že by byl soubor jen pro čtení? Podle mě stačí odstranit tenhle atribut a mělo by to jít (i u souboru s koncovkou .shapes)...
Samozřejmě pokud tam je, jinak může být chyba někde jinde...
Návrat nahoru Goto down
radimvrah
štamgast 4
štamgast 4
radimvrah


Počet příspěvků : 46
Registrován : 20. 01. 12

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyWed May 28, 2014 9:19 am

Už jsem přišel jak na to..... Takže pro všechny, co by si rádi upravili mapu Czech map by Coufy.....
Nejdřív si rozbalte klasicky mapu do složky (složka by neměla obsahovat diakritiku <háčky, čárky>) a poté budete mít 2 soubory, které se dají otevřít v GE. První je klasicky "map01" a druhá je "mapka". Na "mapka" klikněte pravým tlačítkem a dejte vlastnosti. Úplně dole jsou 2 možnosti na zaškrtnutí, tak odkškrtněte "jen pro čtení" a "skrytý". Když je odškrtnete, dejte použít a poté OK. Nyní si "mapka" otevřete v GE něco (cokoliv) upravte nebo smažte a dejte uložit. POZOR! Musíte dát "uložit jako" (čili nový soubor i3D), a tento soubor můžete uložit jak chcete, např "mapa". Po uložení odstraňte předchozí soubor "mapka", aby zůstal jen "map01" a váš nový soubor i3D, který jste si právě uložili. Poté si musíte otevřít soubor "SampleModMap", tento soubor má 4kb a nejlépe je dobré si ho otevřít v poznámkovém bloku. Po otevření si najděte řádek: (bez apostrofů) """"""self:loadMap(Utils.getFilename("map/mapa.i3d", self.baseDirectory), true, self.loadMap01Finished, self);
end;""""""
V závorce je ("map/mapa.i3d",...........), tam jak je napsáno "mapa" za tím lomítkem, tak to smažte a napište název vámi nově uložené mapy, kterou jste si dříve uložili. V originálu tam je napsáno mapka a ne mapa (mapa je už mnou upraveno). A to je vše. Dejte uložit a je to! Ještě rada.... Při jakékoliv změně, či úpravě v GE na této mapě, tak pokaždé dejte "uložit jako" a napište stejný název jako té mapy, jako např. ta moje "mapa" a ono se vás to zeptá, že soubor se stejným názvem existuje, zda ho má nahradit, nebo něco podobného, tak dáte ANO, a to je vše.... Nyní můžete editovat tuto mapu.... Smile Přeji příjemnou zábavu, a pokud není někomu něco jasné, obraťte se na mě na mém FB (Radim Rider Vach).
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyWed May 28, 2014 9:57 am

ja mám pre vás jednoduché riešenie rozbalíte mapu tak aby bola v priečinku teda ak chcete žlá zložka s názvom Czech_map_by_Coufy potom na túto zložku kliknete pravým tlačídkom urobíte to aby ste nemali zaškrknutú možnosť len pre čítanie dáte OK a môžete upravovať ja používam GE 5.0.3 a funguje mi to
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyWed May 28, 2014 10:19 am

Smile samozrejme ze to funguje,radil to uz aj Jerrow
Návrat nahoru Goto down
jelito

jelito


Počet příspěvků : 3
Registrován : 08. 02. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyThu May 29, 2014 4:01 pm

Ahoj vsem, potreboval bych malou radu. Neubyva mi u krav silaz a trava. Mix je v pohode, mocka a hnuj pribyva, mliko je taky v pohode. Sice to je jednodussi v tom ze jim vlastne travu a silaz nemusim davat ale radsi si vic maknu aby mi to jelo jak ma Smile
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyTue Jun 03, 2014 11:22 am

Pokiaľ kŕmiš aj zmesou, tak ostatné veci ti ubúdať nebudú. Na 100% výkon im stačí tá zmes. Ubúdať ti budú až sa zmes minie.
Návrat nahoru Goto down
jelito

jelito


Počet příspěvků : 3
Registrován : 08. 02. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptyThu Jun 05, 2014 3:42 pm

Super, dik moc. Vyzkusam to Smile
Návrat nahoru Goto down
vojta.
ModTesters
ModTesters
vojta.


Počet příspěvků : 11
Registrován : 07. 06. 14

Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 EmptySat Jun 07, 2014 8:41 pm

Ahoj, mám problém, už se to tady řešilo ale nevyřešilo.
Ten seník je super věc, navezl jsem tam trávu, teď bych s ní chtěl krmit ale nejde ničím nabrat....
Bylo k tomu napsáno:

jindar-cz- napsal:
co třeba MF lopata na trávu v seníku?

Ale to nechápu  Laughing  může někdo poradit co s tím? vyzkoušel jsem všechny nakladače (originál z hry)

Díky za případnou odpověď Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by Coufy    Czech map by Coufy  - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Czech map by Coufy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Čierne textury v mape
» Czech map by coufy
» Czech map by Coufy v2 LS15
» Czech map by Coufy V2 edit Wolf101
» Czech map by Coufy V2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: