ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silo na slámu,seno a trávu

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyTue Feb 11, 2014 2:46 pm

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat jestli náhodou někdo nevíte o nějakém módu, který bych pouze vložil do mods, který by simuloval silo do kterého bych mohl dát trávu,seno, slámu, a poté bych pod výpusť zajel s vlekem a zase bych si to nabral, něco jako je na plodiny.
Tipping používat nechci, nelíbí se mi.
Pár módů jsem si sice našel, ale všechno je pouze přes GE a ten bohužel používat neumím.

Všem děkuji za pomoc a rady.
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyWed Feb 12, 2014 5:18 pm

Ahoj,měl bych pro tebe radu.Pokud používáš placeablesilo,pokračuj podle návodu,pokud ne tak si ho stáhni.Extrahuj soubor a pokud ho používáš tak si složku pojmenuj na placeablesilo2.V notepadu si otevři placeablesilo.xml a tam máš plodiny které smažeš a napíšeš tam wheat_windrow barley_windrow grass dry_Grass.Ulož to a zavři.Potom si otevři i3d a jak jsou trigery na nasypání,tak tam to taky připiš.Co je wheat a barley tam si nech ty obrázky a maize a rape smaž.Ulož a zavři.Zazipuj a dej do mods.Je to jednoduché a funguje to bezvadně.Pokud to nechceš dávat do zběracího vozu ale do vleku,musíš si nějaký najít na netu.Pokud je to pro tebe španělská vesnice a nikdo Ti neporadí jinou věc,tak počkej do zítra a já to dám na ulož to.Dnes již končím a budu tu zítra odpoledne.


Naposledy upravil Rumcajs dne Tue Feb 18, 2014 7:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyWed Feb 12, 2014 6:04 pm

Ahoj,

díky za pomoc, ale jakmile jsem to ve hře koupil a vložil tak když k tomu dojdu tak se sekne celá hra. A trochu jsem nepochopil kde najdu počet tun, které mám uložené, v ipadu ve statistikách se nic nezobrazilo.
A ještě jak jde poznat co je kde uložené? Kam mám najet s vozem pro tu danou věc kterou potřebuji vybrat a znovu naložit.
Každopádně ještě jednou díky za snahu pomoci.
Návrat nahoru Goto down
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyThu Feb 13, 2014 6:09 am

tím dojdu jsem myslel pěšky, v autě se na to dá zajet :-)
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyThu Feb 13, 2014 6:15 pm

Proc se to sekne to nevim,to by mne zajimalo.A tam co zustala ikona psenice a jecmene je slama psenice a jecmene.Potom je trava a pak seno.Ja tam ikony nedal,protoze je momentalne nemam.Ja se na to jeste kouknu a pak napisu,ale az zitra nebo o vikendu.Pisu jak na mobilu,ale koupil jsem si dnes tablet a asi tu nejde diakritika.
Návrat nahoru Goto down
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyThu Feb 13, 2014 6:44 pm

Určitě počkám až to bude dodělené, myslím, že se ti to povede a nakonec z toho bude pěkný mod. Ještě jak to vypadá s tím kde najdu množství, které tam mám uložené? V PDA jsem to nějak nemohl najít.
Díky za pomoc, vážím si toho.
Návrat nahoru Goto down
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyFri Feb 14, 2014 4:12 pm

Ještě jsem našel jednu závadu, když tak chci vysypat seno tak mě to napíše, trávu zde nepřijímáme...
Návrat nahoru Goto down
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyMon Feb 17, 2014 4:39 pm

Tak Rumcajsi, jak to vypadá, našel jsi závadu?
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyTue Feb 18, 2014 6:29 pm

Našel trávu to nebere,protože sběrací vozy nemají v sobě seno.Takže musíš do něj vepsat seno a pak to půjde.V tom silu jsem to přepsal na dryGrass_windrow,a do sběráku a do vleků jsem to taky vepsal.Už to jde vysypat bez problému.Já hraji jen když mám chvilku tak pak to vyzkouším kompletně,protože něco mi říká,že z vleku to nikde nevysypu.Leda že by se to upravilo v mapě,aby šlo seno vyklápět.Víc povím až to vyzkouším.Na tom silu mi chybí jen ty cedulky kde je tráva a kde seno.Hlavně nečekej ode mě zázraky já upravím jen lehčí módy do těžších se raději nepustím.
Návrat nahoru Goto down
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyTue Feb 18, 2014 6:44 pm

V pohodě, budu rád za jakoukoli pomoc. Teď mám koupeno asi 12 sběracích vozů abych měl zásoby, to silo by mě hodně pomohlo.
Ještě si počkám na výsledek, pak prosím dej link a ještě, kde upravím ten vůz?
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyTue Feb 18, 2014 7:31 pm

Pokud používáš winrar nebo podobný program,tak ten sběrací vůz rozbal.Pak v té složce najdi xml toho sběráku a otevři v notepadu.Pak tam najdi řádek s plodinami,budou tam napsány tyto-grass wheat_windrow barley_windrow.Za barley_windrow dej mezeru a napiš tam drygrass dryGrass_windrow grass_windrow.Ulož to zabal a dej zpět do módů a nahraď.Pokud máš origo sběráky,tak ty neupravuj.Stáhni si nějaký.
Návrat nahoru Goto down
nicon
štamgast 3
štamgast 3
nicon


Počet příspěvků : 44
Registrován : 22. 07. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyTue Feb 18, 2014 8:20 pm

obávám se, že je tam toho trochu víc, používám tento sběrací vůz:

http://uloz.to/xPioE9UV/artmechanictx550gdplus-vx6-zip
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu EmptyTue Feb 18, 2014 9:23 pm

Tak poznatky mám takové,že vše jde jak má,seno jde dát do krmného vozu i do vleku.Pokud používáš alternativetipping tak to jde z vleku vysypat na zem,a jde to i nakládat.Ze sběráku ne(aspoň mě ne).Co se týče PDA tam to není nastavené,a já se do toho nepouštím.Možná to někdy zkusím.Ale v origo placeablesilo,když si stoupneš na vykládku,tak to ukáže kolik tam čeho je.U téhle předělávky se mi pajdulák sekne a nehne se.Musím pak skočit do traktoru abych mohl hrát.Později to zkusím doladit.Teď Ti pošlu odkaz na toto silo a na ten sběrák,a až doladím to silo dám Ti vědět.Zatím hraj s tímhle.Moc času nemívám,ale zkusím to udělat co nejdříve,alespoň bez těch obrázků.

Tady jsou ty odkazy

http://uloz.to/x95khxcy/placeablesilos2-zip

http://uloz.to/xMEhFLPh/artmechanictx550gdplus-vx6-zip
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silo na slámu,seno a trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silo na slámu,seno a trávu   Silo na slámu,seno a trávu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Silo na slámu,seno a trávu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přístřešek na trávu, slámu, siláž a směs
» přistřešek pro slamu,travu,pici,směs
» Bunker Silo
» Mlato silo
» Umistitelný silo na hnůj

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: