ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Czech map by coufy v GE

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
venca sedlak
štamgast 2
štamgast 2
venca sedlak


Počet příspěvků : 29
Registrován : 14. 03. 14

Czech map by coufy v GE Empty
PříspěvekPředmět: Czech map by coufy v GE   Czech map by coufy v GE EmptySat May 10, 2014 6:47 pm

Ahoj neví někdo proč mi nejde v GE uložit czech map by coufy.(Giants editor přestal pracovat)- jen při uložení. Dík
Návrat nahoru Goto down
tukelita123
štamgast 1
štamgast 1
tukelita123


Počet příspěvků : 18
Registrován : 09. 10. 13

Czech map by coufy v GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by coufy v GE   Czech map by coufy v GE EmptySat Jun 07, 2014 11:52 am

nevím to dela i mne tak nevim poradte nekdo napište to tu když víte moc nam to pomuze. Díky!
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Czech map by coufy v GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by coufy v GE   Czech map by coufy v GE EmptySat Jun 07, 2014 1:21 pm

mne to normálne ide treba urobiť toto:

1. po rozbalení pravým tlačídlom na rozbalenú zložku úplne dolu zaškrknúť skrytý tak aby sa skryli aj aj podzložky a súbory a dať použíť a hneď následne odškrknúť aby ste nemali ani jednu zložku skrytú ja to robím preto tak aby som nemusel prehľadávať všetky zložky ktoré sú skryté takto to urobím naraz
2. hneď nad skrýť máte zaškrknuté iba pre čítanie tak to pred úpravou nesmie byť začkrknuté tak to odškrknite a dajte použíť a ok potom môžete upravovať ja používam GE 5.0.3 myslím že aj mapa je robená v tomto GE
3. už to tu bolo niekoľko krát riešené treba hľadať na fóre
4. ak ste niečomu nepochopili ja za to nemôžem ale rád pomôžem ak budem vedieť
Návrat nahoru Goto down
Dan1

Dan1


Počet příspěvků : 3
Registrován : 15. 07. 14

Czech map by coufy v GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by coufy v GE   Czech map by coufy v GE EmptyTue Sep 09, 2014 6:24 pm

Čau lidi mam dotaz když si chci něco upravit na czech map by coufy tak mi nejde extrahovat nevíte co s tí?? Předem díky za odpověd.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Czech map by coufy v GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Czech map by coufy v GE   Czech map by coufy v GE Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Czech map by coufy v GE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Čierne textury v mape
» Czech map by coufy
» Czech map by Coufy
» Czech map by Coufy V2
» Czech map by Coufy v2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: