ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ZD Brodek

Goto down 
+11
bubak
laza
misk
tony77
JOHOsvk
Peha761
Jerryp
ridermann
milda2
cejkva2
jindar-cz-
15 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyMon Mar 03, 2014 8:39 am

Takže milí kolchozníci,...........

Osobně mě došla trpělivost okolo toho, co se v tomto tématu řešilo poslední týden!
(většina lidí zná můj názor na Tondu a jedo edity , osobně se mě to taky týká , ale čeho je moc, toho je moc)

Vymazal jsem původní téma,.... založil nové a podotýkám že proto, aby se zde řešily dotazy ke hře a ne konflikty o tom, co , kdo, kde a jak ukradl, jak editoval, za kolik prodal, apod..........

Jednou si tu mapu lidi nějak obstarali a chtějí poradit , tak jim to dopřejme.

Prezentaci modů od kohokoli si prosím v souladu s pravidly, vkládat do správného tématu

A prosím,.... aspoň zde přestaňme řešit to, či ono, jednou prostě každý dělá to co umí,.....  tak to přijměte, nebo si to řešte jinde.

Děkuji za lidi, kteří zde hledají odpovědi na své otázky.......


PROSÍM UŠETŘETE SI KOMMENTY CHARAKTRU SUPER, DÍKY, PECKA, BOMBA, DEMENTI, A POD....... NEDĚKUJTE NIKOMU ZA JEHO DEMENCI A POD, JINAK SE VRÁTÍME TAM, KDE JSME BYLI.

VKLÁDEJTE VÝHRADNĚ PŘÍSPĚVKY TÝKAJÍCÍ SE KONKRÉTNĚ MAPY!!!!
Návrat nahoru Goto down
cejkva2

cejkva2


Počet příspěvků : 1
Registrován : 25. 02. 14

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyTue Mar 04, 2014 8:13 pm

zdravím chci se zeptat jak mám obhospodařovat pole abych mněl co největší výnos Děkuji
Návrat nahoru Goto down
milda2
štamgast 1
štamgast 1
milda2


Počet příspěvků : 23
Registrován : 19. 12. 13

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyWed Mar 05, 2014 6:04 am

Musíš to pole buď pohnojit hnojem který získáš podestýláním slámou nebo močůvkou od prasat,krav a z BGA a v poslední řadě postřikem,ale ten musíš kupovat.když toto uděláš,tak budeš mít výnosnost o 50% větší.
Návrat nahoru Goto down
ridermann
štamgast 2
štamgast 2
ridermann


Počet příspěvků : 27
Registrován : 26. 12. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySun Mar 16, 2014 3:38 pm

čus
nudil sem se tak sem vytvořil malé schématko pro Brodek v2, snad to někomu pomůže

ZD Brodek X0wb3d

plná velikost v jpg http://uloz.to/xWfDe9U9/brodek-v2-schema-jpg
plná velikost v pdf http://uloz.to/xGMepPQT/brodek-v2-schema-pdf
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyMon Mar 17, 2014 1:30 am

To jen při pohledu se člověk zpotí co vše musí rozjet aby to vše makalo.  Very Happy 
A ne tak ještě ve hře.  smich 

A to když si vemete že ve v2 máš všechny ty míchárny a zvířata hned k dispozici a že ve v3 si musíš vše koupit, tak to je teprve nářez kolem toho všeho lítat. smich
Návrat nahoru Goto down
Jerryp

Jerryp


Počet příspěvků : 3
Registrován : 07. 11. 12

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyThu Apr 24, 2014 6:14 am

Ahoj,
chci se zeptat jestli máte log ze hry v pořádku u této mapy. Píše mi to chyby :-(
Tu je log na uloz.to

jinak jsem odstranil všechny mody, vymazal shader_cache a inputbinding.xml ve hře v možnostech jsem dal rozložení klávesnice standardní založil new mapu uložil odešel --> vše v pořádku log čistý

pak jsem tam dal ZD Brodek v2 s DLC spustil, new map brodek, uložil, vylez a teď vidíte ten log

tak se chci zeptat co s tím?
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyThu Apr 24, 2014 11:04 am

Ahoj.No co s tym? Chyba totiz nieje v mape-doba od jej vydania priniesla zmeny .Warning: 3D stereo sound files je vec,ktora je sposobena poslednym patchom 2.1 https://ls-novinky.forumczech.com/t4778-sound-vs-patch-21 Pridam moj sukromny nazor-netreba sa hned vrhat za kazdou blbostou,ktoru vyda giants.Vela veci roznymi patchmi pokazili-napr.aj dalsie co tam mas:Warning: Missing l10n for button  je hlasenie,ktore zacalo az po vydani patch 2.0 a je to iba upozornenie,ze nemas v moddesc zapisanu napovedu(nezobrazi ti ju v okne v hre ked das F1)pre urcitu funkciu ci stroj,ktory je uvedeny za touto hlaskou.
Zaver:Warning: Missing l10n for button je neskodne upozornenie. Zvuky si mozes upravit podla odkazu.Obe veci su len upozornenim a nemaju vplyv na hru.Problemom by boli errory alebo uvs chyby,ktore v tejto mape ani DLC nenajdes.Mapa a stroje boli testovane aj v MP bez akychkolvek chyb.
Návrat nahoru Goto down
Jerryp

Jerryp


Počet příspěvků : 3
Registrován : 07. 11. 12

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyThu Apr 24, 2014 9:04 pm

děkuji za vysvětlení, aspoň vím co v logu může být do snesitelné hranice hraní :-D
možná někdy se v tom pohrabu a nebo radši ne :-D
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyThu Apr 24, 2014 10:54 pm

Ako pisem,problemom su errory a uvs.co sa tyka patchu,radsej si pockaj na finalnu verziu,nez na tu ciastocnu.ja som napr.teraz vydal mapu,ktoru som robil pre patch 1.4
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyFri Apr 25, 2014 10:50 am

jestli mohu svůj názor na věc,..... k těm patchům,..... ty patche nedělají chyby, jen ´pravy hry , a to, že hra od nového patche vypisuje, že nepodporuje steredoundy, neznamená přeci, že je chybný patch, ale znamená to, že to pouze v logu nově vypisuje i tento nedostatek , nebo nekompatibilitu obsažené v módu Wink ..... to samé s tím <l10n> , to není chyba patche, že to vypisuje, ale pouze update hry, aby todle hlídala, že to tam není v těch modech, ve kterých by to standartně mělo být Wink , takže v podstatě bych nezatracoval hned update hry, ale spíš bych si z něj bral malinko poučení,... nicméně, pravda je, že opravdový problém jsou ony výše uvedené errory ,..... warningy není nutné řešit tak radikálně Wink
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyFri Apr 25, 2014 11:30 am

S tym sa da suhlasit.V podstate ja som to pisal pod dojmom z toho,ako vydavali kazdy tyzden inu verziu patch 2. To co som napisal som myslel tak,ze castymi patchmi zblbnu ludi,ktori tuto hru IBA hraju.Pretoze obe spominane hlasky su hlavne informaciou pre tvorcu modu.Hra fakci rovnako,ako isla pred tymito hlaskami-to som tym chcel povedat.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyFri Apr 25, 2014 11:33 am

z toho vyplýva že pokiaľ ten patch nie je pre hranie hry nutný netreba ho inštalovať ja sa riadím tým že nie všetko nové môže byť aj dobré a hlavne sa treba vyvarovať inštalovaniu beta patchov
Návrat nahoru Goto down
tony77

tony77


Počet příspěvků : 9
Registrován : 26. 12. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySat May 10, 2014 7:26 am

Zdravím. Chtěl bych se zeptat.
Chtěl bych něco upravit v mapě ZD Brodek přes GE, ale jakmile provedu jakoukoliv změnu, GE uložím, spustím hru a při načítáné téhle mapy mi hra spadne.

Zjistil jsem, že ve složkách = > vlastnosti - je zaškrtnuto skrytý. Když jse ho odškrtnul tak ani to nepomohlo.
Údajně se dá vyřešit tím, že v GE jakékoliv budovy ( v mém případě nesmyslně postavené větrné elektrárny v poli ) lze vypnout, jen nevím, jak a kde se to dělá. Prosím o radu.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySat May 10, 2014 9:19 pm

ja s editovaním tejto mapy nemám žiaden problém GE mám 5.0.3 priečinky v zd brodek čo boli skryté mám odkryté len viem že tam bolo ešte jedna vec aby ti šlo ukladať zmeny v mape len si neviem spomenúť čo to bolo
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySun May 11, 2014 6:29 am

tony77 V reale su na poliach tiez prekazky.Keby ludia neboli taki nevdacni a kriticki,mohli sme mat V3,kde sa daju tie vrtule kupit a stanu sa prejazdnymi(nezasekne sa na nich stroj).Koli niektorym inteligentom je ale uz vsetko iba VIP.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySun May 11, 2014 11:21 am

Peha má pravdu ale je to vec názoru podľa mňa časom by to aj tak bolo VIP či už s kritikou alebo bez kritiky záleží len na tom ako sa k tomu všetkému postaví samotný tvorca. Postavil sa k tomu tak ako uznal za vhodné treba to rešpektovať však život ide ďalej. A apropo veterné elektrárne ja osobne v každej mape ktorú som hral som ich všetky dal preč, to či prekážali bola jedná vec no mne osobne sa to vôbec v mape nepáči ja to také nevkusné monštrum v mape buď som to dal preč alebo presunul na okraj mapy kde to tak moc nebolo na oči ale ako hovorím je to vec názoru a aj keby sa dali kúpiť ako to je v ZD Brodek v3 tak aj tak by som ich dal preč lebo sa i to tam jednoducho nepáči
Návrat nahoru Goto down
misk
štamgast 3
štamgast 3
misk


Počet příspěvků : 39
Registrován : 14. 08. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyMon May 12, 2014 4:23 pm

Kde se dá stáhnout mapa?...měl jsem ji,hrál jsem ji,začínal jsem na ní 4krát od nuly,lepší mapu jsem nenašel.omylem jsem ji vymazal a ted si ji hcu stáhnout a na origo stránkách LS je odkaz na ulož to a chce to heslo
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyMon May 12, 2014 4:31 pm

misk: A jakou myslíš v1 nebo v2 nebo v3 nebo v4, poslední dvě jsou V.I.P. jinak v2 je tady http://uloz.to/xQsiiDXu/zdbrodek-v2-pack-rar
Návrat nahoru Goto down
misk
štamgast 3
štamgast 3
misk


Počet příspěvků : 39
Registrován : 14. 08. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyMon May 12, 2014 4:43 pm

Díky.Co je ve 3,4 jiného oproti jedničce? VIP jsou asi kvůli lidem,kterí něco dokázali a nic po nich nezůstává.
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyMon May 12, 2014 4:47 pm

misk: Napiš mi do soukromé správy dám ti odkaz kde se na rozdíly můžeš podívat
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyTue Jun 03, 2014 3:48 pm

Jak tak kolikrát sleduji tady ty komentáře hráčů, tak bych je chtěl vidět jestli by dokázali zahrát tuto hru, tak jak Tonda CZ v tomto videu.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyFri Jun 27, 2014 7:25 am

Tak tato sečka by se asi hodně lidem hodila.

A nejen ta sečka. Very Happy

Návrat nahoru Goto down
bubak
štamgast 1
štamgast 1
bubak


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 07. 12

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySat Jun 28, 2014 3:50 pm

No zdar pěkně kýčovité reál jak prase velikost modelů šílenost
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySat Jun 28, 2014 4:35 pm

podľa mňa veľkosť Tondových modelov je taká akurát mierka 1:1 je podľa mňa nezmysel ale to je len môj osobný názor stroje v mierke 1:1 vyzerajú komicky teda aspoň podaktoré lebo niektorým strojom tá mierka 1:1 vôvec nesedí
Návrat nahoru Goto down
bubak
štamgast 1
štamgast 1
bubak


Počet příspěvků : 15
Registrován : 17. 07. 12

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySat Jun 28, 2014 5:08 pm

Tak jaká je asi nejlepší velikost dle tebe traktor velikost krabičky od zápalek a zatím místo vleku karton cigaret jestli to tak chápu
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySat Jun 28, 2014 9:18 pm

nejdem sa tu hádať s niekym kto nevie čítať hore som ti napísal že Tonda čo má stroje napríklad jeho liazky a tatrovky tak tá veľkosť mi vyhovuje niečo v tom zmysle zahraj si s tým a uvidíš ja rozmery tých strojov neviem keď to chceš vedieť v GE si aktivuj pravítko a pomeraj si to
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySat Jun 28, 2014 11:28 pm

bubak napsal:
No zdar pěkně kýčovité reál jak prase velikost modelů šílenost

Seš trapný. Vždy se najde nějaký trapasák co si vymyslí nějakou blbost. Nutí tě snad někdo stím hrát?

Ty si hraj třeba s angličákama ve hře ale už by vám mohlo dojít že ne všichni budou skákat jak vy si myslíte.

Neboj, dobře vím kdo jsi a odkud jsi. Že tyto kecy ti žerou u tebe na foru, tak tady na to není nikdo zvědavý.
Návrat nahoru Goto down
Puntanela

Puntanela


Počet příspěvků : 2
Registrován : 28. 06. 14

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySun Jul 13, 2014 6:19 pm

Ahoj.
Nejde mi naložit mláto do toho žlutého vozíku. Nevíte jak ho tam dostanu?
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptySun Jul 13, 2014 6:22 pm

žltá tatra a k nej žltý príves nakladač a ideš mne to fungovalo keď som to hral
Návrat nahoru Goto down
Lajsik
štamgast 1
štamgast 1
Lajsik


Počet příspěvků : 18
Registrován : 10. 08. 11

ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek EmptyMon Aug 04, 2014 2:40 pm

Ahoj mám problém s mapou stáhl sem ZD Brodek 2 když to chci naistalovat tak mám jen holou složku bez ničeho s ikonkou exploreru. Jinak sem hrál ZD Brodek dobrá mapa odešel my počítač tak sem to měl pěkně rozehraný. Teť mám noťas výkonější a problém s mapou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ZD Brodek Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZD Brodek   ZD Brodek Empty

Návrat nahoru Goto down
 
ZD Brodek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ZD Brodek
» zd BRODEK problemy pri spuštany
» Hledam hrače na mapu zd brodek

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: