ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Skleníky - hnůj

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Menfis
štamgast 3
štamgast 3
Menfis


Počet příspěvků : 35
Registrován : 16. 03. 14

Skleníky - hnůj Empty
PříspěvekPředmět: Skleníky - hnůj   Skleníky - hnůj EmptyMon Mar 17, 2014 10:36 pm

Ahoj prosím mám takovej dotaz. Jak se dá ke skleníkům vozit hnůj? Teď ho vozím tím traktorem s radlící na píci+hnůj (3000l) a přijde mi to strašně neefektivní. Existuje prosím nějaký mod nebo vlek na který bych si hnůj naložil a odvezl ke skleníkům a poté buď rovnou s vlekem zajel ke skleníku a R naplnil skleník. Nebo si hnůj vysypal na pole ke skleníkům a poté aspoň aby to bylo blíž naložil čelním nakladačem? Hru mám až na pár Zetorů a jiných traktorů origo a jiný způsob než jezdit čelním nakladačem od krav mi nefungoval. díky za jakoukoliv radu lidi.
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

Skleníky - hnůj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skleníky - hnůj   Skleníky - hnůj EmptyTue Mar 18, 2014 2:02 pm

Ahoj, tiež som to skúšal rôznymi vlekmi, ale žiadny som nenašiel, z ktorého by to fungovalo. Ja som postavil skleníky blízko zdroja hnoja a mám to ošetrené nakladačom. Ak ich máš ďalej potom to riešenie s vysipaním hnoja niedke pri skleníkoch by malo fungovať tiež. Stiahni si mod "alternativetipping" na vytváranie kôp kdekoľvek v mape a pôjde ti to.
Návrat nahoru Goto down
Menfis
štamgast 3
štamgast 3
Menfis


Počet příspěvků : 35
Registrován : 16. 03. 14

Skleníky - hnůj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skleníky - hnůj   Skleníky - hnůj EmptyTue Mar 18, 2014 3:20 pm

No je to sice ten horší způsob ale aspon nebudu muset jezdit jak blbec tak daleko. Mám skleníky na poli 30 takže žádnej děs ale stejně to ježdění sem tam zabere dost času. Kdyb někdo měl odpověd i na ten druhý způsob budu jen rád, díky moc bubo.

hmm ten alternativetipping bude trosku orisek jak tak koukamn a manual, no snad to zvladnu.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Skleníky - hnůj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skleníky - hnůj   Skleníky - hnůj EmptyTue Mar 18, 2014 7:36 pm

na tom nieje nic zloziteho.Vlozis do mods a potom len sypes tam kde potrebujes
Návrat nahoru Goto down
Menfis
štamgast 3
štamgast 3
Menfis


Počet příspěvků : 35
Registrován : 16. 03. 14

Skleníky - hnůj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skleníky - hnůj   Skleníky - hnůj EmptyTue Mar 18, 2014 9:22 pm

J takhle dělam všechny mody. Jen v tom návodu psali něco o editace souborů. No tak mě to zmátlo. Dík vyzkouším. A na nakládání pšenice a jiných obilovin ze zeme budu potrebovat specialni radlici? nebo to vezme ta lopata z celního nakladece v orogo hre?
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

Skleníky - hnůj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skleníky - hnůj   Skleníky - hnůj EmptyWed Mar 19, 2014 9:45 am

Tá v origo je len na siláž a hnoj (aspoň si myslím). Na obiloviny určite nie, to si musíš nájsť ktorá vie multifruit. Alebo celý nový nakladač multifruit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Skleníky - hnůj Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skleníky - hnůj   Skleníky - hnůj Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Skleníky - hnůj
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» skleníky
» skleníky
» Hledám skleníky
» voda pro skleníky
» Hnuj

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: