ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ZZZ autotraktor

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Dawik
štamgast 2
štamgast 2
Dawik


Počet příspěvků : 25
Registrován : 16. 07. 11

ZZZ autotraktor Empty
PříspěvekPředmět: ZZZ autotraktor   ZZZ autotraktor EmptyMon Apr 14, 2014 4:01 pm

Zdravim, používá někdo tento mod?? Mohl by mi vysvětlit jak funguje?? jsem z toho nějaký zmatený...
Návrat nahoru Goto down
milda2
štamgast 1
štamgast 1
milda2


Počet příspěvků : 23
Registrován : 19. 12. 13

ZZZ autotraktor Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZZ autotraktor   ZZZ autotraktor EmptyTue Apr 15, 2014 7:05 am

Hmm,tak to já taky.Pustil jsem ho na pole a pochvíli jsem se k němu vrátil a jezdil úplně na jiném poli. omg 
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

ZZZ autotraktor Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZZ autotraktor   ZZZ autotraktor EmptyWed Apr 16, 2014 1:03 pm

hoši jste jen pohodlní.na youtube je milion videii jak používat tenhle mod.Ale ono je jednodušší napsat já to neumím a čekat až vám to někde na foru někdo polopatisticky vysvětlí.Proto doporučím najeďte na youtube napište název modu a pak jen sledujte instruktážní video
Návrat nahoru Goto down
milda2
štamgast 1
štamgast 1
milda2


Počet příspěvků : 23
Registrován : 19. 12. 13

ZZZ autotraktor Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZZ autotraktor   ZZZ autotraktor EmptyThu Apr 17, 2014 6:15 am

Díky za radu,ale bohužel anglicky neumim.
Včera jsem zkoušel novou verzi V 1.31 a ta už mi fungovala dobře,tak jí zkus.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ZZZ autotraktor Empty
PříspěvekPředmět: Re: ZZZ autotraktor   ZZZ autotraktor Empty

Návrat nahoru Goto down
 
ZZZ autotraktor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: