ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hledám spoluhráče

Goto down 
+5
Fredy1957
jd321745
Tommy_cz
sindelkamarek
abatysa
9 posters
AutorZpráva
abatysa

abatysa


Počet příspěvků : 3
Registrován : 01. 09. 14

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyMon Sep 01, 2014 12:27 pm

Ahoj hledám 2-3 spoluhráče.
Prosím jen 15 a výš.
Zanechte kontakt ozvu se.
Návrat nahoru Goto down
sindelkamarek

sindelkamarek


Počet příspěvků : 7
Registrován : 18. 08. 14

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyTue Sep 02, 2014 3:41 pm

rad bych si zahrál.mam čas ale jenom večer od 20 hod.věk35.rád hraju na staršich strojich zetor atd.adresa [You must be registered and logged in to see this link.] tak se kdyžtak ozvy
Návrat nahoru Goto down
Tommy_cz

Tommy_cz


Počet příspěvků : 8
Registrován : 18. 08. 14

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyTue Sep 02, 2014 10:02 pm

čau,rád bych zahrál,času mám docela dost,skoro každý den cca od 16h-22h .na mapě i strojích se můžeme dohodnout.věk: 18let, mail: [You must be registered and logged in to see this link.] nebo FB: Tommy Polák
Návrat nahoru Goto down
jd321745

jd321745


Počet příspěvků : 4
Registrován : 23. 08. 11

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyWed Sep 03, 2014 12:08 pm

Ahoj, taky bych rád zahrál, hraju real. S časem je to horší, nemám pravidleně směny. 36let. [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Fredy1957

Fredy1957


Počet příspěvků : 2
Registrován : 08. 09. 14

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyMon Sep 08, 2014 11:16 am

Nazdar, rád bych to taky zkusil, třeba jako náhradník. Zatím jsem hrál jen singl. [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Avenger

Avenger


Počet příspěvků : 1
Registrován : 08. 09. 14

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyMon Sep 08, 2014 4:52 pm

Nazdar, rád by som si zahral, mám 22 rokov. Časovo sa vždy neviem prispôsobiť hrám ls už od prvého vydania, určite by sme sa dohodli aj na modoch aj mape. Keby si chcel kontakt na mňa Štefan Garaj Facebook ten baskytarista so šedou šiltovkou. Skype mám tiež ale na facebooku ma skor najdes.
Návrat nahoru Goto down
power33

power33


Počet příspěvků : 11
Registrován : 07. 09. 14

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyTue Sep 09, 2014 7:27 pm

je jeste misto skype: power338407
Návrat nahoru Goto down
davidch

davidch


Počet příspěvků : 4
Registrován : 11. 06. 12

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyFri Sep 12, 2014 6:02 am

ahoj rad bych si sváma zahrál ,20let, rád hraju real , [You must be registered and logged in to see this link.], skype david.chvojka3
Návrat nahoru Goto down
David L
štamgast 1
štamgast 1
David L


Počet příspěvků : 19
Registrován : 14. 04. 15

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyTue Apr 14, 2015 5:39 pm

Ahoj jsem velký fanda ls,a rád bych si s někým zahrál! tak jestli chceš tak se ozvi na můj skype
mrnil11
zatím ahoj
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hledám spoluhráče
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» hledam spoluhrace vek 20+
» Hledám spoluhráče
» Hledam spoluhrace
» hledám spoluhráče
» Hledam spoluhrace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: