ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Karlik

Karlik


Počet příspěvků : 12
Registrován : 02. 08. 13

Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online? Empty
PříspěvekPředmět: Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online?   Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online? EmptyWed Jul 23, 2014 5:46 pm

Chtěl bych se zeptat jestli, když stáhnu crack do originální hry, tak budu moc bez CD hrát online? hraji na ntb a tahat všude s sebou CD je otravné a navíc se mi ho podařilo ztratit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online?   Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online? EmptyWed Jul 23, 2014 6:07 pm

naco crack???stiahni si iso obraz cd z ulozto a cez daemon tools ho nacitas a hras bez CD.Samozrejme musis dat svoj cd key,inak ti MP nepojde
Kopirujem navod ked nemas daemon:

Podrobný návod pre tých ktorým to pýta CD stiahneš Daemon Tools-Nainštaluješ,vytvorí ti Virtuálnu mechaniku , stiahneš Farming Simulator 2013.iso, otvoríš Daemon Tools, nájdeš tlačítko pridať súbor, vyskočí ti okno, pohľadáš Farming Simulator 2013.iso, ťukneš na tlačítko vybrať, pridá ti Farming Simulator 2013.iso do Daemona v tvare ikonky, potom na tú ikonu v Daemone ťukneš a dáš otvoriť/spustit tlačítkom play-trojuholník otvor´ti okno ako keby si vložil CD do mechaniky, nainštaluješ Farming Simulator 2013.iso, po inštaláci spustíš Farming Simulator 2013 súbor exe, vypýta si CD key, vložíš CD key a hráš///keď buďe pýtať cd otvoríš Daemon Tools, nájdeš tlačítko pridať súbor, vyskočí ti okno, pohľadáš Farming Simulator 2013.iso, ťukneš na tlačítko vybrať, pridá ti Farming Simulator 2013.iso do Daemona v tvare ikonky, potom na tú ikonu v Daemone ťukneš a dáš otvoriť/spustiť tlačítkom play-trojuholník otvor´ti okno, okno zavri a pusti to cez Farming Simulator 2013 exe alebo Fs launcher, CD pýtať už nebude, a ak hej treba to urobiť znovu
Návrat nahoru Goto down
Karlik

Karlik


Počet příspěvků : 12
Registrován : 02. 08. 13

Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online?   Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online? EmptyWed Jul 23, 2014 6:28 pm

Vidíš to mě nenapadlo, protože na tom CD žádné ISO není a já si nebyl jistý jestli mi pak ten CD key nezablokují.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online?   Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online? EmptyWed Jul 23, 2014 7:36 pm

stiahni si z ulozto,mne to ide
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online?   Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak hrát PC+notebook
» mužu sneekým hrát
» Chce te se mnou hrát ?
» Nechci hrat s debilama!!
» Multiplayer -Hrát co nejvíce reálně

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: