ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Řádky za kultivátorem

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Franczesco
štamgast 5
štamgast 5
Franczesco


Počet příspěvků : 66
Registrován : 01. 07. 14

Řádky za kultivátorem Empty
PříspěvekPředmět: Řádky za kultivátorem   Řádky za kultivátorem EmptyTue Aug 12, 2014 11:35 am

Ahoj,
mám takový menší problém, že když kultivuju pole kultivátorem, tak ty řádky za ním jsou vodorovné místo toho aby byly svisle jako kdyby je dělal ten kultivátor. Neví někdo jestli je na to nějaký mod?
PS:mám origo koupenou hru v češtině PROSÍM POMOZTE MI  Sad 
Návrat nahoru Goto down
KopinikT7060

KopinikT7060


Počet příspěvků : 4
Registrován : 11. 08. 14

Řádky za kultivátorem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řádky za kultivátorem   Řádky za kultivátorem EmptyTue Aug 12, 2014 12:04 pm

Děláš to po špatným směru a nebo si skus stáhnout nebo vyskoušej origo mód ze hry třeba Horsch tigr
Návrat nahoru Goto down
Franczesco
štamgast 5
štamgast 5
Franczesco


Počet příspěvků : 66
Registrován : 01. 07. 14

Řádky za kultivátorem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řádky za kultivátorem   Řádky za kultivátorem EmptyTue Aug 12, 2014 1:05 pm

ale já chci aby mi to dělalo řádky za každým kultivátorem ve všech směrech
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Řádky za kultivátorem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řádky za kultivátorem   Řádky za kultivátorem EmptyTue Aug 12, 2014 1:13 pm

buď je chyba v kultivátere alebo v mape vyskúšaj s tým istým kuptivátorom aj v inej mape alebo skús čo to robí aj iný kultivátor a z toho zistíš kde je asi chyba
Návrat nahoru Goto down
Mirda_K
štamgast 5
štamgast 5
Mirda_K


Počet příspěvků : 75
Registrován : 03. 06. 13

Řádky za kultivátorem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řádky za kultivátorem   Řádky za kultivátorem EmptyTue Aug 12, 2014 3:39 pm

Musíš mít grafiku nastavenou aspoň na Medium. Na Low detaily se kultivace a orba zobrazují jen v jednom směru.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Řádky za kultivátorem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řádky za kultivátorem   Řádky za kultivátorem EmptyTue Aug 12, 2014 4:05 pm

inak toto je tiež pravda mnoho vecí nefunguje keď uberieš na detailoch napríklad na medium na niektorých traktoroch keď chceš mať zapnuté predné aj zadné osvetlenie tak vždy ti pôjdu len jedni nikdy nie obe súčastne
Návrat nahoru Goto down
Franczesco
štamgast 5
štamgast 5
Franczesco


Počet příspěvků : 66
Registrován : 01. 07. 14

Řádky za kultivátorem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řádky za kultivátorem   Řádky za kultivátorem EmptyWed Aug 13, 2014 12:24 pm

jenže já to musím mít nastavený jen na to nejmenší, protože FS 2013 hraju na normálním noťasu a tak se mi to strašně seká Sad . Ale i tak díky za rady diky 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Řádky za kultivátorem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řádky za kultivátorem   Řádky za kultivátorem Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Řádky za kultivátorem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» řadky
» problém s kultivátorem
» Problem s kultivatorem

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: