ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic

Goto down 
+18
Tommy_cz
Johnny85
abatysa
mirec 007
speedymratin
m.mistera
ondra98
Kadlcik
Nanukac123
DominikKanta
Farmarik123456789
jakub756
fildakus
Johnnydc77
theLight
Lexion219
VenaCZ
JirkaCzech
22 posters
AutorZpráva
JirkaCzech

JirkaCzech


Počet příspěvků : 7
Registrován : 20. 07. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyFri Jul 25, 2014 8:20 am

Uz me nebavy hrat samotneho a skakat ze stroje na stroj,hledam timto k sobe lidi na realne hrani,real cas.Mapa a mody dle domluvy,ne kazdy ma naslapane PC.Podminky 15+,Skype,Facebok nebo TS3.Pripadni zajemci zanechte prosim nejaky kontakt.Diky Jirka,34 let diky
Návrat nahoru Goto down
VenaCZ

VenaCZ


Počet příspěvků : 1
Registrován : 22. 07. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyFri Jul 25, 2014 9:09 am

Ahoj můj skype kimaia455 Smile je mi 17 let
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyFri Aug 01, 2014 11:54 am

[You must be registered and logged in to see this link.] mám zájem o hraní svámi
Návrat nahoru Goto down
theLight
ModTesters
ModTesters
theLight


Počet příspěvků : 38
Registrován : 10. 09. 12

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyFri Aug 01, 2014 3:39 pm

Buď zdráv kolego zemědělče Smile taky bych si klidně zahrál. věkovou hranici přeplňuji o 9 let, tak mi kdyžtak napiš na skype - tommydopper
Návrat nahoru Goto down
Johnnydc77

Johnnydc77


Počet příspěvků : 2
Registrován : 05. 08. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyTue Aug 05, 2014 9:16 am

Zdravim tak sem si myslel ze 25 je už dost velkej věk na to hrát tohle a jak tak koukám není. Rad bych s vámi hrál. Můj Skype je johnny.dc
Návrat nahoru Goto down
Johnnydc77

Johnnydc77


Počet příspěvků : 2
Registrován : 05. 08. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Honza 25    Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyTue Aug 05, 2014 9:17 am

Zdravim tak sem si myslel ze 25 je už dost velkej věk na to hrát tohle a jak tak koukám není. Rad bych s vámi hrál. Můj Skype je johnny.dc
Návrat nahoru Goto down
fildakus

fildakus


Počet příspěvků : 1
Registrován : 26. 08. 11

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyThu Aug 07, 2014 12:09 pm

zdravim mnel bych zajem tady je muj facebook [You must be registered and logged in to see this link.] je mi 17
Návrat nahoru Goto down
jakub756

jakub756


Počet příspěvků : 1
Registrován : 07. 08. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyThu Aug 07, 2014 3:01 pm

ahoj, aj ja by som mal zaujem zahrat si multiplayer. mam 21 rokov , moj skype mr.kubik2 .... čakam odpoved Smile
Návrat nahoru Goto down
Farmarik123456789
Master
Master
Farmarik123456789


Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 11. 13

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyThu Aug 07, 2014 11:00 pm

Servus ja by som si zahral hrajem realne a podla pravidiel mam aj vlastnu mapu na ktorej som hraval ale parta sa rozpadla preto by som sa rad pridal . moj skype Karol Ruckschloss. ked tak [You must be registered and logged in to see this link.]pistols Surprised Surprised 
Návrat nahoru Goto down
DominikKanta

DominikKanta


Počet příspěvků : 7
Registrován : 05. 11. 13

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptySun Aug 10, 2014 11:46 am

Ahoj, nenabíráte spolehlivé hráče? Jsem slušný, umím řídit a JEZDÍM PO CESTĚ Smile)
Skype: dominik kanta
Facebook: Dominik Kanta
Je mi 16,5 let Smile
Návrat nahoru Goto down
Nanukac123

Nanukac123


Počet příspěvků : 5
Registrován : 28. 07. 11

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: fd   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptySun Aug 10, 2014 12:10 pm

Nazdar rád bych se připojil jestli by to ještě šlo. Používám jenom Tsko jinak email [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Kadlcik
Lama
Lama
Kadlcik


Počet příspěvků : 17
Registrován : 09. 09. 11

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyWed Aug 13, 2014 4:48 pm

Zdarec bereš ještě lidi ? Rád bych si zahrál je mi 23 takže žádný kraviny
Návrat nahoru Goto down
ondra98

ondra98


Počet příspěvků : 1
Registrován : 14. 08. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyThu Aug 14, 2014 1:13 pm

ahoj je mi 16 hraju krátce asi měsíc takže eště nemám vše v malíku ale rád se přiučím takže jestli máš zájem ondra.safranek1 je muj skype
Návrat nahoru Goto down
m.mistera

m.mistera


Počet příspěvků : 2
Registrován : 18. 03. 12

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptySun Aug 24, 2014 11:58 am

Cau rad si svama zahraji. Martin 18 let a s modama se prispusobím budu rad za cokoliv
[You must be registered and logged in to see this link.]
diky
Návrat nahoru Goto down
speedymratin

speedymratin


Počet příspěvků : 13
Registrován : 19. 12. 13

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyTue Aug 26, 2014 2:48 pm

Ahoj, 31let Skype: speedybarrandov
Mám rád reálné hraní.
Návrat nahoru Goto down
mirec 007

mirec 007


Počet příspěvků : 1
Registrován : 25. 08. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyFri Aug 29, 2014 11:39 am

Mirec00751@♠azet.sk hram realne a uz ma nebavi sameho hrat
Návrat nahoru Goto down
abatysa

abatysa


Počet příspěvků : 3
Registrován : 01. 09. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyMon Sep 01, 2014 11:36 am

ahoj rad bych si zahrál.
skype:abatysa81
Návrat nahoru Goto down
Johnny85

Johnny85


Počet příspěvků : 5
Registrován : 01. 09. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyMon Sep 01, 2014 12:25 pm

Ahoj rad bych se taky přidal.rad se prispusobym modum ktere máte.facebook Vít Janus
Návrat nahoru Goto down
Tommy_cz

Tommy_cz


Počet příspěvků : 8
Registrován : 18. 08. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyMon Sep 01, 2014 11:14 pm

Ahoj, rád bych se taky přidal.hraju cca půl roku,ale rád se přiučím novým věcem ve farmingu a poznám nový lidi.je mi 18 let,snažím se hrát reálně a žádný blbosti u toho. Facebook Tommy Polák
Návrat nahoru Goto down
jd321745

jd321745


Počet příspěvků : 4
Registrován : 23. 08. 11

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyWed Sep 03, 2014 9:31 am

Ahoj. Hraju také rád rálně od LS2009 takže skoro 5 let a rád se přidám a přizpůsobím, věk 36. Můj skype: yena2717
Návrat nahoru Goto down
jarek1989
štamgast 1
štamgast 1
jarek1989


Počet příspěvků : 15
Registrován : 08. 01. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyTue Sep 09, 2014 4:15 pm

zdar mužu si svami zahrat je mi 26 let a muj skype jarek.hladik1
Návrat nahoru Goto down
power33

power33


Počet příspěvků : 11
Registrován : 07. 09. 14

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptyTue Sep 09, 2014 6:27 pm

je ještě místo? 26+ [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Jaromír Smištík

Jaromír Smištík


Počet příspěvků : 3
Registrován : 22. 06. 15

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptySun Jun 28, 2015 2:59 pm

mate ještě nejake místo na serveru chtěl bych se pripojit muj skipe Jaromír Smištík prosím o kontak v prípade ze se nejake to místo naslo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jaromír Smištík

Jaromír Smištík


Počet příspěvků : 3
Registrován : 22. 06. 15

Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic EmptySun Jun 28, 2015 3:01 pm

omlouvam se ještě muj mail [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic   Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hledam hrace-Czech map by Coufy-More realistic
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» hledám hráče na mapu Czech map by Coufy V2
» Czech map by Coufy
» Čierne textury v mape
» Czech map by Coufy
» Czech map by coufy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: