ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Padací lišta z vleku

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
speedymratin

speedymratin


Počet příspěvků : 13
Registrován : 19. 12. 13

Padací lišta z vleku Empty
PříspěvekPředmět: Padací lišta z vleku   Padací lišta z vleku EmptySat Jan 25, 2014 2:01 pm

Potřebuji rady, jak na padací lištu z vleku. Fakt už nevím jak to vyřešit. Mám mod MR a kombajn MR Claas 770. Zkošel jsem vše co jde. Vlek má ovládání -V- UNFOLD a FOLD a s obouma ovládání padá a nedá se lišta uchytit. Dík za rady
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Padací lišta z vleku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padací lišta z vleku   Padací lišta z vleku EmptySat Jan 25, 2014 2:40 pm

Asi tam není vložen kolizní trigger, zkus stáhnout jiný vlek na lištu.
Návrat nahoru Goto down
speedymratin

speedymratin


Počet příspěvků : 13
Registrován : 19. 12. 13

Padací lišta z vleku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padací lišta z vleku   Padací lišta z vleku EmptySun Jan 26, 2014 1:05 am

Zkusil jsem jiný vlek k jinému kombajnu a ten funguje. Je nějaká cesta jak ten originál vlek opravit??? Děkuji
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Padací lišta z vleku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padací lišta z vleku   Padací lišta z vleku EmptyMon Jan 27, 2014 7:14 am

Takto, já ten originální vlek na lištu ani nezkoušel, na Fortšroty je velký a na Claasy malý. Možná by to i šlo, ale vzhledem k množství modů je to zbytečné. ;-)
Návrat nahoru Goto down
speedymratin

speedymratin


Počet příspěvků : 13
Registrován : 19. 12. 13

Padací lišta z vleku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padací lišta z vleku   Padací lišta z vleku EmptyMon Jan 27, 2014 8:03 am

:-) Množství modů je hodně, ale vlek na Claas s lištou 1350 jen tak nenajdeš. Je možné něco ve vleku přepsat? Děkuji

PS: Jsem trochu velkej detajlista a chci mít za kombajnem lištu, která k němu patří.
Návrat nahoru Goto down
Farmarik123456789
Master
Master
Farmarik123456789


Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 11. 13

Padací lišta z vleku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padací lišta z vleku   Padací lišta z vleku EmptyMon Jan 27, 2014 8:50 am

Fuuha kym si ju nedokazeš spravit sam alebo nenajdes na nete. Tych list je hrozne malo ja som tiez jedneho casu hladal a nic kamos ma jednu listu na class lexiona 780TT vymodelovanu len su tam neake chyby v logu zly prevod textur ci co kto by to vedel spravit poslem aj log len musi byt online....... aby mi to poslal PAAAAAA Evil or Very Mad 
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Padací lišta z vleku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padací lišta z vleku   Padací lišta z vleku EmptyMon Jan 27, 2014 11:48 am

Stačí hledat kluci, já mám jak Vario 1350 tak vozík  tohle si myslim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
speedymratin

speedymratin


Počet příspěvků : 13
Registrován : 19. 12. 13

Padací lišta z vleku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padací lišta z vleku   Padací lišta z vleku EmptyMon Jan 27, 2014 12:26 pm

Vleky mam 2, ale ani jeden neudrzi listu.
Návrat nahoru Goto down
speedymratin

speedymratin


Počet příspěvků : 13
Registrován : 19. 12. 13

Padací lišta z vleku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padací lišta z vleku   Padací lišta z vleku EmptyMon Jan 27, 2014 1:27 pm

Je mozne, ze patch 2.1 to opravil? Jeden vlek už funguje. :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Padací lišta z vleku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Padací lišta z vleku   Padací lišta z vleku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Padací lišta z vleku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lišta Pu 380
» Lišta na slunečnici
» Lišta na řezačku JD
» Lišta na vozík
» Lišta na kombajne

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Vleky-
Přejdi na: