ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hľadám 2-3 hráčov

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
ziguli
štamgast 5
štamgast 5
ziguli


Počet příspěvků : 75
Registrován : 23. 06. 14

Hľadám 2-3 hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Hľadám 2-3 hráčov   Hľadám 2-3 hráčov EmptyFri Aug 01, 2014 4:26 pm

Nazdar poľnohospodári,
hľadám 2-3 hráčov, ktorí by mali záujem hrať MP. Hralo by sa na mape Czech map by Coufy na ťažkej náročnosti. Používali by sa aj original stroje aj stiahnute mody. Zaciatok by bol so staršími strojmi a postupne by sa dokupovali aj nove. Som za to aby sa používal aj erntag mod (mod na úpravu výnosov nakoľko v hre je nastavený príliš veľký výnos a je to dosť nereálne) ale aj ine užitočné módy ako napr. Dunger, alternative tipping, manual ignition (manuálne štartovanie), GPS mod a manual attaching. Hralo by sa bez MR modu a bez money mod. So strojov by sme pouzivali zo začiatku Zetor, Fortschritt,... a neskôr by sme dokupovali stroje značky John Deere, Claas, Case, New Holland, Fendt, prípadne iné po dohode. Chcem aby sa hralo čo najreálnejšie a to hlavne čo sa týka rýchlosti na poli, presunu strojov,... Pestovali by sme len hlavné 4 plodiny (jačmeň, repka, pšenica, kukurica - siláž aj zrno). Zo živočíšnej výroby kravy. Keďže sa hrá na menšej mape, nebudú sa používať stroje so širokým záberom (kombajn cca 6m, sejačka 6m prípadne 8m, kultivátory 4-8m, pluh 5-7radlicový,...) všetko po dohode. V prípade záujumu ma kontaktujte ma na e-mail: [You must be registered and logged in to see this link.] Ak by ste chceli niečo pozmeniť, ozvite sa a všetko vieme dohodnúť.

Podmienky:
- hrať čo najreálnejšie
- vytrvalosť v prácach všetkého druhu
- byť trpezlivý
- vek neobmedzený
- po dohode možnosť pridať stroj podľa vlastného výberu

S pozdravom ziguli
Návrat nahoru Goto down
Kovaris**

Kovaris**


Počet příspěvků : 1
Registrován : 17. 08. 14

Hľadám 2-3 hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadám 2-3 hráčov   Hľadám 2-3 hráčov EmptySun Aug 17, 2014 4:05 pm

možem hrat ? Smile
Návrat nahoru Goto down
deny
štamgast 2
štamgast 2
deny


Počet příspěvků : 28
Registrován : 02. 02. 13

Hľadám 2-3 hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadám 2-3 hráčov   Hľadám 2-3 hráčov EmptyThu Aug 28, 2014 9:18 am

Ahoj Ja by som sa rád pridal Smile Moj email je molnarik@azet .sk Tam mi možes poslat mody Smile
Návrat nahoru Goto down
ziguli
štamgast 5
štamgast 5
ziguli


Počet příspěvků : 75
Registrován : 23. 06. 14

Hľadám 2-3 hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadám 2-3 hráčov   Hľadám 2-3 hráčov EmptySat Oct 04, 2014 8:40 am

Stále hľadáme hráčov!!! Čas hrania: cez týždeň medzi 16:00 - 20:00 a cez víkendy podľa dohody, najneskôr do 20:00.
Návrat nahoru Goto down
vojto

vojto


Počet příspěvků : 13
Registrován : 14. 12. 14

Hľadám 2-3 hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadám 2-3 hráčov   Hľadám 2-3 hráčov EmptySun Dec 14, 2014 8:58 am

Já bych. Se přidal jestli mužu můj email je [You must be registered and logged in to see this link.] a facebook je vojtěch Vašků
Návrat nahoru Goto down
vojto

vojto


Počet příspěvků : 13
Registrován : 14. 12. 14

Hľadám 2-3 hráčov Empty
PříspěvekPředmět: prosba   Hľadám 2-3 hráčov EmptySun Dec 14, 2014 9:01 am

Já bych šel můj email je [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Rastik25

Rastik25


Počet příspěvků : 9
Registrován : 19. 06. 15

Hľadám 2-3 hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadám 2-3 hráčov   Hľadám 2-3 hráčov EmptyFri Jun 19, 2015 11:43 am

ešte to platí ?? . rád by som si zahral .. Skype: Rastik.007 .. FB: Rastik Džambo . Email :Rastik25@azet.sk
Návrat nahoru Goto down
ziguli
štamgast 5
štamgast 5
ziguli


Počet příspěvků : 75
Registrován : 23. 06. 14

Hľadám 2-3 hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadám 2-3 hráčov   Hľadám 2-3 hráčov EmptyFri Jun 19, 2015 12:16 pm

nie, MP sa momentálne nehrá
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hľadám 2-3 hráčov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadám 2-3 hráčov   Hľadám 2-3 hráčov Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hľadám 2-3 hráčov
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hľadám hráčov
» Hladám hráčov
» hladám hráčov
» Agro drustevnik
» hladam 2 až 3 hračov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: