ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 GPS mod

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

GPS mod Empty
PříspěvekPředmět: GPS mod   GPS mod EmptyFri May 16, 2014 9:33 am

Zdravím, mohl by mi prosím vás někdo vysvětlit jak funguje GPS mod? Myslel jsem že mi to trochu usnadní práci na poli, ale zatím tomu nějak nerozumim.
Příklad: Když sklízim obilí tak mi kombajt pořád kousek po kousku samovolně zatáčí do strany a já ho musím neustále šipkama usměrňovat. Doufal jsem, že by mi s tímhle mohl ten GPS mod pomoct, nebo se mýlim? Díky za rady
Návrat nahoru Goto down
013zbyněk
štamgast 3
štamgast 3
013zbyněk


Počet příspěvků : 35
Registrován : 14. 12. 13

GPS mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: GPS mod   GPS mod EmptyFri May 16, 2014 12:40 pm

To ti pomuze a uz se to tady resilo jak se nastavuje. jeto v teto sekci l. Procti si temata a na youtube jsou nejaka videa.
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

GPS mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: GPS mod   GPS mod EmptyFri May 16, 2014 1:23 pm

013zbyněk napsal:
To ti pomuze a uz se to tady resilo jak se nastavuje. jeto v teto sekci l. Procti si temata a na youtube jsou nejaka videa.

Zkoušel jsem to tu vyhledávat ale nic mi to nenašlo. Možná jsem hledal špatná slova. A ručně jsem tuto sekci neprocházel tak soráč. Projdu to tu a snad něco najdu. dík
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





GPS mod Empty
PříspěvekPředmět: Re: GPS mod   GPS mod Empty

Návrat nahoru Goto down
 
GPS mod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: