ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Team Speak 3 server

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
DavidofCzech
štamgast 1
štamgast 1
DavidofCzech


Počet příspěvků : 18
Registrován : 17. 07. 14

Team Speak 3 server Empty
PříspěvekPředmět: Team Speak 3 server   Team Speak 3 server EmptySun Aug 03, 2014 10:00 am

Ahoj Všem. Nevím jestli někdo už udělal teamspeak server (na fóru jsem nenašel nic), tak jsem se rozhodl, protože tento simulátor mám velmi rád, udělat team speak server....
...zatím jen s 32 slotů, ale pokud by se stalo že by Vás farmářů bylo víc, uvolním nějakou kačku a pořídím více slotů....byl bych rád kdyby jste se sešli, hlavně ti co společně hrají a komunikovali zde. Už jen proto že teamspeak nepotřebuje tolik paměti jako skype.
Těším se na Vás.
server běží na ip adrese 192.168.1.63  

oprava ip: díky za upozornění...zapoměl jsem.. ip je 79.110.37.13


Naposledy upravil DavidofCzech dne Sun Aug 03, 2014 10:21 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mardal_Cz

Mardal_Cz


Počet příspěvků : 6
Registrován : 02. 08. 14

Team Speak 3 server Empty
PříspěvekPředmět: Re: Team Speak 3 server   Team Speak 3 server EmptySun Aug 03, 2014 1:09 pm

Nefunguje Sad
Návrat nahoru Goto down
DavidofCzech
štamgast 1
štamgast 1
DavidofCzech


Počet příspěvků : 18
Registrován : 17. 07. 14

Team Speak 3 server Empty
PříspěvekPředmět: Re: Team Speak 3 server   Team Speak 3 server EmptySun Aug 03, 2014 2:56 pm

Bohužel se mi nedaří port forwarding, proto to nejede....neuvědomil jsem si že mám nové připojení (stěhoval jsem se) a tudíž mám neveřejnou a veřejnou adresu. Abych to přesměroval potřebuji udělat portforward ip a portu, ale zatím se nedaří.  Sad  moje hloupost
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Team Speak 3 server Empty
PříspěvekPředmět: Re: Team Speak 3 server   Team Speak 3 server Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Team Speak 3 server
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» JZD team
» JZD Křížová MP Team
» JZD Křížová MP Team
» AGRO TEAM
» AGRO team Nyklovice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: