ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Mortix123456789

Mortix123456789


Počet příspěvků : 6
Registrován : 25. 08. 14

Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji Empty
PříspěvekPředmět: Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji   Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji EmptyTue Sep 09, 2014 3:44 pm

Hledám 1 traktoristu a 2 kombajnéry kdo bude mít zájem napište do komentáře svůj skype hráli by jsme na mapě čmelákov mody pošlu
Návrat nahoru Goto down
power33

power33


Počet příspěvků : 11
Registrován : 07. 09. 14

Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji   Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji EmptyTue Sep 09, 2014 7:29 pm

zajem mam, ale potreboval bych drobet zaskolit. Skype power338407
Návrat nahoru Goto down
H0T4Sl4K

H0T4Sl4K


Počet příspěvků : 2
Registrován : 10. 09. 14

Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji   Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji EmptyWed Sep 10, 2014 1:20 pm

Mám záujem, mám 16 rokou a prvý krát som začal hrať LS 2008.


Moje meno skype: H0T4Sl4K
Návrat nahoru Goto down
M4jk
štamgast 1
štamgast 1
M4jk


Počet příspěvků : 23
Registrován : 01. 08. 14

Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji   Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji EmptyWed Sep 10, 2014 3:24 pm

ja by som sa tiež nato dal ....mám 17 a skype ti kľudne dám ...ale radšej ti ho pošlem na mail
Návrat nahoru Goto down
sindelkamarek

sindelkamarek


Počet příspěvků : 7
Registrován : 18. 08. 14

Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji   Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji EmptyWed Sep 10, 2014 5:23 pm

rád bych se taky přidal věk 35 sykpe marecek0422 sdresa [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji   Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hledán hráče na MP hru se starýma MR stroji
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hledám hráče
» Hledám 3 hráče
» Hledám hrače
» Hledáme hráče
» Hledám hráče...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: