ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vlek - cisterna na postřik

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
vojta.
ModTesters
ModTesters
vojta.


Počet příspěvků : 11
Registrován : 07. 06. 14

Vlek - cisterna na postřik Empty
PříspěvekPředmět: Vlek - cisterna na postřik   Vlek - cisterna na postřik EmptyFri Jun 13, 2014 2:32 pm

Ahoj,
nenašel jsem zde podobné téma, ani to co potřebuju. Víte někdo o nějakém vleku za traktor, ze kterého se dá plnit postřikovač? na webu sice něco je, ale jsou to spíše ty multifunkční vleky (osivo, postřik, nafta, wapka)

Návrat nahoru Goto down
AHA

AHA


Počet příspěvků : 14
Registrován : 14. 08. 14

Vlek - cisterna na postřik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlek - cisterna na postřik   Vlek - cisterna na postřik EmptyFri Jan 30, 2015 2:06 pm

Nazdar mám tuto cisternu Fortschritt_HTS_100_27 a neda sa mi nou doplniť tento postrekovač Unia_Pilmet_Rex2518 je nato neaky mod či ako ho mám doplniť???
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Vlek - cisterna na postřik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlek - cisterna na postřik   Vlek - cisterna na postřik EmptySun Feb 01, 2015 6:56 pm

Neviem presne ale typujem, ze tam bude treba nejaky triger na doplnanie. Skus pozriet vlek na palivo a nejak podla neho.
Návrat nahoru Goto down
DEFEKT

DEFEKT


Počet příspěvků : 1
Registrován : 13. 09. 14

Vlek - cisterna na postřik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlek - cisterna na postřik   Vlek - cisterna na postřik EmptyTue Apr 21, 2015 6:42 am

Nemá niekto návod alebo vie niekto poradiť ako to prerobiť aby šlo fekalom doplniť postrekovač.
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

Vlek - cisterna na postřik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlek - cisterna na postřik   Vlek - cisterna na postřik EmptyTue Apr 21, 2015 12:15 pm

Ahoj
Do fekálu je potřeba dopsat fertilizer,potom přijedeš k postřikovači a doplníš.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vlek - cisterna na postřik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vlek - cisterna na postřik   Vlek - cisterna na postřik Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vlek - cisterna na postřik
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Baliký odletia z vleku po zapnutí hry
» cisterna na fekalie
» Postřik
» Hnojení a postřik
» Postřik nebo hnojení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Vleky-
Přejdi na: