ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 More realistics DLCS

Goto down 
+3
Eragon92
Peha761
Lexion219
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyFri Aug 08, 2014 4:43 pm

Mohl by prosím někdo slovně a pokud možno v našem jazyce vysvětlit k čemu tohle vlastně je a jak to funguje ?
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyFri Aug 08, 2014 8:12 pm

Neviem co ti nieje jasne.Pri zbeznom pozreti usudzujem,ze to ma upravit vsetky stroje na more realistic(MR) a zrejme aj nejake nove prida.Pokial nevies co je MR,vyhladaj si info na forach.V skratke je to rozne spravanie sa strojov pri jazde na prazdno a pri zatazi,ci do kopca-spravaju sa ako v reale.http://www.ls-novinky.cz/STROJE-MORE-REALISTIC-.html
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyFri Aug 08, 2014 11:56 pm

Děkuji za ztrapnění kolego ale spíš mě zajímalo zda to stačí jen nahrát do mods nebo je nutné provádět další upravy jinak díky že ze mě děláš debila.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySat Aug 09, 2014 9:55 am

Tak proč se ptáš k čemu je když to tedy víš?? Chce to příště lepé formulovat otázku než se začneš urážet jak malá holka Very Happy !
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySat Aug 09, 2014 12:22 pm

Lexion219:
nik z teba nerobí debila skorej robíš debila zo seba najprv si rozmysli čo chceš vedieť a potom naformuluj otázku tak aby ti vedel človek aj odpovedať MR mod ktorý stiahneš vložíš do mods dúfam že ti cestu vypisovať nemusím a MR DLC ti upravuje okrem strojov v základnej hre aj stroje z DLC balíčkov ono je to tam pri sťahovaní na ls novinkách aj v popise napísané len treba pozornejšie čítať a pýtal si sa čo to robí Peha761 ti to jasne popísal robí z obyčajných nerealistických strojov realistické ohľadne jazdných vlastností prázdny traktor ide rýchlo keď ho naplníš pôjde pomalšie lebo bude mať naložený vlek tak isto aj do kopca sa stroj bude správať inak na prázdno a inak keď bude zaťažený bremenom. A po nakopírovaní toho modu nemusíš robiť žiadne íné úpravy

A ešte jedna vec treba vyskúšať aj to či ten MR DLC neprevádza len stroje z DLC balíčka či tam nereba nechať aj ten prvý základný MR mod tak pozor na to
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySat Aug 09, 2014 1:35 pm

Trochu se sem vecpu ať nemusím zakládat další vlákno zbytečně.

Když si stáhnu mod more realistics tak mi to předělá všechny stroje co mám ve hře na reálné nebo si musím nastahovat stroje co jsou udělány MR?

Vím asi trochu dementní otázka ale nějak si asi sedím na vedení a nepobral jsem to....
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySat Aug 09, 2014 1:38 pm

prerobí ti to len oficálne stroje od tvorcov hry tie čo máš vložené v mods tie ti neupravý tie už musia byť upravené niekeym teda autorom alebo ak chceš nejaký mod mať ako MR musíš si ho previesť sám podľa návodou alebo niekto kto bude ochotný aby ti to urobil ja to nebudem na koľko to nedokážem ešte vyšpičkovať tak aby ten stroj mal správne ťažiská hmotnosť hmotnosť komponentov atď.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySat Aug 09, 2014 1:49 pm

Toho jsem se obával, že to předělá jen origo....

No předělat cca 20 strojů se nikomu nebude chtít Very Happy a já bych to sám ani podle návodu asi (určitě) neudělal....
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySat Aug 09, 2014 6:50 pm

Děkuje vám za odpovědi ta malá uražená holčička je ráda že jsem se dozvěděl které stroje to předělává. Cestu kam se vkládají stroje znám hraju lsko už od 2009. Lidi kteří člověka poznají dle jedné věty mám ze všeho nejraději pac pusu lásko  Laughing Laughing Laughing 
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySat Aug 09, 2014 8:21 pm

Neříkám, že tě znám jen, že to znělo uraženě. Nic víc nic míň. Ale to, že jsi tedy blbě formuloval otázku je holý fakt na kterém se myslím všichni shodneme ne? Wink
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySun Aug 10, 2014 9:58 am

Lexion219:jediny kto posudzuje cloveka podla jednej vety si ty.Ja nemam odkial vediet,co ty vies a co nie.odpovedal som ti normalne ,ako som vedel na tvoju otazku.Mal si to formulovat inak,aby bolo z otazky jasne,co vies a co chces vediet.Prvotna otazka sa da chapat ako dotaz,co su vlastne MR stroje.Preto nie ja robim s teba debila,ale ty sam svojimi dalsimi prispevkami.
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySun Aug 10, 2014 1:44 pm

Ano shodneme se špatně jsem tu otázku položil Eragon92 stebou se dá jednat rozumně ten zaseknutý kafemlejnek Peha761 bude už ignorován . Mele pořád to samé dokola. Díky Eragone měj se hezky Smile
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySun Aug 10, 2014 2:09 pm

Lexion219:
pozri ja ti to napíšem takto ja ťa plne chápem že niekedy odpovede niektorých ľudí sa ti môžu zdať byť voči tebe urážlivé alebo ponižujúcie ale nie je to tak. Možno sú fakt niektorí takí ktorí to robia vedome ale takých je málo. Ja som rovnaký ako ty že sa niekedy nechám vytočiť úplnou pičovinou ale snažím sa to zmeniť lebo som zistil že na svete je XY typov ľudí s rôznou povahou preto sa treba naučiť s nejakej odpovede zobrať si to potrebné pre teba a to ako je to napísané treba ignorovať a budú spokojné obe strany. Fakt ti nik nechce zle každý sa snaží nejak pomôcť každý má iný štýl písania možno to ako ty zoberieš to napísané by si inak bral ako keby ti to bolo povedané preto ťa chcem poprosiť skús nás nejakým štýlom pochopiť a určite budeme dobre vychádzať. Ja a Peha761 sme sa tiež mnoho krát nepohodli ale vždy sme našli spoločnú reč ver mi on ti dokáže dobre poradiť tak skús ho rešpektovať neprikazujem ti to ale len ťa o to slušne prosím aspoň sa o to pokús.

Vopred ti ďakujem
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySun Aug 10, 2014 3:24 pm

No z mé strany nemáš vůbec zač a nápodobně Wink. A jinak to co psal JOHOsvk s tím souhlasím zkus to nebrat tak útočně vůči sobě.

Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptySun Aug 10, 2014 6:00 pm

K tomu uz nieje co dodat.prave pre takychto ludi nema vyznam nieco tvorit,radsej si to nechat VIP.
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyMon Aug 11, 2014 2:25 pm

JOHO já povahy znám zabývám se tím a věř tomu že jsem se neurazil ale když na mě někdo utočí od samého začátku když něco nevím nevím jak to mám pobírat. On prostě nepřestane mě urážet i když se ho snažím ignorovat. Prosímvás lidi zlatí poraďte mi ještě jednu věc když už se tak pěkně všímáme. Dotaz první U MR modů traktorů co znamenají ty procenta nad žlutými šipkami znamenajícími směr jízdy? To otázka první a da se u MR modů regulovat rychlost jsou 4 stupně. Rozumějte mi když chci orat tak jednička je příliš nízka a dvojka už jede moc rychle. Dá se to nějak regulovat ? Díky za odpověď Smile
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyMon Aug 11, 2014 5:52 pm

Ahoj
Tie percenta to je ako velmi presmykuju kolesa voci terenu.
na regulaciu rychlosti by malo pomoct + a - na numerickom bloku klavesnice.
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyMon Aug 11, 2014 9:43 pm

Aha tak to znamenají ty procenta . To + a - sice zvyšuje a snižuje procentuálně měrku rychlosti ale nereaguje to Smile
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyMon Aug 11, 2014 11:45 pm

skús teda ešte pageup a pagedown niekedy na numerickej veľa vecí nefunguje ale je to tým že každý mod ma inak predvolené klávesy a keď sa to pomieša tak je z toho nefunkčný chaos
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyWed Aug 13, 2014 3:52 pm

lexion ak si odbornik na povahy,mohol si moju prvu vetu chapat aj tak,ze sa ta pytam co ti nieje jasne,nakolko sa to z formulacie otazky nedalo presne zistit.Namiesto upresnenia otazky si zacal urazat ty mna.A jediny kto tu zacal z hanlivymi slovami si bol ty.
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyWed Aug 13, 2014 5:13 pm

Ano jak píšeš aji tak chápat takže sám připouštíš že jsi mohl být pochopen jízlivě. Mluvíš za seba a zároveň si protiřečíš. Prosímtě zakopejme válečnou sekeru a nechme toho řešme věci co se týkají lska ano prosím ? Já se ti omlouvám za to nedorozumění .
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyWed Aug 13, 2014 5:35 pm

OK.Vacsinou su tu ludia,ktori chcu poradit ked vedia a nepotrebuju robit zo seba machrov.Kazdy predsa nejak zacinal.
U modov je jedinym problemom to,ze sa pouziva viac es limiterov,cize ovladanie regulacie otacok funguje rozne a mody sa medzi sebou "hadaju".Preto pouzivam len origio stroje a par od renomovanych tvorcov.Vselijake edity od neznamych tvorcov tu na novinkach nestahujem,nakolko sa tu zverejnuju mody "autorov",ktori len prepisu cenu a meno v moddescu a uz su z nich autori modu.
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyWed Aug 13, 2014 7:00 pm

Jeden čas jsem stahoval jeden stroj za druhým co vycházeli a testoval jsem je a hodně toho bylo buď jen kopie nebo nepoužitelný shit. Tím nechci vinit autory stránky ti za to nemůžou.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyWed Aug 13, 2014 8:20 pm

Z casti nesuhlasim.Mozu za to,lebo im ide o stiahnute megabity z ulozto.Preto cim viac modov,tym lepsie pre stranky.Svedci o tom aj to,ze tu zverejnuju aj mody,pri ktorych autori priamo pisu,aby ostali povodne linky.Ale to je o inej teme ako MR DLC
Návrat nahoru Goto down
miri

miri


Počet příspěvků : 1
Registrován : 24. 09. 14

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyWed Sep 24, 2014 11:50 am

nechci zakládat další téma tak to přidám sem. Stahl jsem si MR mod rozbalil a když koupím stroj píše mi to že mám plný plac před obchodem u všech MR strojů. stažené MR mapy fungují dobře jen s Originálními stroji.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyWed Sep 24, 2014 2:43 pm

nemáš tam voležený základný MR mod nájdeš to tu

http://www.ls-novinky.cz/STROJE-MORE-REALISTIC-.html

alebo sú už aj nivšie verzie najdeš ich na www.google.com
Návrat nahoru Goto down
Franczesco
štamgast 5
štamgast 5
Franczesco


Počet příspěvků : 66
Registrován : 01. 07. 14

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyWed Sep 24, 2014 5:32 pm

Trošku se tady přivtěřím Embarassed
Mám takový problém, že když si stáhnu ten more realistic DLCs a dám to do mods, tak se mi to ve hře vůbec nezobrazí.A vozidla jsou normální (neupravené).
Musím mít stažené nějáké ty mody DLCs?
(Není nějáké divné že to DLCs má jenom 217 kb - verze 1.0 a ten druhý mr mod má 295 MB a je to verze 1.1???????)
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyWed Sep 24, 2014 6:47 pm

Ahoj

Ak som to spravne pochopil tak to ti prevedie original DLC (Titanium, ursus ...) na MR ale iba vtedy ak ich mas kupene a nainstalovane v hre.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyWed Sep 24, 2014 6:52 pm

Neviem co mas stiahnute,ale balik pozostava zo 4 zipov tri su mensie a 1 velky s DLC zakl.strojmi prevedenymi do MR
Návrat nahoru Goto down
Franczesco
štamgast 5
štamgast 5
Franczesco


Počet příspěvků : 66
Registrován : 01. 07. 14

More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS EmptyThu Sep 25, 2014 5:58 pm

Aha ja jsem myslel že to je na origo stroje v zákládní hře. Ale i tak díky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





More realistics DLCS Empty
PříspěvekPředmět: Re: More realistics DLCS   More realistics DLCS Empty

Návrat nahoru Goto down
 
More realistics DLCS
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: