ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hagenstedt Modified

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Hagenstedt Modified Empty
PříspěvekPředmět: Hagenstedt Modified   Hagenstedt Modified EmptyWed Feb 05, 2014 6:06 pm

Ahoj,
stáhnul jsem si tuhle mapu ale mám menší problém. Je v ní někde zakódováno že všechny stroje mají ruční brzdu která mi trochu vadí jelikož se ovládá mezerníkem a tudíž se to pere s traktorama které mají i funkci ovládání kurzorem myši která se ovšem mezerníkem zapíná taky tudíž po nasednutí a odbrzdění nemůžu hýbat kamerou. Našel by se někdo kdo by našel co a kde je potřeba vymazat aby ona ruční brzda natrvalo zmizela? V nastavení se mi nic nezobrazuje tudíž nevím jak přepsat funkci ovládání kurzorem na jiné tlačítko což by mi taky stačilo ale lepší by bylo to odstranit úplně.

http://www.modhoster.de/mods/hagenstedt-modified-2013--2

doufám že nějakou dobrou duši neodradí velikost mapy. Díky
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Hagenstedt Modified Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hagenstedt Modified   Hagenstedt Modified EmptyWed Feb 05, 2014 9:03 pm

asi by som začal tým že ak mapa obsahuje stroje tak v samotnej mape je moddesc a tam je nastavenie tlačítok skús pozrieť tam či nenájdeš buď ručnú brzdu alebo prepínanie na ovládanie stroja myškou alebo potom v priečinku FarminfSimulator2013 je xml súbor s názvom inputBinding tak aj tam by som sa skúsil pozrieť ale to je rada taká že možno pomôže možno nie ale lepšie ako nič
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Hagenstedt Modified Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hagenstedt Modified   Hagenstedt Modified EmptyThu Feb 06, 2014 5:55 pm

Ahoj. Hraji tuto mapu také. Jednoduše jsem si ruční brzdu v nastavení nastavil na num:enter a je to. To samé si můžeš změnit taky: Jinak tato mapa je opravdu super.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Hagenstedt Modified Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hagenstedt Modified   Hagenstedt Modified EmptyThu Feb 06, 2014 7:14 pm

jj mapa je fakt vymazlená, Já mám bohužel nějaký problém protože se mi právě v nastavení nic nezobrazuje a hledat mezi těmi mody jeden který to způsobuje je fakt na hodně dlouho. Každopádně jsem to už tak trochu vyřešil. Stačí zmáčknout SPACE a NUM DELETE najednou a ono se to vyruší tak že to sice traktor odbrzdí ale kurzor nenaskočí tudíž je to OK. Kurzor při zatáhnuté ručce už mi nevadí. Každopádně na téhle mapě ale postrádám vyrovnávání stroje po spuštění pomocníka což je docela dobrá vychytávka v téhle verzi ale v mapě je to zrušeno tak se musím řídit kompasem.
Návrat nahoru Goto down
Bohumil27
štamgast 6
štamgast 6
Bohumil27


Počet příspěvků : 86
Registrován : 03. 09. 11

Hagenstedt Modified Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hagenstedt Modified   Hagenstedt Modified EmptyThu Feb 06, 2014 7:52 pm

To máš pravdu, já jedu ručně a na konci pole zapnu pomocníka. Nevýhoda ovšem je ta,že když jedu sám, tak ubývá osivo a to dost rychle. Ale to se dá pohlídat.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Hagenstedt Modified Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hagenstedt Modified   Hagenstedt Modified EmptyFri Feb 07, 2014 8:38 am

Tak osivo se určitě dá zredukovat přímo u sečky v .xml aby tak rychle neubývalo. Na to jak dobrá mapa to je se tam hodně věcí nehodí ale to je subjektivní názor.

Jinak jsem se chtěl zeptat jak to máš s BGA. Siláž mi tam sice jde vysypat ale žádné peníze nepřibudou. Jak to máš ty?

Jěště jsem se chtěl zeptat jesti jsi tuhle mapu zkoušel otevřít v GE? Chtěl jsem si tam zrušit světla které mi to v noci dost sekají ale nejde mi to otevřít. Vždycky než se to načte úplně tak mi to spadne.

Jakou hraješ verzi? Mě nejde rozjet vyšší než 3.2.5 když nainstaluju vyšší tak mi hra u načítání vždycky spadne a LOG vypíše tolik chyb že by to vydalo na 2 knížky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hagenstedt Modified Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hagenstedt Modified   Hagenstedt Modified Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hagenstedt Modified
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» JZD HAGENSTEDT
» Bank of Hagenstedt

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: